0 oy
50 göst.
Diğer kategorisinde (343 puan) tarafından
Oğlumun ateşi vardi 1 gibi ateş düşürücü verdim 3 te uyudu simdi de kendi yataginda uyuyamıyor yanim aldim ateşi cikarsa diye uyuyamıyorum kombiyi de en düşük dereceye aldim yanmasin diye ateşi inşallah diştendir diye dua ediyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(1,707 puan) tarafından
Kızımı emziriyorim çok açımda ama diyet ypyrm
(343 puan) tarafından
Valla ben yedim bişeyler bütün gece memedeydi oğlum eridim resmen :)
-Reklam-
0 oy
(996 puan) tarafından
Uykum geliyor ama uyuyamiyorum . Deprem korkusu beni kalpten götürecek 
(343 puan) tarafından
Sürekli avizeye bakıyorum yatakta kipirdayinca sallanıyor gibi oluyor bi nefesimi tutup dinliyorum bisey mi oluyor diye çok kötü bir sey
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Çarşamba günü doktora gittim bebeği gördük kalp atışı yok dedi geç döllenme son adet tarihine göre 9+1 di ama ultrasonda 6+4 gözüktü doktorum devlet acile git dedi Kürtaj için gittim küçük bir hafta sonra gel bakalım yine kalp atışı olmazsa kürtaj yapcam dedi zaten alt üst oldum az önce de uykudan birden uyandım rüyamda hastaneye gitmiştim cinsiyet söyledi bir oğlum olacağını öğrendim resmini verdi bana çok güzel bir bebekti şimdi içim yanıyor sanada geçmiş olsun canım çok ateşi olursa ılık duş aldır Allahım şafi ismiyle şifa versin biran önce inşallah amin 
(343 puan) tarafından
Sağolasın canım Allah razı olsun.. sende senin için en hayırlı olan haberi alırsın inşallah Rabbim gönlüne ferahlık versin iyi düşün hersey gönlünce olsun üzme kendini
(1,348 puan) tarafından
İnşallah Allah razı olsun herşey Allah'tan elden birşey gelmiyor teşekkür ederim canım❤

İlgili sorular

+1 oy
24 cevap 448 göst.
19 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 425 göst.
+1 oy
26 cevap 255 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,586 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 257 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 241224 (5,184 puan) tarafından soruldu