0 oy
125 göst.
Aile kategorisinde (1,957 puan) tarafından
Günaydın kızlar 2 kere üst üste kimyasal geçirdim normalde yarın regl olmam lazım 2 gün önce pembe nokta kadar akıntı geldi sadece peçeteye ped koydum ama devamı yok sadece silince birkere geldi regl olurum diye bekledim ama olmadı ilk defa başıma böyle birşey geliyor yerleşme olabilirmi sizce ne zaman kan vermeliyim evde test yapmak istemiyorum çünkü beni o silik çizgiler hep hayal kırıklığına uğratıyor siz yerleşmeden kaç gün sonra kan testi yaptırdınız bu arada regl olacağıma dair gram belirtim yok hep belirtim olur ilk defa başıma geliyor siz ne düşünüyorsunuz? Lütfen yargılamayın her cevap benim için önemli 3senedir bebiş bekliyorum artık sizler gibi burda bebişle anlıklar paylaşmak istiyorum Allah olmayan herkese nasip etsin 

4 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Amın balım. Yerleşme kanamasından sonra bır ay bekledım ben sonra doktora gıttım sabredersen bekle çünkü yerleşme kanaması 3...4 gün önce bebegın olusması demek şuan kanda çıkar ultrason da çıkmaz inşallah sağlıklı bır bebegın olur 
(14,045 puan) tarafından
Bu da bir imtihan var hayirli bir zamani insallah bu zamandir ..kimyasal da kese de yok adet gecikmesi aslinda...kan verebilirsin bi ama.sana once tavsiyem akisina birakmak stres yapmamaya calismak belki zor ama bunu yapmalisin stres cok etkili akisinaa birak zorlama bak rahatla biraz sonra gor insallah ama hamilesindir:) Rabbim saglikli hayirli bir bebis nasip etsin insallah sana
(1,957 puan) tarafından
o kafadan çıktım zaten aklımda gebelik bile yok ama böyle bir durumu ilk defa yasayınca bu ciddi bir stres yasattı çünkü artık ilişkilerini bile çocuk üstüne yaşamıyprum hayal kırıklığından dolayı işte şimdi beklemiyorum birde yumurtalama regl vs hiçbirini takip etmedim ama inşallah nasip olmuştur diyorum tabi Allah'ım hayırlısını versin gerçekten nasip emin olun siz paylaşınca okadar mutlu oluyorum ki kendim gibi sanki hiçbir zaman isyan etmemeye çalışıyorum hayırlısı diyelim
(14,045 puan) tarafından
En guzelini yapiyorsun vardir Rabbimin hayirli bir zamani insallaj bu. Zamandir bir kan ver bakalim.ins hayirli haberlerle
(1,957 puan) tarafından
Verdim canım kan idrarda baktım ilk 5 dk silik bir şekilde belli oldu bakalım kanda ne çıkacak yinede çok umutlu değilim
(14,045 puan) tarafından
Hadi insallah vardir anliyorum seni evlendim 2 ay sonra hamileyim baktim.tabi ne biliyorum.kimyasalmis seymis bilmiyorum.ki surpriz yaptim esime agladik ne heycandi meger kimyasalmis hic unutmam o gunu Rabbim isteyen herkesin kucagini doldursun umutsuz olma Rabbim buyuktur
-Reklam-
+1 oy
(792 puan) tarafından
İnşallah hamilesindir canım. Şu an kan verebilirsin varsa çıkar zaten en garanti kan vermek aklında şüphe de kalmaz. Hafta sonu araya girmeden birazdan git sağlık ocağına istersen 
(1,957 puan) tarafından
İnanın öyle bir stres içindeyim ki hayatımda ilk defa nokta kadar pembe bişi geliyor ve ben buna seviniyorum ne olduğunu bilmeden bir umut işte...  Eğer bu seferde çıkmazsa diye ayaklarım geri gidiyor gerçekten nasıl birkez daha hayal kırıklığı yaşarda işin içinden çıkarım bilmiyorum tükendim sanki
(792 puan) tarafından
İnşallah hayal kırıklığı değildir canım içini ferah tutt zamanı geldiğinde mutlaka seni bulcaktr bebeğin ben de bir kürtaj yaşadım 3 ay sonra çok şükür Allah nasip etti 18 aylık oldu bile. İnşallah sana da daha güzeli nasip olur stres sıkıntı çok etkiliyor ama dediğim gibi boşa kendini tüketmek yerine kan ver öğren var mı yok mu
(1,957 puan) tarafından
Tek zaten tesellim kürtaj olmama olayı inanın çok zor bence hep diyorum Allah'ım o günleri göstermedi inşallah göstermez burda kürtaj olan gebe kalamayan çok gördüm inanın okadar üzülüyorum ki diyorum şükür Allah'ım hiç olmazsa bana bunu yaşatmadı sizede geçmiş olsun verende Allah'ım alanda ne güzel ki Allah'ım size nasip etsin vatana millete hayırlı uğurlu bir bebiş olur inşallah kan vericem hemşiremle görüştüm oda gel bakalım dedi benden çok inanın onlar bekliyor hayırlı haberi Allah razı olsun onlardan bir ayı boş geçirmediler hep aradılar varmı yokmu diye
0 oy
(14,487 puan) tarafından
Allahım sende dahil isteyen herkese nasip etsin bende eylülde kimyasal geçirdim onun üstüne bidaha hamile olmuşum inşAllah senin de öyle olur. Peki hiç araştırılmadı mı 3 sene neden olmuyor diye 
(1,957 puan) tarafından
Bakıldı herhangi bir problem yok dedi doktorlar canım
0 oy
(1,957 puan) tarafından
Kızlar kan baktırdım benim çok sevgilim doktorum Osmanlı tarihime bakıp bilin bakalım neye bakmamış süpriz betaa gitmeden kaset test yapmıştım silik ikinci çizgi çıktı doktorada gösterdim oda çok ümit liydi hatta hemen folik asite başlatmak istedi eve geldim bi kaç saat önce şiddetli kramp ve ağrılarla bayağa bir kanamam oldu bu seferde olmadı malesef nasip diyelim artık

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 441 göst.
18 Eylül 2023 Aile kategorisinde Trbznlugln (2,025 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 557 göst.
24 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ruya123 (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 562 göst.

397,132 soru

11,877,761 cevap

35,994 kullanıcı