0 oy
277 göst.
Diğer kategorisinde (580 puan) tarafından

image

imageg Günaydın kızlaarrr kara uyandık bugün :) bebem ddaha uyuyor eşim adanaya gitti bizi de götürecekti o kadar hazırlandık da yola güvenemedi günü birlik gitti babamgil bebeği çok özlemişti iyi gelirdi bize de ama sağlık olsun. Siz napiyorsunuz uyandınız mı? 

6 Cevaplar

0 oy
(13,841 puan) tarafından

image

gunaydinnnn ay biz de kara uyandik:)
(580 puan) tarafından
Ben adana yaylasındayim canım tufanbeylide. kayseriyi yakınız biz her sene yağıyor 4 senedir burdayım. Bebism uyansın da kahvaltı yapıp çıkarız oynamaya :)
(13,841 puan) tarafından
Biz hakkarideyiz 3 ay oldu geleli herkes diyor baya yagar diye bakalim ben de merak ediyorum:)
(580 puan) tarafından
Evet canım oraya da yağıyor. Orda öğretmen arkadaşım vardı geçen sene tayini çıktı. Söylerdi kar yağdığını
(13,841 puan) tarafından
Evet soyluyor herkes bakalim yagsin da kar gorelim.hayirlisiyla:)
(580 puan) tarafından
İnşallah canım :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Siz nerde yaşıyorsunuz biz adanaya yakınız
(580 puan) tarafından
Biz de aslında adanadayiz ama alakası yok canım yaylası ve çok uzak merkeze. Tufanbeyli diye geçiyor sen nerdesin
0 oy
tarafından
Antebe daha yağmadı en son depremde yağmıştı günaydın 
(580 puan) tarafından
Günaydın canım burda da en son depremde yağmıştı :( bir yanımız hep korku yağmur fırtına olunca bile uyuyamaz olduk
tarafından
Sorma bu havalrda Allah göstermesin bende çok korkuyorum onda kızım kucktu bide bunda hamileyim
(580 puan) tarafından
Benim oğlum da o zaman 7 aylıktı 3 gün arabada kalmıştık çok kötüydü o günler Allah bir daha yaşatmasın
0 oy
(1,218 puan) tarafından

Buraya en son deprem günü yağdı bir sevinmistik ki birgün oncesi hopladik zipladik oynadık sonrası felaket :'( kar dan korkuyorum

(580 puan) tarafından
Burda da öyle canım. Hatta deprem gecesi yarım saat önce uyanmıştım bebeği emzirmeye   pencereden baktım kar yağıyor izledim biraz. Sonrası malum işte Allah göstermesin o günleri bir daha
0 oy
(2,156 puan) tarafından
Bizde sadece ayazı var çok üşüyorum 
(580 puan) tarafından
O kötü canım ya. Burda hava yumuşak kaç gündür burası da ayazdi lar yağınca hava yumuşadi
0 oy
(1,181 puan) tarafından
Günaydın  yağmurlu bir güne uyandık ufaklıgi uyutmustum  uykusunu almadan  kalktı  simdi mamasını  iciyo gene uykuya geçiyorum 
(580 puan) tarafından
Afiyet olsun canım yarasın bebise :) valla benim de uyuyasım vardı ama eşim gidecek diye 7 de uyandım kahvaltı hazırladım uyandırdım gönderdim derken bebis uyandı

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 223 göst.
16 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 316 göst.
26 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 346 göst.
18 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 325 göst.