0 oy
46 göst.
Diğer kategorisinde (268 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar. Oğlum 3 ay olmak üzere. 2 gündür canımı okuyor. Uykusu var gözleri gidip geliyor gözlerini ovusturuyor ama ne yaptıysam uyumuyor. Gazlı bir çocuk hiç olmadı. Gazi yok. E karni tok sütüm yetiyor. Altı temiz. Ama yine yok yine yok uyumuyor. Uyku gerilemesi diye düşünüyorum ama nasıl baş edicem bilmiyorum. Mesela az önceden bahsedeyim sabah 7 de uyandı 8-9 gibi gözlerini ovusturuyor meme verdim salladım olmadı uyumadı. Bende pes ettim dedim uyutmuyorum oyun halısına koydum oynadı baya sonra ağlamaya başladı kundakladim ve ayaklarımda bir iki sallamayla hemen uyudu. İlk bebeğim ve acemiyim haliyle. Sizce ben uykusu gelmeyen bebeği mi uyutmaya çalışıyorum. Yoksa biraz daha uykuya sıkışması mi lazım. Uyumadigi zamanlarda huzursuz değil oyunwr güler söyler. Şimdi de ellerinden tuttuğum zaman kendini oturma sonra ayaga kalkma eylemi yapıyor. Kafasını dik bir şekilde tutuyor artık. Acaba onun etkisi mi var. Yani büyüyor kafayı tutuyor artık oyun oynamak mı istiyor. Oyun da oynatiyorum ama nafile. Ne yapmam lazım? 

2 Cevaplar

0 oy
(8,778 puan) tarafından
Uyku gerilemesi ve dış kabartma dönemi cnm geçmiş olsun artık gece uykuları artık böyle...
-Reklam-
0 oy
(15,041 puan) tarafından
Böyle böyle buyuyolar. Uyku araları da açılır artık . Dış dünyaya dikkat arttıkça uyumak istemiyor olabilir. Emmesini bile etkiliyo bu gelişme. Bizde öyle oldu
(2,679 puan) tarafından
Benmkiler ağzını açıyor oğlum heleki yemek yicek nerdeyse çok istekli hevesli ama mama ile gidiyorduk zaten kuvezde durdu 10 gün cikincada hemen tutmadı şimdide hepten kaytariyor kızım zaten emmiyor hiç emmek istemedi 20 gün kaldı kuvezde gazlı bı çocuk zaten ağlayan bı bebekti
İnek gibi sagdim durdum ama artık zamanım kalmıyor sagmaya da
(15,041 puan) tarafından
İkiz mi seninkiler.
(2,679 puan) tarafından
Evet canjm
(15,041 puan) tarafından
Zamanla düzelir inşallah ya. Onlar muhtemelen erken de doğmuştur. Ek gıdaya alışmaları belki biraz daha geç olur
(2,679 puan) tarafından
Yok oğlum çok hevesli istiyor yediklerimizden ağzını açıyor seviniyor çok sapirdatiyor :D 35 haftada dogdular

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 42 göst.
0 oy
5 cevap 115 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde SnurT (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 113 göst.
9 Ocak 2022 Diğer kategorisinde nurdandde (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 243 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu