0 oy
635 göst.
Diğer kategorisinde (473 puan) tarafından
Selam kızlar. Sabahlari kaçta uyanirsiniz. Ve işiniz saat kaçta biter. Ben her ne kadar adımı buraya erkenci kuş yazsamda hayatımda hiç öyle erken uyanmadim. En erken 10 buçuk en gec 12 flan. Ama erken uyanmak isterim her gece erken kalkicam diyorum ama yok olmuyor . İki kızım var biri 4 biri 1,5 yaşında 

37 Cevaplar

0 oy
(262 puan) tarafından
Ben isterimki hep yatam uyuyam evim hic batmasin yemek kendiliginden pissin ama olmuyor olmuyor olmuyor hem ev hem is esim dahil 3 cocuk sabah 8 gece 2 ye geliyor yatcem insallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Buna evime gidince karar vereceğim şuan en tembel kim de 1 numara fılanım snndnd
0 oy
(804 puan) tarafından

3 de uyanıp 7 gibi geri uyuyup 9 gibi kalkan ben bunu beğendi :D

0 oy
(346 puan) tarafından
Ben 5 en geç 6da kalkıyorum cnm ev isim hiç bitmez çünkü bir oğlum var yemeklerim saat 9 10 gibi pişmiş hazır olur ortalığı tolkamaya başlarım çöpleri atarım 8 gibi 9 gibi çamaşırlar yıkanır o arada 10 gibide sererim sonra kahvaltı bazen eşim görevden gelince 5.10  yaparız bazen sabah 11 de uyanır ozaman yaparız öğlen öğle uykusuna yatarım . Muklaka 1saat 
0 oy
(396 puan) tarafından
6.5 uyanıyorum eşimi ise gönderiyorum sonra uyuyayım diyorum uyuyana kadar kızım uyanıyor 8de en geç 9 da uyanır. O ara biraz dalıyorum sonra kalkıyoruz işimi eğer yorgun veya hasta değilsem 12 e kadar bitirrim. Sonra yemek yapmaya başlarım sonra kızımla vakit geçirin 6da eşim geliyor yemek bulaşık gün bitiyor 
0 oy
(9,095 puan) tarafından
Haftaici her sabah altida kalkıyorum. Çocuklara çorba yapıyorum. Bazen yemek de yaparım. Akşamdan hamur yapip poğaça filan yaparım. Onlar pişerken bir tur evi toplayıp yapılacak iş varsa yaparım. Yazın tuvaleti filan yıkarım ama kışın yapmıyorum sjsjjs sonra küçük oğlumu emziririm. Uyanırsa çocukların üstünü değiştirip yatakları toplarım. Yedi buçuk gibi hazırlanıp sekiz gibi evden çıkıp ise gidiyorum. Üç gibi işten gelip maratona devam ediyorum sjjss ama akşam en geç dokuzda uyurum sjsj
0 oy
(1,702 puan) tarafından
Bn saat başı uyanıyorum :))galiba bnm bunun hamaratlikla alakası yok. :))☺️☺️
(473 puan) tarafından
Bende öyleyim ki bebeğim var bırakmaz   vallahi bazı geceler yarim saat te bir uyandirir
(1,702 puan) tarafından
Kız bnimki huy oldu cocuklarla alakası yok alisknlik:))☺️
0 oy
(236 puan) tarafından
Saat 8 den selaaammm , geceden evimi toplarım 2 yaşında oğlum var sağolsun borakmaz kahvaltı yapıp hemen işe girişecem 
0 oy
(3,601 puan) tarafından
Sabah 7 ayakdayim  evim tem temiz çünkü asla evi temizlemeden uyumam Sabah da kızımla vakit geçiririm 
0 oy
(383 puan) tarafından
Benim kızım sağolsun sabahın köründe uyanır ondan öncede eşim işe giderdi ben kalkar kahvaltı hazırladım o gittikten sonra uyumazdim önce evi topla süpür sil kajvalti yap sonra duş al uyu hep rutinim bu şekildeydi 

Kızımdan sonra da o uyanınca tekrar kahvaltı hazırla eşimi yolcu ediyorum kızımı doyuruyorm onunla oyun oynuyorm sonra ev işi eğer kızım bırakırsa yaparım yoksa ilk uykusuna yatirdijtan sonra yapıyorum o kalkınca öğle yemeği hazırlarım ona bize de akşam yemeği yaparım o şekilde düzen oluşturmaya çalışıyorm bazen olmuyor tabiki bebeğim uslu bir bebek değil ama çok şükür bin şükür her zaman
0 oy
(16,292 puan) tarafından

6 da başlıyorum güne. Bebem uyanıyor emzirip uyutana kadar 7 oluyor sonra eşime kahvaltı hazırlıyorum işe ugurluyorum. Sonra sobamin külünü boşaltıp doldurup yakıyorum çayımı üstüne katıyorum yatakları toplayana kadar çayım kaynar. Kahvaltıyı hazırlarım yeriz. Şimdi sofra yerde oğlumun doğmasını bekliyorum kaldiracam bulaşıkları yikayacam 10 gibi bitiririm bulaşıkları sonra içeriyi süpürüp tozu aldım mi tamamdir iş finish (tuvalet lavabo temiz ondan iş finish :D)

0 oy
(1,408 puan) tarafından
Sabah 6da kızım uyandırdı sonra 6.40gibi uyuduk sonra 7.30gibi saat çaldı kalktım 8de evden çıktım ise geldim bugün 10 a kadar burdayım bence en hamarat benim gözler sis sis ajsjsjd
0 oy
tarafından
2 yaşında bebem var gece 2 3 gibi yatarım benle herif bebesiz kafa dinleriz azcuk sabah 9 10 11 12 gibi kalkarım bazı günler işleri gece yaparım sabah etmem bazı günler sabah yaparım 2 3 bitiyor tabi bebe durursa durmasa  4 5 gibi bitiriyorum 
0 oy
(570 puan) tarafından
Saat 8 de uyanırım ama bazen iki saate isim niter bazen hiç  bitmez çünkü 0 aylık yaramaz bir bebem vqr
0 oy
tarafından
Benim efendim 3tane çocuk +1gebeyim sabah 6da iş başı yapar kahvaltı hazırlarım 8de öğlen yemeğine kadar temizlik bitiyor akşam yemegi yapıyom ardından tatlımı hazır ediyorum eşim diyo sen daha 2 3tane doğurun cüssen iyi diyo akşam 9dan sonra jetonum sönüyor 
0 oy
(21 puan) tarafından
Ah ah 1 2 gibi kalkar bsyler yer sonra ev toplar temizlik sonra uyurum saat 4 gibi yemek yaparım eşim gelir öyle 

İş bırakınca evde olmak oyle zaman geçiyor hele ki gebelikte varsa 
0 oy
(4,128 puan) tarafından
Ikı cocukla nası gec kalkıyorsun kız bebce bu büyük maharet beb 10 u görsem göbek atıcam

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 121 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde berkin (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 679 göst.
11 Aralık 2022 Diğer kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 281 göst.
27 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur ay_ (3,383 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 468 göst.

384,956 soru

11,513,702 cevap

35,174 kullanıcı

...