0 oy
291 göst.
Diğer kategorisinde (181 puan) tarafından
Kızlar bir günde ne kadar iş yapılabilir daha önce kimseyi çagırmadım ama 1yaşında oğlum var birde hamileyim bazı işleri yapamıyorum doğal olarak camlar silinecek perdeler yıkanıcak bide mutfak dolabını tamamen boşaltsam sadece silmesi yapılacak yetişir mi acaba bu işler bu soğukta cam sildirmek istemiyorum kimsenin günahına girmek istemiyorum ama böylede içim rahat değil 

10 Cevaplar

0 oy
(678 puan) tarafından
Benim de aklımda var ama ben de burada bekleyeyim:)
-Reklam-
0 oy
(5,687 puan) tarafından
Dediklerini yapar eğer eli hızlıysa canım bı akrabam tüm evin işini yetiştirmeye çalışıyodu ama parasını da ona göre alıyo evin kirli durumuna göre 2 gün gittiği de oluyo 
(181 puan) tarafından
Camlar biraz kirli ama mutfak dolabını ben boşaltır ben yerleştirirsem hemen siler diye düşünüyorum bakalım olmazsa iki gün gelir dediğin gibi veya kendim yavaş yavaş yaparım
(5,687 puan) tarafından
Hamileyim diyorsun dolaplar senin için sıkıntı olur canım yapacak kimden yok mu
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Benim kimsem yoktu gelsin yardıma ama saolsun eltim kızını gönderdi ikinci hamileliğimde ama ilkinde kimsem yoktu tek başıma yaptım halı bile yıkadım 
(181 puan) tarafından
Ya mecbur kalındıktan sonra yapılıyor canım haklısın ama çok kanama ile geçirdim ilk gebeligimi bunda herşey yolunda giderken kendi kendime zarar açmak istemiyorum birde bu kadar herşeye yetişmeye çalılıncs oğlumu ihmal ediyorum sanki
(1,567 puan) tarafından
Kaç ayliksin cnm gelirse çağır gelsin iki gün ne olacak
(181 puan) tarafından
3aylık bakalım konuşucam bugün bir tanıdıgımla onun evine gelen biri var numarasını isteyeyim
0 oy
(6,700 puan) tarafından
Canım bu dediğin işleri 1 günde yapıyorlar. Ben doğumdan önce yaptırdım, perdeler, camlar, mutfak dolabı yerler falan tertemiz yaptı gelen abla. 
(181 puan) tarafından
Eline saglık nerde oturuyorsun acaba
(6,700 puan) tarafından
Adana'dayım canım
0 oy
(2,975 puan) tarafından
Canim 2+1 evime geldiğinde cam hali perde ne varsa temizliyordu. Ben dolap içlerine sokmuyorum kapaklarını sildiriyroum sadece. Evin büyükse cam balkon falan varsa iki kişi geliyorlar o zaman hepsi bitiyor 
(181 puan) tarafından
Evim büyük cam balkonda var o zaman yapamam derse iki kişi bulayım
0 oy
tarafından
Canim kirlendi diyorsun madem perdeleri yikatcaksin camlarida sildir maddi durumun yetiyorsa tut temizlesin sana kolaylik olur kafan rahat eder
0 oy
(8,707 puan) tarafından
Armut uygulamasından bulabilirsin yardımcı bayan canım hepsini 1 günde yapıyorlar. 
0 oy
(3,541 puan) tarafından
İmkanınız varsa çağırın. Atlattıklarınız bir günde biter. Tek başına binpişmna oluyor insan. Üstelik önce sağlık. 

Cam silme işine gelince bu işi yapan insanlar iş yaptığının farkında ekmek parası peşinde. Profesyoneller yani. İstemeyen de söylüyor zaten yapmayacağını
0 oy
(2,946 puan) tarafından
Canım keşke mevsim değişmeden önce yaptırsaydın cam sildirme kapı sildirme işini aklında olsun kış temizliği en geç ekimin sonunda yapılmalı diye düşünüyorum dediğim gibi bu mevsimde hem cam silmek gelen kadın için çok zor bu soğukta silmek de istemeyebilirler ayrıca hem de sildirsen de bir hayrı yok her gün yağmur yağıyor yine aynı olacak zaten senin yerinde olsam camları içten sildiririm mutfak dolaplarımı boşalttırır içlerine güzelce sildiririm evin içini dip bucak yaptırırım camları da baharda falan yaptırırsın
0 oy
(410 puan) tarafından
Evin büyüklüğüne göre değişir  ama hem cam silmek ki cam balkonda var diyorsunuz hem mutfak dolabı işi sil süpür perde yika banyoları yıka işi varsa bir kisi altından kalkamaz bir günde yapsa bile çok detaylı olmaz 2 kişi lazım yada 2 gün gelmeli .bana 2+1 eve ayda bir gelen bayan bir geldiğinde cam pencere evin genel temizliği yapar sil süpur ,diğer ayda mutfak dolabı içi buzdolabı yine sil supur yapar tüm evi sabah 9da başlar 5 te işi biter ancak .arada bir de extra alıp halı koltuk silme  ve ütü yapıyor bir günde .600 TL alıyor .
(410 puan) tarafından
Ayrıca eve gelen bayan ilk gelişinde evin düzenini tam bilmediği için biraz yavaş oluyor ama alıştıkça evinde bildiği için elide hızlanıyor .evin kirlilik durumuna göre de değişir bana ilk geldiğinde hamileydim ev 3 4 ay doğru düzgün temizlenmemisti.dusakabinlerin kireciyle uğraştı tam iki saat:) bunlar da etkili zaman alacak işler varsa biraz uzar .

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 113 göst.
18 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yargıç. (2,634 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 790 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde YAVRULARIMM (2,477 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 413 göst.
0 oy
1 cevap 146 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (840 puan) tarafından soruldu

384,662 soru

11,506,811 cevap

35,160 kullanıcı

...