0 oy
77 göst.
Diğer kategorisinde (17 puan) tarafından
Kızlar adetime 7 gün var bugün böyle bir hafif kasık ağrım var biraz da akıntım var gebelik belirtisi olabilir mi yoksa adet mi olucam adetimi bu ayın birinde oldum 6sına kadar sonraki adet tarihimde 30 aralık 

3 Cevaplar

0 oy
(546 puan) tarafından
Aynsi bendede var inşallah gebelik yoktur bende kırmızı kahverengi akıntı var
(17 puan) tarafından
Bende beyazımsı akıntı var canım
-Reklam-
0 oy
(4,545 puan) tarafından
Adette olabilir ikisindede belirtiler aynı olabiliyor Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah 
(17 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(2,618 puan) tarafından
Yerleşme yaşıyor olabilirsin. Akıntın devam ederse ihtimal var. Göğüs hassasiyetin giderek artarsa falan. Allah bize de nasip etsin inşallah:) 
(17 puan) tarafından
Ne kadardır deniyosunuz canım biz 6 aydır istiyoruz fakat olmadı rıa vardı bende ondan olabilir heralde diye düşündük
(17 puan) tarafından
Kızın kaç yaşında
(2,618 puan) tarafından
3.5 yaşında. Nisandan beri deniyoruz. Bikaç ayı güzel değerlendiremedik ama işte sonuçta olmadı daha. Geçen ay kimyasal geçirdim. Bi sonraki ay bu ay yani adet oldum yine.
(17 puan) tarafından
Kimyasaldan sonra iki ay olmasın demişti bana doktorum hamile kalma ihtimalin çok yüksek biraz tahmin dinlensin demişti iki ay sonra kızım oldu benim kızımda 3 yaşında
(2,618 puan) tarafından
İnşallah benim de öyle olur. Bana da aksine geçen ay hormonlarım alt üst olmuş gibi geldi. Adetim de geç geldi biraz. Test yapmıştım negatifti tabi. Ne hamile gibiyim ne adet olacak gibiyim derken  sonunda adet oldum çok şükür:)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 72 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
0 oy
4 cevap 72 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde fatos18 (856 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.
14 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oflu61oflu (605 puan) tarafından soruldu

381,761 soru

11,429,047 cevap

34,989 kullanıcı

...