0 oy
500 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,745 puan) tarafından
Bu ne biçim bir salgın ya yüksek ateş doktorlar birşey yapamıyor oglumun canı çıktı ağlamaktan ateşi çıkıyor diye ılık uygulama yapıyoruz kıyamam anlamaya bile hali kalmadı uyuyamıyor doktor 2 3 gün sürer dedi evde başka ne yapabilirim

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım bebeğim biraz iyi oldu az önce ortanca oğlumu götürdü babası kulağım diye ağlıyordu boğazları kızarmış ciğerinede inmiş kaynanamlarda evcek hastalar bir hafta sürüyor evde herşeyi denedim sonuç alamadık 
(1,745 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım sanada geçmiş olsun doktor 3 gün sürer benim oglumda aynı dedi
-Reklam-
0 oy
(8,860 puan) tarafından
Offf valla çok dikkat etmek lazım ya. Ben de alışveriş yapmak istiyorum ama çocukları da avm ye götürmek istemiyorum. Çok geçmiş olsun canım kaç yaşında oğlun 
(1,745 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım 2 bucuk yasında
0 oy
(177 puan) tarafından
Canim benim 10 aylik oglum tam 10 gun ateslendi hep 39 40 atesi vardi soğuk uygulama bol su ve enfeksiyon ilaciyla antibiyotik kullanmak zorunda kaldim daha yeni duzeldi Allah yardimcin olsun rabbim sifa versin 
(1,745 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım inş. Tez zamanda iyileşir ya
0 oy
(1,402 puan) tarafından
oglumda oldu influenza ates ve öksürük krizlerinden hastanede yattik 2 3 gün oyle duzeldik niye yatis vermedi
(1,745 puan) tarafından
Burda almıyorlar test öyle
(1,402 puan) tarafından
Kafalarına goremi teshis koyuyolar ne sacma herseyin bi testi var
(1,745 puan) tarafından
Burda ne özetler nede devlet alıyor öyle test
(1,402 puan) tarafından
Ozel alir parasıyla sonucta kız kafalrina  gire ilac vermek  dogru degilki domuz gribi ilaclari farkli çünkü
(1,745 puan) tarafından
Bugün gittim saglık parası denilmez ama muayne 700 tl Bi mide bulantısı için aşı 200 dü ama test demedi hiç
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Benim oğlumda yakalandı maalesef perşembe günğ sabah ateş hissettim akşam geçmedi uykudan gözünü açamadı gece 12 de hastahaneye gittik ben özel hastahaneyi ilk kez böyle kalabalık gördüm eşime demiştim devlete gidelim geç oldu sıra yoktur diye. Olmaz demişti. Test yaptılar pozitif çıktı serum taktılar rahatladı 2 de başka hasta geldi devletten geliyoruz önümüzde 120 kişi vardı beklemedik geldik dedi hastahaneler yıkılıyor şuan bidaha ateşi çıkmadı ama damak tadı gitmiş hiç bişeyin tadını beğenmiyor güzel değil diyor o ne zaman geçer bilmiyorum 
(1,745 puan) tarafından
Burda test yapmıyorlar ama devleti görmek istemezsin içim gitti minnacık bedenler aglıyo hep
(1,627 puan) tarafından
Özelde yaptılar ben açılcası ekstra para için yapıyolar diye istememiştim ama iyiki yaptırmışız. Allah şifa versin özellikle bebek ve çocuklara
0 oy
(3,346 puan) tarafından
Bir limonu sık çorabını  limona köy öyle  gidir iyi gelir  atese
(1,745 puan) tarafından
Yaptım yine yaparım olmazsa teşekkür ederim ALLAH RAZI OLSUN
0 oy
(600 puan) tarafından
Canım kaç günde belirtisi çıktı bizşm burda biride oldu eşim temas etti üç gün oldu çok bunaldım vr vrn hamileyim doğumum olcak on gün sonra korkudan ağlıyorum Allah şifa versin inşallah 
(1,745 puan) tarafından
Hiç bir belirtisi yoktu ama çarşamba günü kuzenim geldi oglu hastaydı ondandır aldı anlamadım dün sabaha karsı uyandı ateşler içindeydi annemler bbike 1 haftadır hasta gelmiyorlar bana onlarda ayrı aglıyor akılları kaldı eşimde hastalandı bende
(600 puan) tarafından
Yani üç günde belli oldu allahım şifa versin inşallah canım çok zor
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Calpol de mi vermediler
(1,745 puan) tarafından
Calpola alerjisi var canım ama acilde parol verdiler en son gittiğimde eşim dedi serum takalım doktor dedi bu ateş düşmez diye benimde oglum aynı serum igne fayda etmez dedi
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Benim 11 aylık 4. Gün bugün kan idrar ve kaka tahlili yapıldı antibiyotik başlandı 2 gün daha ateş 38 sen düşmezse üniversite hastanesine yatış yapmamı söylediler 
(2,104 puan) tarafından
Ki şu 4 günde düşen ateş 38.5 en yüksek olanı ise 39.9
(1,745 puan) tarafından
Bizde de aynıydı 2. Gün düştü en yüksek 2. Günden sonra 37.6 37.4 dü
(2,104 puan) tarafından
Bizim bugün 4. Gün öğlen 38.9 du antibiyotik başladı doktor şuanlık şükür yok ateş ama 4 gün 39 40 dereceydi allahım hiç bir çocuk hasta olmasın çok kötü birşey
(1,745 puan) tarafından
Bende öyle diyorum eşime onlar hasta olmasın
0 oy
(1,907 puan) tarafından
Bizde bir domuz gribi vakası olarak az önce çiktik hastaneden. Bugün daha ilk günümüz doktor 2.3 gün ateş devam dedi. Evden çikmiyoruz bir de delircem. 
(1,745 puan) tarafından
Al benden de o kadar evden çıkmayı nerden buldu anlamadım ateşi düştü yüksek çıkmıyor ama korkuyorum artık gece uyanıp ölçmekten öldüm bugün Bi 37.2 oldu diye ağladım korkudan
(1,907 puan) tarafından
Bizimde iğne yaptılar ondan sonra çikmadi ateş ama hala uyuyamadım yükselirde dalarım diye. Beynim uyuşmak üzere
(1,745 puan) tarafından
Bende öyle gece 2 3 kere kalkıp bakıyorum eşim kızıyor yapma yazık etme kendine yok ateşi ama ateş ölçer elimde uyuyorum
0 oy
(116 puan) tarafından
Nasıl oldu çocuğunuz benim kızım da dün akşamdan öyle ne zamana gecti
(1,745 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım ALLAHIM TEZ ZAMANDA ŞİFA VERSİN Cumartesi sabah 5 bucuk da uyandı ateşi vardı pazar günü saat 6 a kadar çıktı yükseldi daha fazla ama simdi iyi sadece halsiz canım uyuyor uyanıyor alışkın değilim
(116 puan) tarafından
Sağolasın Bizde de aynı valla 39.9 gördük malesef bende hasta oldum oda uyuyo full yardım yardım etsin
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Kızımın sınıfı 21 kişi nerdeyse 10 kisi kalmışlar.  Çocuklardan ailelere de geçti. Akşam oldu mu ateş başlıyor. Ikinci defa doktora götürdüm bugün.
(1,745 puan) tarafından
Ah canım oglumdan bana eşime geçti bende öksürük ve iştahsızlık basladı eşimde burun tıkanıklığı var
(1,865 puan) tarafından
Salgın bacım hemen bulaşıyor anneme geçti şimdi de
(1,745 puan) tarafından
ALLAHIM bitmedi gitti su salgın ya
0 oy
(736 puan) tarafından
Benim oglanda 2 haftadir ates öksuruk kusma karin agrisi falan  antibiyotik verip yolladilar .icti tam bitti gene ates basladi.simdi kizimda hadta bizde hadtayiz esimde hasta hepimiz ates öksuruk perisaniz 3 sise dolven 3 sise calpol iki sise antibiyotik 2 sise oksuruk surubu bitirdiler hala duzelmediker.cok berbat bir hastalik .allahim tekrar yasamak istemiyorum.
(1,745 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım RABBİM TEZ ZAMANDA ŞİFA VERSİN
0 oy
(17,718 puan) tarafından
:( cok gecmis olsun ya kiyamam
(1,745 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım iyileşti ama halsiz uykulu hep alışkın değilim onun hallerine evi dagıtmıyor oyuncaklar yerinde hep
(17,718 puan) tarafından
:( ana yureği anne olmak ne zor kiz kiyamam sana iyi olcak daha iyi olcak kolaymi vucudu kucucuk nasil dayansin biz bile zor dayanirken
(1,745 puan) tarafından
Evet minnacık bişe nasıl katlanıyorlar ağrıya sızıya ben dayanamıyorum ya cok teşekkür ederim canım

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 402 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde İlla (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 78 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Altnr_svg (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.
31 Mart 2024 Aile kategorisinde 16Nur16 (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 225 göst.
15 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canan can (171 puan) tarafından soruldu

379,127 soru

11,349,039 cevap

34,813 kullanıcı

...