0 oy
474 göst.
Aile kategorisinde (979 puan) tarafından
İyi geceler hanımlar dün yaşadıgım bir olayı sizinle paylaşmak istedim. 

Benim oğlum çok hastaydı pazar gününden beri sürekli ateş kusma ishal vs 3 doktora götürdüm ama fayda etmedi dün akşamda fenalaştı ateşi 39.6 oldu oglumun dedesini aradık onun arabası olduğu için rica ettim çok kötü dedim bizi acile götürürmüsün diye oda tamam dedi bu arada eşimde 4 gündür hastaydı raporluydu ama dün raporu bitti zor bela kalktı işe gitti hasta hasta yine ayakta zor duruyor ve akşam saat 9 oldu iş yerinden eşime izin vermediler bizimle hastaneye gelmesi için bende kardeşimden rica ettim izin alabilirmisin kendimde 7 aylık hamileyim çünkü kardeşimde izin aldı geldi benim oğlanın dedesi ben erkek kardeşim gittik hastaneye ama çok kalabalıktı akşam 11 de girdik sabah 5 te çıktık 2 serum takıldı kan alındı röntgen vs kardeşimin eşi kıyameti kopardı sen neden gidiyosun ablanın kocası yokmu senin ne işin var orda ama agıza alınmayacak küfürler ediyor kadın ve annem başka ilde oturuyor gecenin saat 3 ü annemi aramış onada agıza alınmayacak şeyler demiş sonra ben ayrılcam demiş yani kardeşim benimle hastaneye geldi diye zor zamanımda ortada bir çocuk var ve hastalık bu şimdi kardeşimden ayrılacağını söylüyor bugünde anasının evine gitmiş orda kalmış gelmemiş evine 

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben ne okudum ya
(979 puan) tarafından
Peki bizim yaşadıklarımız yani akıl alır gibi degil Rabbim herkesin içine merhamet versin
tarafından
Bazılarının beynini kullanma yetisi yok bence
(979 puan) tarafından
Kullananlarda kötüye kullanıyor işte
tarafından
Boşver böylesi uzak olsa daha iyi ne çirkef biseymis
(979 puan) tarafından
Zaten benden uzak Allah'a yakın olsun kardeşim beni sevip sayarsa buyursun evim burda gelmek görmek isteyen gelir görür gerisi önemli degil
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 359 göst.
0 oy
2 cevap 114 göst.
6 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Hatice 25 (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 764 göst.
3 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 312 göst.