0 oy
132 göst.
Aile kategorisinde (2,103 puan) tarafından
Kızlar bir uyandı bebeğim 39.8 dolven verdim şimdi çok şükür düştü ama neden olur acaba bu ateş keyfi de yerindeydi birden bire oldu 6 dişi var alttan tekrar mı patlıyor acaba çünkü durduk yere oldu 

6 Cevaplar

+2 oy
(13,834 puan) tarafından
Gecmis olsun dis atesi 38i gecmez demisti doktor takipte kal dis zamani enfeksiyona da cok acik oluyorlar
-Reklam-
0 oy
(752 puan) tarafından
Canım geçmiş olsun ateşi yükselmiş.  Devamlı takip et . Ilık bezle falan alnına sıcak yerlerine bezi koy . Enfeksiyon da kapmış olabilir bebiş çünkü baya yüksek ateşi inşallah bir sıkıntı yaşamazsınız 
(2,103 puan) tarafından
Canım teşekkür ederim ilk dişi patlayacsğı zaman aynısı oldu 3 gün böyle yandı kavruldu ardından diş patladı üst 4 dişi üst üste geldi o zaman antibiyotiklik oldu şimdi yine olunca aklıma diş geldi enfeksiyon kapacağı bir ortama da çıkmadı kimse ile teması olmadı baba ve benim dışımda çünkü geçen perşembe günü ameliyat ve sünnet oldu hep evdeydik o yüzden bilemiyorum inan ki akşamüstü biraz vardı ateşi kafa sıcak vücut ılık ayaklar eller cayır cayır yanıyordu o zaman da verdim calpol şimdi dolven verdim dönüşümlü olsun diye
0 oy
(1,178 puan) tarafından
Ateş çok önemli birsey bnce hemn doktora  götürün ihmal etmeyin çünkü  ateşi hayli bir yüksek yani  bu kadar ateşinin çıkmasını beklemeyin tehlikeli bir şey  ates 
0 oy
(1,757 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ya bizde aynı Bi anda ateşi fırladı gittik acile infulize haltı gelip buldu oglumu yandı pişti doktor diyor serum taksam da düşmez igne de aynı 2 3 gün durur ateş yüksek ilaçlarını için cumartesi sabah 5 den beri ayaktayım ne yemek ne birşey iyileşmesi için dua ediyorum 
0 oy
(5,734 puan) tarafından
Büyük ihtimalle enfeksiyon kapmış ve hastalanacak. Allah korusun tabi ama benim oğlum sürekli böyle olur 
0 oy
(8,980 puan) tarafından
Kaç aylık. Benimki de iki hafta sonra yaşına girecek geçen birdenbire ateşi çıktı. Dişten sandım ben de ama boğazı enfeksiyon kapmış. Uzun sürmedi çok şükür düştü hemen 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 132 göst.
21 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaengiin (388 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 151 göst.
24 Aralık 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
28 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Summm (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 76 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde Myangell (571 puan) tarafından soruldu

381,208 soru

11,412,303 cevap

34,956 kullanıcı

...