0 oy
361 göst.
Aile kategorisinde (1,134 puan) tarafından
Hanımlar hamile olduğunu bilmeden tomagrafi ve rötgen çekildim bazı sağlık sorunları yüzünden rötgen o kadar önemli değilmiş ama tomografi baya zararlaymış bebek için şuan 5 haftalik hamileyim tomografi çekiminde 4 yada 5 günlükmüş doktorun hesaplamasına göre doktorlar zekasının nasıl olup olmayacağını bilmiyolar kesin bişey söylemiyolar aynı durumu yaşayanlar lütfen yazsın 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bir sorun olucagini sanmam ben de bilmeden ciğer filmi cektirmistim şimdi 5 aylık oğlum bir problem yok
(1,134 puan) tarafından
Röntgenin zaten o kadar zararı yokmuş cnm ama tomografi ağır radyasyon ya bide 5 dk falan kaldım içerde bilmiyodum hamileliğimi öncesinde test yaptım yoktu
(1,134 puan) tarafından
Bide ben alt üst tomografi çekildim inşallah bişey olmamıştır
-Reklam-
0 oy
(173 puan) tarafından
Bişey olmaz inşallah çok küçükmüş çünkü daha embiriyo halinde 
(1,134 puan) tarafından
İnşallah lütfen dua edin bişey olmasın çarşamba üniversite hastanesine gidicem bakalım ölçüm falan olucak herhalde
(173 puan) tarafından
Rabbim esirgesin bişe olmaz inşallah içini ferah tut kuzum
(1,134 puan) tarafından
Sağol cnm inşallah bişey olmamıştır çok ağladım dua ettim
0 oy
tarafından
Allahın iznyle bişey olmaz inşallah 
(1,134 puan) tarafından
Tmm cnm bakıp okuycam sağol yazdigin için insallah dediginiz gibi olur
tarafından
Ben hamile olduğumu öğrendiğim günden beri haftalık okuyorum ben 2. Li tarama testi sonucumla yıkıldım ama Allaha çok yalvardım rabbim sesimi duydu şimdi herşey yolunda
Sn da faydası olacakyır Allahın izniyle
(1,134 puan) tarafından
İnşallah canım anaların duası kabul olurmuş lütfen sende dua et bizim için bu çarşamba ameliyat olacaktim vazgeçsem mi geçmesem mi hâlâ kararsizim eşim benim gibi değil o çok inançlı bişey yok diyor
tarafından
Ederim canım hiç takma kafanı  herşeyin hayırlısı olsun
(1,134 puan) tarafından
Sağol kuzum insallahim hayırlısı olur allahım hiç bir anneyi babayı evladıyla sinamasin
0 oy
(5,436 puan) tarafından
O zaman çok çok küçükmüş cnm bisi olmaz inşallah 
(1,134 puan) tarafından
İnşallah canım tek umudum bu çok küçük ahh bi bilseydim 9 ay dişimi sıkar ameliyatı beklerdim
(5,436 puan) tarafından
Cnm nerden bileceksin ki içini ferah tut
(1,134 puan) tarafından
Sağol cnm işte bilinmezlik içindeyim ya öyle olursa ya böyle olursa diye
(5,436 puan) tarafından
Kendini strese sokma hayırlısı olsun inşallah birşey olmaz dua et
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Tatlım daha bebek bile değil hiçbirşeyi gelişmemiş o zaman sanmam ki zarar versin
(1,134 puan) tarafından
Çok sağol cnm burda bekliyom ne diycek bakalım
(3,458 puan) tarafından
Canım sordum daha temelde olduğu için çok riskli 500 kat radyasyon alıyorsun dedi doktor doğru söylemiş dedi oranların oluşma dönemi ilk haftalar olduğu için zarar görmüş olabilir dedi :((
(1,134 puan) tarafından
Anladım cnm çok teşekkür ederim  ilgin için napicam bilmiyorum herkes farklı bişey söylüyor aldırmak hiç geçmiyor içimden ama hamileliğimi de stres içinde yaşamak istemiyorum ya öyle olursa ya böyle olursa diye
(3,458 puan) tarafından
Canım birkaç kadın doğumcuya danış bence. Ama belkide hiçbirşeyi olmayacak iyi düşün dua et güzel şeyler olsun inşaallah
(1,134 puan) tarafından
Danıştım cnm 4    5   doktora danıştım yarın özel hastaneye gidip sorucam çarşambada artık ameliyat olmuycam 1 hafta daha erteliycem çarşamba üniversite hastanesine gönderecek doktor bakalım ne diyecekler olumsuz sonuç alırsam artık yapicak bişey yok allahım af eylesin ameliyat olucam
0 oy
(2,102 puan) tarafından
Allahın izniyle bir sey olmaz canım. Daha yeni oluşan bir embiriyo sonuçta yeni oluşuyormus 
(1,134 puan) tarafından
Öyle de canım hiç bir doktor iç açıcı konusmuyo tek bi bayan doktor dedi bişey olmaz diye bende hamile olsam benimde riskim vardır diyo her hamilelerin riski vardır diyo bir bilinmezlik gidiyo rabbim hayır eylesin
(2,102 puan) tarafından
Kötü şey düşünme kötüyü çekme canım. Milyonca insan bilmeden girmiştir öyle olsa oooo
(1,134 puan) tarafından
Orasida öyle doğru diyosun kuzum internettede bakıyorum araştırıyorum artık rabbime kalmış ama ameliyat olmadan 5 gün önce öğreniyorum buda rabbimin işareti heralde bebek ben burdayım diyo sanki iyi ki test yapmışım yoksa bilmeden ameliyat olucaktim onuda adetle kariştiracaktim kesin herşeyin hayırlısı
0 oy
tarafından
Ya dört beş günlük bebek toplu iğne ucu kadar ne bileyim bı kan damlası nesi etkilencek ki 
(1,134 puan) tarafından
Doktorlar da böyle senin gibi dese hiç düşünmem sağlık falan 9 ay sıkarım dişimi beklerim ama işte...
tarafından
Daha onun hiç bir yeri oluşmuş olmuyor ki kalbi atmıyor ne bileyim belli bir bilgiye dayanarak söylemiyorum bunu ama insan hamile olduğunu en erken bir bir buçuk ay gibi olunca anlıyor zaten . çoğu insan girmiştir diye düşünüyorum
(1,134 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum ama doktorların konuşması iç karartıcı niye böyle derler onuda anlamıyorum ki
tarafından
Bişey olmaz Allah'ın izniyle rabbim o doğmadan kaderinide yazıyor zaten cinsiyeti de sağlığı da ömrü de zaten yazılmış olmuyor mu
0 oy
(8,363 puan) tarafından
Hayırlı olsun kalbını bozma canım ınsallah bısey olmaz yavruna 
(1,134 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah bişey olmamıştır
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Ben girdim bilmeden
(1,134 puan) tarafından
Anladım cnm ne güzel inşallah bende yaşamam peki sana benim gibi doktorlar bişey demedi mi zararı olur yada şöyle böyle diye kararı bana birakiyolar doktorlar
(1,491 puan) tarafından
Yok kardeşim bana kimse bir şey demedi
(1,134 puan) tarafından
Anladım cnm tmm ben alt üst tomografi çekildim onun için soruyorum seninde başını şişirdim kusuruma bakma söz konusu bi can olunca hele kendinden bi parçaysa o can durmadan sorup duruyorum cvp verdiğin için sağol hakkını helal et başta sormuştum ama fark etmedin galiba sende mi tomografiye girdin cnm başka soru sormuycam artık
(1,491 puan) tarafından
Estağfurullah canım ne demek evet bende girdim tomografi ye ozman da yeni bir kaç günlük gebeymisim
(1,134 puan) tarafından
Anladım kuzum allahım kolay doğum nasip etsin sağlıkla al bebişini kucağına teşekkür ederim
0 oy
(497 puan) tarafından
Benim dayımın eşi hamileymiş bilmiyormuş ayağından amaliyat olmuştu çocuğun maşallahı var iki yaşına girdi
(1,134 puan) tarafından
Anestesi falan almadı mi cnm maşallah
(497 puan) tarafından
Aldı almazmi ama hamile olduğunu biliyordu çünkü yıllarca bebeği olmamıştı ayağında sıkıntı çıktı amaliyat olması gerekti meğer o esnada hamileymiş :)
(1,134 puan) tarafından
O zaman sadece ayağını uyuşturdu doktor yoksa bütün vücuduna verildiyse anestezi bebekte yaşamazdı dimi düşük olurdu
(497 puan) tarafından
Yok komple bayiltmislar gerçi ne doktor nede yengem hamile olduğunu bilmiyordu Allah'ın hikmeti ol derse olur
(1,134 puan) tarafından
Orası öyle tabi rabbimin mucizesi bebişi korumuş allahım çok büyük benimde öyle durumum olabilirdi işte bilmeden ameliyat olabilirdim bu gün ameliyat edicek olan doktor gebelere anestezi uygulamıyoruz dedi çünki

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 83 göst.
20 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek06 (707 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 149 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sebebine (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 241 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
11 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı