0 oy
543 göst.
Aile kategorisinde (558 puan) tarafından

Kızlar gelmiş bana yazdığı kelimeye bakın kendisi ikinci kızım oluyor diye seni kapıya koyacak falan demişti bende öğünden beri telefonlarını açmıyorum bana yazdığı mesaja bakın bende cevap verdim sinirlendim gebeyim birde 37 haftalik

image

16 Cevaplar

0 oy
(2,674 puan) tarafından
İyi demişsin ay terbiyesiz
(558 puan) tarafından
Cnm kaynima demedigi kelime yok valla eşim annesine el atıyor diye sesini çıkarma diyordu şimdiye kadar evladima laf edince artık dayanamadim
-Reklam-
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Çokkkkkk iyi yazmışsın
(558 puan) tarafından
Aynen cnm kapatmış internetini hemen birde
(1,787 puan) tarafından
Kayın baban onu kabul ettiyse herkesi herşeti eder öyle deseydin keşke sende evli adama kaçmış evliyken
(558 puan) tarafından
Aynen de canım ben onun gibi pislik yapmak istemedim Allahla onun arasında yoksa çok şeyden vururum ama gerek yok
0 oy
(4,555 puan) tarafından
Eline sağlık cvbini merak ettim ne yazdı 
(558 puan) tarafından
Zaten yazarsa daha cevpa vermicem cnm bu yeter ona yazarsada atarim
(4,555 puan) tarafından
Kalp krizi geçirmesi bari :)))) hak ettiğini değeri vereceksin herkese
(558 puan) tarafından
Kız 50 yaşındaki kadın benimle sidik yaristiriyir afedersin çocuğu yaşındayım insan biraz edepli olur ya ben 26 yaşındayım çocuk gibi nerden nereye vursam diye insanlara plan kuruyor
(4,555 puan) tarafından
Aman canım akıl yaşta değil baştadır diye boşa dememişler
(558 puan) tarafından
Aynen öyle valla neden ısrarla aradığını çözemedim ben bir insanı en fazla 3 kere ararım dönmezse derimki ha bu benimle muhatap olmak istemiyor daha aramam
0 oy
(12,904 puan) tarafından
İyi yazmışın 

Diğer postunu okudum Kocasını çocuklarımı bırakıp kaçmış kaynına utanmadan böyle nasıl konuşuyor

Hiç muhatap olma çeneni yorarsın böyle tiplerle 
(558 puan) tarafından
Kaynima da pis pis konusuyorki diyor sen o.cocugusun
(12,904 puan) tarafından
Ee yuh
(558 puan) tarafından
Valla bu amana kadar kaynanam için sustum valla ama evlatlarima laf edince artık dayanamadim ki yine muhatap olmak istemiyorum geldi bana pis pis konuştu Allah ıslah etsin
0 oy
(12,543 puan) tarafından
Ağzına sağlık. Gayet güzel dille anlatmişin tabi karşıdakında anlayabilecek kapasite varsa
(558 puan) tarafından
Yok canm kendi hakaret etmiş resmen bana ama ben ona hakaret etmedim ama bilmiyorumki kaldiramayacak o laflari
0 oy
(119,168 puan) tarafından
tek tik olmus yoksa blok mu cekti
(558 puan) tarafından
Valla resmi gözüküyor canım bilmiyorum bence bloke yapsa resmi gozukmez
netimi kapatti acaba
cvp verirse ss atarmisin
(558 puan) tarafından
Atardimda engelledim uzatmak istemiyorum gebeyim canım ağladım böyle yazdı diye bile başka laf kaldıracak durumum yok
0 oy
(1,075 puan) tarafından
Cevap vermesine fırsat verme engelle bence.
(558 puan) tarafından
Engelledim cnm
(1,075 puan) tarafından
Ben olsam engellerim.
(1,075 puan) tarafından
Şimdi daha kudurur o :D
(558 puan) tarafından
Valla ne yaparsa yapsın cnm benim eşimde sinirlendi sırf annesi yaşlı gariban bakıyorum diye kullanıyor bizimkilerin iyi niyetini sureklide bakmiyor
(1,075 puan) tarafından
O göze girmeye çalışıyor..
Bu cinsiyet ayrımı yapanlara da ayrı ayar oluyorum.
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın ilk önce cocuklarina sahip çıkmasını bilsin.
(558 puan) tarafından
Aynen öyle milletin evini karıştırıyor yine yazmicakrim açmıyorum belki 3 gündür sabah akşam 50 kere aramis
(1,897 puan) tarafından
Kendi mutsuz diye sizde öyle olun istiyor. Ona ne bebeğin cinsiyettinde sağlıklı olsun bebek en güzeli bu manyak karı valla. Nefret ederim böyle insanlardan
(558 puan) tarafından
Aynen cnm eşim kızdı bana niye cevap verdin birşey olursa sana sorarım falan kendini niye strese koyuyorsun muhatap olup dedi eşimde çok kızdı bana zaten
(1,897 puan) tarafından
Sakin o kadın için strese girme boşver iyi yapmışsın cevap vermekle rahatlıyor insan :)))
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Nkdr meraklı terbiyesiz önceki postunu okudum iyi yapmisin kiskanyor hrhalde
(558 puan) tarafından
Kıskanıyor çok hemde kocasına edmeiyor oyuzden
0 oy
(6,205 puan) tarafından
Aaaaa cidden baya terbiyesiz 

Yani insan açmıyorsa eger istemiyordur
(558 puan) tarafından
Hiç sorma
0 oy
(866 puan) tarafından
Bazıları arsız oluyo yüzüne tükürsen yağmur yağdı zannediyo
(558 puan) tarafından
Aynen o cinsten
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Kadın baya baya uğraşıyor. Allah şerrinden korusun seni ve aileni 
(558 puan) tarafından
Amin canım malesef rabbim kendi kurduğu tuzağa düşürsun onu insAllah
0 oy
tarafından
Konuyu bilmiyorum ama cevap verdi mi
(558 puan) tarafından
Yok cnm tek tık bende engelledim bilmiyorum engelledim internetini kapatti
0 oy
(787 puan) tarafından
Kızımada kurban ol diye ekleseydin keşke.
(558 puan) tarafından
Aman boşver kendi pisliginde bogulaun kavga etmek için kestirip attım
(787 puan) tarafından
En iyisini yaptın zamanı gelincede kızlardan bu kadar nefret ediyorsun madem kendinde cinsiyet değiştirseydin anan seni niye kız doğurmuş erkek olaydın dersin:)
(558 puan) tarafından
Aynen dicem ona sözde kapalı ama cinsiyetci
(787 puan) tarafından
Beynine oksijen gitmiyor olabilir çok kafaya takmamak lazım derdinin erkek çocuk olduğunu düşünmüyorum nerden vuracağıni iyi biliyor sadece erkek olsa bu seferde başka yerden vuracaktj belliki canini yakmak istiyor çok takılma hamilesin üzülmede bazı insanın bir kızı olur diğeride kız olsun ister kız bebek berekettir Allah minik prensesi sağlığıyla huzurla doğmasını nasip etsin
(558 puan) tarafından
Amin canm sancılarım çok var dua edin insAllah dogurayim bugün
0 oy
tarafından
Bu eltiler hep mi böyle ya kardeşimin bir kızı vardı eltisinin iki kızı neyse üçüncüsü de oğlan oldu kadin aklı gitmişti benden böyleleri çıkar işte ben doğurdum bilmem pipisi büyük tohumu iyidir sonra mevlüt yapmış kardeşim de mavi pembe karışık jelibon mu ne almış neyse kadınlara dağıtırken demiş ki erkek çocuğu olanlara mavi vereyim diye kardeşime de getirmiş pembe vermiş şok oldum o anlatınca kızın psikolojisi bozuldu aynı aparttalar bir de ve kardeşimin ikinci çocuğu oldu oğlan anca öyle sustu ama Allah var daha bir gün kardeşim böyle şeyler demedi vala eltilerin çoğu böyle sanırım ben burdan sinir oldum 
(558 puan) tarafından
Rabbim hayırlı evlat versin verende alanda Allah onlar Allah'ın emaneti sahibi biz değiliz cnmAllah hidayet versin ona
0 oy
(1,063 puan) tarafından
Ss al mesajı silmesin
(558 puan) tarafından
Aldım cnm aldım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 356 göst.
0 oy
1 cevap 70 göst.
0 oy
1 cevap 98 göst.