0 oy
48 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından
Bacak aram ağrıyor ve kıpırdamak istemiyorum nerdeyse birde bugün belim hep ağrıdı zonglama gibi ağrı vardi hala arada bir girip çıkıyor ama bacak aram çok kötü ağrıyor bacaklarımı kapattıktan sonra da bu agri yine oluyor bilen yaşayan oldu mu hiç 

1 cevap

0 oy
(1,086 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bende de var bacaklarımın iç kısımları ağrıyor Bi yandan Bi yana dönerken oturup kalkarken zorluyor etlerim kopuyormuş gibi ama kemiklerim dir heralde. 33 haftayı bitirdik şükür de her hafta ağrılar artıyor sabahları zor kalkıyorum maalesef 
(26 puan) tarafından
Evet bu bende de oluyor etimi çekiyor sanki ağrı  inşallah kucağına sağlıkla almayı nasip etsin Allah'ım
(1,086 puan) tarafından
Riskli gebeyim yatarak geçirdim çok hamladım heralde diyordum. Geçen sabah ağladım ben ne zaman normale dönücem diye. Doğumdan sonra geçer mi yaa. Önceki dogumum 10 sene önceydi her şeyi unuttum ki o zaman çok iyiydim hep çalışmış gezmistim hemen ayaktaydim
(26 puan) tarafından
Benim de ilk gebelikte bu şekilde olmadı o zamanlar hep böbrek yüzünden hastanede geçirdim bu ilk defa başıma geldi geçer mi bilmiyorum ama inşallah bir an önce geçer de sağlıkla kucağımıza alırız çocuklarımızı
-Reklam-

381,723 soru

11,428,004 cevap

34,988 kullanıcı

...