0 oy
586 göst.
Diğer kategorisinde (216 puan) tarafından
Ya kızlar 3yasinda kızım 4aylikta oğluşum var ,çok şükür her iki meyveyide tattırdı rabbim.Rabbim herkese her iki meyvveyi de tattirsin.

Sorunum şu korunma yok Allah'a emanet gidiyorum.:). Üçüncüyü eşimde istemiyor ama korunma yok.geri çekilme korunma yöntemi değil ama güvenim var diyo klasik erkek lafı ,ben nasıl korunacam haplar kilo aldırıyor diyolar ,spralden korkuyorum nasıl olcak ya akıl verin 

33 Cevaplar

0 oy
(5,354 puan) tarafından
Benimde 2 çocuğum var Allah a emanet gittik eşim bilerek yapmasa hamile kalmazdım. 2 yıldan fazla o şekilde korunduk eşime güveniyordum ama yaptı yapacağını 3. Hamileyim. 

Gerçekten güveniyorsan hamile kalmazsın ama benimki gibi seni kandıracaksa bir gün yapacak
-Reklam-
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Valla ben 4 senedir Allah'a emanet yaşıyorum :) bizimki geri çekilme hap kullanamıyorum unutuyorum Allah hayır etsin sonumu :) 
0 oy
(13,074 puan) tarafından
Geri çekilme ile hamile kaldım riske girmek istemedik Spiral taktırdım acılı bir şey değil 
0 oy
(144 puan) tarafından

Valla bebeğim 9 aylık ve şuan asla istemiyorum 2. Yi hattâ mümkünse tek kalsın isterim. Eşime güvenmiyorum o konuda o yüzden hap kullanıyorum. Eşimde geri çekilme ile korunduğumuzu zannediyor hapda çok pahalı 250 şuan gelen zamlarla ne kadar olacak bilmiyorum ah ah ;)

0 oy
(11,082 puan) tarafından
Korkmayacaksın taktır spiral. Sen keyfi korunmamış oluyosun, benim bünyeme hiç bir yöntem uymuyo. Ben napcam kafayı yedim kaç aydır 
0 oy
(4,243 puan) tarafından
Spiral taktir. Korkulcak hic bisey yok. Kocana guvenme bebegin daha cok kucuk.
0 oy
(17,834 puan) tarafından
Spiralden neye korkuyosun bacim doğumu yapiyosun ufacik seyin takilmasindan korkma hissetmiyosun bile 
0 oy
(1,943 puan) tarafından
Eğer yanlışlıkla hamile kalırsanız hem çocuklarınızın hemde doğmamış bebeğin gğnahına girersiniz. İstemeye istemeye çocuk sahibi olursunuz 
0 oy
tarafından
Spiral den bende aşırı korkuyordum ama hiç acımıyor taktirirken 
0 oy
(116 puan) tarafından
Senin gibi olsaydım 18 senede 15 tane çocuğum olurdu, ben çeket atsan kalanlardanım . 18 senedir hep kendim korundum ilk defa 15 ay önce doğumdan sonra eşime güvenip kendim korunmadım. Sonuç olarak 7 aylık hamileyim. Bende bir daha güvenmeyi düşünmüyorum.
0 oy
(7,092 puan) tarafından
Yumurtlama günlerini takip etmeyi denesene 
0 oy
(443 puan) tarafından
Ben hep hap kullandim asla kilo fln yapmadı.En güzeli ve en kolayı doğum kontrol hapı geliyor.Yasmin adlı bir hap
0 oy
(327 puan) tarafından
Sipral taktirr cnm olmadi baglat 

İlgili bir soru bulunamadı

380,565 soru

11,394,435 cevap

34,909 kullanıcı

...