0 oy
155 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (99 puan) tarafından

image

image

hamileyim vücut şeklim iyice değişti hani derler ya kendimi hiç beğenmiyorum he tam olarak öyle annem de sağ olsun hamileyim diye yediriyor vallahi çok kilo aldım hamileyken diyet yapan varmı hiç tartilmadım da ama 80 kusur varımdır o kesin de

3 Cevaplar

0 oy
(2,364 puan) tarafından
kız ben 49 kiloyla hamile kalıp 75 kiloyla doğuma girdim doğumdan sonra 45 kiloya düştüm takmadım hiç sende takılma güzel anne 
(99 puan) tarafından
Aslında kilo promlemi olan biri değilim kız karnım bir tuhaf çok geniş duruyor
(2,364 puan) tarafından
yoo bence iyi duruyo canım tuhaflık göremedim ben
-Reklam-
0 oy
(4,545 puan) tarafından
Doktor eşliğinde yapmak gerekiyor canım ona uyuyirsun dimi vücut derken bebegin gelişiminde gerileme olabilir 
(4,545 puan) tarafından
Bu hamilelikte bende de ödem oluyo güz fazla değil de basım tatlı ile belada Rabbim sağlıklı doğumlar nasip etsin inşallah. 37+3 haftaligim 7 kilo aldım ama ödem var
(99 puan) tarafından
Oy maşallah biz daha yolun çok başındayız 3. Aydayiz biz
(4,545 puan) tarafından
Zaman geçiyor canım son haftalarda duruyo 18 gün kaldı geçmez oldu
(99 puan) tarafından
Çok az kalmış maşallah canım o günler de geçer bende cinsiyeti öğrendiğim den beri geçmiyor gibi oğlum olucak rabbim izin verirse
(4,545 puan) tarafından
Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inşallah canım ♥️
0 oy
(3,021 puan) tarafından
Diyet değil ama sağlıklı beslendim. Mesela börek çörek pilav makarna gibi hamurişi şeylerden uzak durdum. Sabahları 1 dilim ekmekle kahvaltı yaptım. Sebze et yoğurt meyve yedim çoğunlukla. Hergün 1 saat yürüyüş yaptım. Arada kaçamaklar elbette oldu ama, genel olarak böyle tamamladım hamileliğimi. Fazla kilo almadım, doğumdan sonra da verdim kısa sürede. 

İlgili bir soru bulunamadı

381,729 soru

11,428,075 cevap

34,988 kullanıcı

...