0 oy
147 göst.
Aile kategorisinde (291 puan) tarafından
Kızlar bunla ilgili çok sorun yaşadım gerek esımle gerek kaynanamla bıle laf dalası yaşadım ama eltim esıme varana kadar laf etti çocuğuna terbıyesizlik öğretiyor diye ona rağmen yine çocuğunu gonderıyor ki eşim akşamlar ya iş bakar ya kahveye gider ama kaynım sürekli dışarda eltm niye benim esım evde kendi esı dışarda diye kavga bile etti kendi esıyle birde eşim evde olduğu zaman akşamları bana yolluyor çocuk duran bu çocukta değil birde eskıden gündüzleri yollardi ben sınırı cekınce esımden güç alıyor ben üç o bırıncı katta esımın gelısını takıp edıp kapıyı açıyor yegenı esımı görünce gelmek istiyor esım kıramıyor ama işte çocuklarımın bu düzeni uykusu vs var bende çocukları uyutup esımle çay kahve ıcmek ıstıyorum zaten az duruyor evde dün esıme dedim bır daha çocuğu seni görünce salarsa accam ağzımı yumcam gözümü senin kocan evde durmuyor diye sende bize rahat vermıyorsun esım zaten az kalıyor evde ben çocukları uyutup esımle vakit geçirmek istiyorum sen sankı bızım evde az çocuk varmış gıbı kendi çocuğunu yolluyorsun zaten esım kendi çocuğuyla ilgilenmiyor sen yoluyorsun diye benim çocuklarıma bakmıyor haksız mıyım bunu dersem 

6 Cevaplar

0 oy
(389 puan) tarafından
Zaten senin cocukların var neden kendi cocugun da surekli size gönderiyor cok saçma bir de onun cocuguna mı bakacaksın 
(291 puan) tarafından
Evet anlamıyor çocuk amcasını sevıyor okey ama babası gelmıyor eve babası yerine koymus benim kızımla oynamak istiyor ama çocuğu dovuyor oynamıyor bıle
-Reklam-
0 oy
(17,861 puan) tarafından
Bence haklsin ve demen gerekiyo demezsen tepene cikarlar 
(291 puan) tarafından
Arsız işte dıyorsun ıkı gün sonra yıne gonderıyor
(17,861 puan) tarafından
Allahim ya ne beyinssizmis
0 oy
(7,141 puan) tarafından
Hiç susma aynen böyle şöyle ben evlilik hayatında tek bişey öğrendim sustukça tepenr biniyolar hiç biswy zamanla duzelmiyo aksine sesini çıkarmadan artarak devam ediyo 
(291 puan) tarafından
Evet ya kaynanama da yolluyor bana yollamadıgı zamanlar
(7,141 puan) tarafından
Tobe estağfurullah kız millette ne rahat var ben daha çocuğumu kimseye bırakıp hastaneye bile gitmedim 1 kere bıraktım 1 saate döndüm oldum ozlemimden millet nasıl rahat doğur doğur sal ortaya anacim maşallah
(291 puan) tarafından
Kız düşün çocuğu çok yaramaz oyun oynamayı bilmiyor çocukları dovuyor herkes kaçırıyor yanından çocuğunu
(7,141 puan) tarafından
Ya o başka bişey bacım ona bişey diyemem çocukla ilgili ama kadın iyi rahat yani ben hiç hosanmam çocuğundan ayrı kalmayı
(291 puan) tarafından
Evet ben onun çocuğu kaynanamdayken bıle gondermıyorum çünkü hem çocuğumu şımartıyor hem dovuyor dayanamıyorum
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Valla o anlayana kadar söylerdim gönderme diye 
(291 puan) tarafından
Sonra esımle kaynanam bana tavır alıyor hanı bır tane amcası falan var diye hatta bir ara kaynanamda kızdı yollama diye dınlemıyor
0 oy
(5,364 puan) tarafından
Benimde komşum kızını yolluyordu iki kere yolladı bida aradığında isim var dedim gerçekten çekilmiyor hele bide çocuğun huysuz hareketleri varsa benim kızda onu taklit ediyordu. O yüzden iletişimi azalttım . Sende kabul etme ilerde önünü kesmek daha zor olur 
(291 puan) tarafından
Evet kızım öyle huy değiştirdiki dün esıme bundan bahsettim benim kızım böyle değildi diye
0 oy
(1 puan) tarafından
amcalığında bir sınırı var eşinin uyarması lazım evdeki çocuklarıda kötü etkiler bu durum 
(291 puan) tarafından
Evet benim çocuğumla ilgilenmiyor oynamıyor zaten sever çocukları ama öyle bakan altını alan bir adam değil bakkala giderken bile zor emanet ederim esım oturuyor yegenıyle telefon oyunu oynuyor dün sabah kahvaltı hazırlıcam çocuğa bak dedim bir taraflarını yırttı bunu dün ona dedim milletin çocuğuna nasıl bakıyorsun ama dıye

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 996 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Ceku balm& (621 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 156 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 40 göst.
8 Mayıs 2024 Aile kategorisinde mehal (619 puan) tarafından soruldu

380,877 soru

11,403,183 cevap

34,941 kullanıcı

...