0 oy
48 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,076 puan) tarafından
Selam hanimlar, 18 aylik oglumu yariyil tatilinde sünnet ettirmek istiyorum. Sunnet sonrasi zor oluyor mu iyilesme sureci nasil geciyor.? Normal dikisli sunnet yaptiracagiz. Bir de cocuk uyku halinde iken sprey ile uyusturup daha sonra islem yapan yer var ama 10000 tl ye yapiyorlar.kararsiz kaldim keske daha kucukken yaptirsaydim dedim. Yorum yapanlara simdiden tesekkurler

3 Cevaplar

0 oy
(7,446 puan) tarafından
Bilmiyorum iki oğlumu da iki aylıkken yaptırdık çok rahat geçmişti şimdi 18 aylık diyorsun bilemiyorum 
(1,076 puan) tarafından
Evet kucukken daha iyi oluyor sanirim . Ben yogun calisiyordum ondan bu zamaana kaldi bide oglum cok hareketli , aciyor diye eller mi ondan emin olamadim
(7,446 puan) tarafından
Yapabilir canım tabi
-Reklam-
0 oy
(1,216 puan) tarafından
40 çıkmadan yaptım ikisinide suda  oturttum bardak köy çok işe yarıyor 
(7,446 puan) tarafından
Çok değişikmiş bize kremlerini sürün sadece ve Ağrı kesici verin sünnet olmamış gibi davranın sarılın dedi  üç dört günde tamamen topladılar
(1,216 puan) tarafından
Bardakta koydurdu bize bezine değmesin diye
(7,446 puan) tarafından
Asla koymayın kendi idrarıda iyileştircek çünkü dedi ve dediği gibi oldu
(1,216 puan) tarafından
Yarası beze değiyordu
(7,446 puan) tarafından
Bilmiyorum valla bizde öyle bişey olmadı iki oğlumda da o yüzden dedim neyse gelmiş geçmiş hatırlamayacaklar çok şükür :)
0 oy
(1,216 puan) tarafından
Bezlimi canm bezliyse karton bardak köy pipisi bacaklara beze değmesin karton bardağı ortadan kes yuvarlak halka elde etmiş olucaksin içilen kısmını varya onun içine çocuğun pipisi yumurtalıkların girecek şekilde yerleştir bezi üstüne tak bardagin alt kısmını az kes bölgeye koyacagin kısım uzun olsun umarım anlatabildim 
(1,076 puan) tarafından
Tesekkur ederim . Evet anladim yapinca deneycegim. Peki iyilesme sureci kac gun suruyor
(1,216 puan) tarafından
Temiz bakılırsa 1 hafta sürmez bile 1 2 gün ağrısı olur bunun için fitil verebilrisin gerçi onlar verir zaten ağrı kesici ise yaramasa fitil kullan
(1,076 puan) tarafından
Temiz ve dikkatli bakariz. Sunnet konusunda baya endiseliyim agriis olur falan diye. Tesekkur ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 50 göst.
21 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Gadjs (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Gayegaye (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 111 göst.
12 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mursi (538 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 49 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,413 soru

11,449,151 cevap

35,024 kullanıcı

...