0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından

Doktor net bişey demedi 17 haftalık 

image

image

3 Cevaplar

0 oy
(2,787 puan) tarafından
17 haftaya kadar doktor net bir şey söylemedi ise yüksek ihtimal kızdır canım resimlerden bir şey görüp tahmin edemem de ben yani 17 haftada erkek bebek olsa çoktan görürlerdi benim oğlum 10 haftalıktı cinsiyetini öğrendiğimde
(18 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım yorumun için doktor bu gün erkek sanki dedi kaç defa gene görmeye çalıştı bebek pozisyon değiştirdiği için net söylemedi.devlet hastanesi geç söylüyor cinsiyeti ilk bebeğimde 20 haftalikken öğrenmiştim
(7,447 puan) tarafından
Hiç öyle deme benim ilk oğlum kendini 22. Haftaya kadar sakladı kız sanıyorduk değilmiş pozisyon vermedi arkasını döndü bacak bacak üstüne attı oy oy yani hiç belli olmaz ikinci de aynısını yaptı o da erkek çıktı :))
(2,787 puan) tarafından
Kesin bir şey kimse söyleyemez zaten doktor da dahil ben de yüksek ihtimal dedim zaten
(18 puan) tarafından
Bur oğlum var bunu kız istiyoruz İnşallah kız olur dediğiniz gibi değişir belki
-Reklam-
0 oy
(61 puan) tarafından
Nasl belli olmaz şimdiye kadar ya ben anlamam pek ama inşallah gönlünce olur ✅ 
(18 puan) tarafından
Devlet hastanesi soylemiyor canım biraz daha buyusun diyo bebek
0 oy
(1,324 puan) tarafından
Bende 16.haftadayim banada bişey demiyor doktor tam anlaşılmıyor diyor henüz 
(18 puan) tarafından
17 haftadayim ben canım bu gün kontrolüm vardı doktor erkek sanki dedi ve o an pozisyon değiştirdi bebek bi daha göremedi ama yanılmaz bence.1 ay sonra randevum var gitcem İnşallah bu sefer net söyler.seninde hayırli olsun sağ salim alalım kucagimiza İnşallah
(1,324 puan) tarafından
İnşallah sağol canım benim önce kız diyor sonra çıkıntı görüyorum erkek de olabilir diyor birde kızlarda organda şişlik olabiliyormuş onun için net söylemedi gene

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 56 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nunum1996.1996 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 346 göst.
24 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 93 göst.
5 Aralık 2022 Aile kategorisinde Sivasligelin34 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 28 göst.