0 oy
257 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kablosuz dikey Süpürge  alacam Dyson hariç önerdiğiniz var mı ona param yetmiyor çünkü 

7 Cevaplar

0 oy
(2,475 puan) tarafından
Bosch u cok tavsiye ediyolar

Bende philips in islak ve kurusunu merak ediyorm
(130 puan) tarafından
Bosch hangi seri ve halı başlığı eski tip süpürge gibi acaba rahat kayıyor mu
tarafından
Seri 6 olması lazım başlığı eski tip gibi değil ucunda dönen bi fırça var kılı tüyü tozu çok güzel topluyor , başta çok rahat kaymiyordu ama şuan çok rahat temizliğimi yapıyorum inanılmaz rahat ve çok temiz süpürüyor
(831 puan) tarafından
Bende bosh aldm memnunum hamileym kotluk altını zor süpürüyorm eğilip yoksa memnunum bir spürmede bana jarz yetiyor gunlük kabaca yapıyorum artık zaten kablolu acmaz oldum
(2,475 puan) tarafından
Bu kablosuz supurgeler guzel nimet dogrusu kabloluyu itsen itilmiyo ceksen takiliyo bi yerlere  bende istiyorm cem ozkok diye temizlik fenomeni var islak kuru philips  var onda bir yere islandi mi cuuup hemen cekiyo icine banyoyu buharliyo su kalntisi oluyo hemen supurgesini getiriyo kupkuru
(831 puan) tarafından
Philips le bosh arsnda kalmştm ben zaten bosh aldım emin olamadım
-Reklam-
0 oy
(7,377 puan) tarafından
ben kablolu almıştım  gecen sene arzum şuan sorun yaşamıyom 
0 oy
(285 puan) tarafından
https://www.hepsiburada.com/philips-xc704301-speedpro-max-252-v-dikey-sarjli-supurge-p-HBV000011NVZA?magaza=H%c4%b1zl%c4%b1gitti&url_src=and-product-detail

Philips speedpromax 7043 

Işıklı dir 3 kademeli .1.kademe tüm yüzeylerde yeterli oluyor .halı için 2. Kademe ve turbo kademesi var .extra başlığı var koltuk yatak için .7040 olan modelde koltuk başlığı yok mesela onun fiyatı daha uygun .

Ortalama 50 dakika şarjı gidiyor .çekim.gücü gayet iyi benim kablolu Dyson supurgem var o yüzden ikinci bir dikey şarjlı Dyson almak istemedim daha uygun birşey istedim .şuan diğer kabloluyu sadece büyük temizlige kullaniyorum gerek kalmıyor .fiyatına göre gayet başarılı bir urun çok memnunuz elimizden düşmüyor diyebilirim 
0 oy
(1,291 puan) tarafından
Ben bosh kullaniyorum guzel çekim gücü eko modunda çalışırsa üç kez evi supurursun şarjı iyi gidiyo ama yüksek modda hemen bitiyor
0 oy
(15,657 puan) tarafından
Fantom beklemediğim kadar iyi çekiyor ele de hafif 
0 oy
(544 puan) tarafından
https://ty.gl/6d3pbamls2 ben bundan almayı düşünüyorum yorumlar da çok iyiydi 
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Valla ben 3 senedir Fantom kullanıyorum kuş gibi cekiside çok güzel 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 113 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Buket Baykal (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 254 göst.
11 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 528 göst.
1 Mart 2021 Diğer kategorisinde tugcevepars (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
31 Mart 2024 Diğer kategorisinde BetulOpoz (515 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,358,638 cevap

34,833 kullanıcı

...