0 oy
504 göst.
Diğer kategorisinde (237 puan) tarafından

Beren saati beğeniyor musun ben mi aşıri güzel ve çekici buluyorum bu kadını ya şu an ki halı için pek demiyim ama bihter için en azından 

image

13 Cevaplar

0 oy
(9,604 puan) tarafından
Bihter öyleydi ama İstanbul için çağrıda beğenmedim 
-Reklam-
0 oy
(1,488 puan) tarafından

Birtek aşkı memnuda hoşuma gidiyordu şimdi çok değil hele son filminden sonra yaani bişeyy demiyorum ;)

(237 puan) tarafından
Bende maalesef orda beğenmedim sonuçta artık bayağı yaş aldı ama sanki 20 lik gibi çok az makyaj kullanmışlar ve o güzel gozlerini aşkı memnundaki gibi öne cikaramamislar
0 oy
(471 puan) tarafından
Aşkı memnuyu her yıl baştan sona izlerim dhjdjfjf bu kadını aşırı çekici buluyorum canım Bihterim♥️
(237 puan) tarafından
Ay bende ya Instagram kesfetim bihter dolu ndjdjd bu kadının yüz tipi ağzı gözü burnu her şeyi çok güzel ya
0 oy
(15,709 puan) tarafından
Sexsi bir kadın  şimdiki hali daha güzel 
(237 puan) tarafından
Bende eski halini daha bir begeniyorum ama ayasina göre şu. Anda hala çok çok iyi
0 oy
(2,810 puan) tarafından
Meryem uzerli nasıl hürrem rolüne yakışıyorsa bihtere yakışan da bence sadece beren saat evet çok çekici Bi kadın 
(237 puan) tarafından
Evet ya bihter Beren saattir başkası olamaz
0 oy
(1,893 puan) tarafından

Kendini beğenmiş ukala hic beğenmem bu oyuncunu:angry:

(237 puan) tarafından
Bana çok samimi geliyor aslında
0 oy
(933 puan) tarafından
Bence de çok güzel bir kadın 
(237 puan) tarafından
Erkeklerde beğeniyor mu bilmiyorum ama çoğunlukla biz kadınlar Beren saati baya beğeniyoruz belli oldu :)
0 oy
(1,220 puan) tarafından
Bende çok beğeniyorım kendisini birtek kusuru askı memnu nda öyle bir kasıyorduki kendini yürümesi çok itici ydi aynı şekilde nihal karakteride yürüme konusunda sıkıntı vardı
(237 puan) tarafından
Nihal malligindan yuruyemiyordu ama bihtere sanırım giydirdikleri o koca topuklulardan yuruyememistir belki :)
(1,220 puan) tarafından
Vallaha zaten lip Gloss nihalın tek sorunu yürümemesi değildi
(1,220 puan) tarafından
Tek favorim çetin her haltın içinde duyuyor görüyor ama etliye sütlüye karışmıyor
0 oy
(734 puan) tarafından
Guzel kadın Allah var bende bwgeirim 
(237 puan) tarafından
Evet ya bende çok hayranim ondan başka bu denli çekici ve güzel bulduğum oyuncu yok şimdi afra Saraçoğlu çok meşhur tamam güzel evet ama o kızda itici olan bir şeyler var çekici değil aurasi düşük bir kız
(734 puan) tarafından
Aynn öyle afra guzl değil merym uzerlşyş begebirdim oda çirkinleşme oldu estetik uğruna
0 oy
(13,088 puan) tarafından
Beren değil o Bihter Ziyagil normalde de güzel ama bihterken karekter değilde gerçek gibi oyunculuğunu beğenmeyenleri de anlamıyorum bihteri oynamıyor yaşıyor resmen 
(237 puan) tarafından
Evet ya bihteri eleştirene hayret ediyorum ben mesela gercekteki o minnoş karakteri giydiği kıyafetleri falan hiç yakıştıramıyorum berenin yerine olsam bihter gibi giyinir bihter gibi makyaj yapmaya devam ederdim bu çocuksu halleri yakışmıyor ona
(13,088 puan) tarafından
Özellikle bihterin göz makyajı ve maşalı saçları Berene çok yakışıyor
(237 puan) tarafından
Evet yaa kesinlikle
0 oy
(1,199 puan) tarafından
Evet güzel.bir bayan
0 oy
(602 puan) tarafından
Evet çok güzel bir bayan çocukluğumdan beri çok beğenirim ayrı bı çekiciliği var enerjisi var aslında bundan çok güzel kadınlar var Türkiye'de ama bu kadının insanı kendine çeken ayrı bı özelliği var bende çözemedim yillardr hayranıyım 
(237 puan) tarafından
Aynen öyle daha güzel oyuncularda var ama berenin bihter halı çok başka normal hayattaki o çocuksu halini hiç sevemiyorum
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Bihter Ken çok güzel di şimdi değil Bihterin yüzü güzeldi şimdi elmacık kemikleri çıkmış yakışmamış estetik le güzel durmuyor 
(237 puan) tarafından
Evet bencede bihteri. Yüzü yuvarlak hatlara sahipti ve daha güzeldi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 143 göst.
22 Aralık 2023 Aile kategorisinde Myangell (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 63 göst.
14 Eylül 2022 Aile kategorisinde Whiteangell (2,610 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 1,709 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde ikbal (48,690 puan) tarafından soruldu