0 oy
578 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
;(((((((

13 Cevaplar

+3 oy
(1,629 puan) tarafından
Senin 1. Hatan kaçarak evlenmen 

Ayrı ev kuranayacak birine kaçman daha doğrusu

2. Hatan evini yuvanı adam akıllı kurmadan çocuk yapman

3. Hatan kendine duymadığın saygıyı eşine duyman ona ulaşmak için çabalama biraz kendine saygı duy 
-Reklam-
+1 oy
(4,963 puan) tarafından
Çok uzuldim senin adına sadece aklına takilan o senin için ailesine laf ettirmesin ama sen onun için aileni geride bırakıp kaçtın keşke böyle olmasaydı tabi ama boyle olunca karşı taraf insanı sahipsiz sanıyor  ve  ezyet eder gibi yapyrlar 
(3 puan) tarafından
Evet biliyorum vermicekti onuda çok seviyorum ve seviyorum da onun için istemedim yerde dururum bı süre ama beni yanlız birakmsi engel atması kırgınım cok
+1 oy
(4,238 puan) tarafından
Sendeki tek hata zart diye çocuk yapman. Başka bir hatan yok
(4,238 puan) tarafından
:( Kaç yaşındasın
(3 puan) tarafından
24 girdim ben eşimde 24
(1,643 puan) tarafından
Yazık etmişsin kendine daha yeni evlisin ve çok aşıksın seni her yer den engellemesi ne kadar büyük bir yanlış çünkü akşam eve gelmiycek uzak da diyorsun resmen seni kendinden mahrum bırakmış şimdi bunu yapan ilerde çok daha fazlasını yapacaktır kendini buna hazırla bence. Hemen yumuşama güçlü dur sana bu şekilde davranmasına izin verme ezdirme kendini seni koruyan kimse yok sen kendini korumayı öğren
(3 puan) tarafından
İnşallah ilerde iyi şeyler olur sildim yazdıklarımı insanlar bazen ister istemez kalp kırar yargılama sildim ;(
(1,643 puan) tarafından
Yargilamaiyorum kendini korumayı öğren herkes de aynı şeyi söylemiş zaten
+1 oy
(1,185 puan) tarafından
Yani canım keşke kaçmasaydın ne diyim . Seni istemeyen bir kadınla kalmak zorundasın üstüne hamilesin ve eşin sana yardımcı olmak seni teskin etmek yerine engelliyor . İnşallah ilerde daha fazla pişmanlık ve kırgınlık yaşamazsın . Bence ailenle barışmaya bak . En azından arkanda olduklarını bilirlerse ezemezler.
0 oy
(237 puan) tarafından
Ben sende hata göremedim belki eşinde bunalmış olabilir o da istemez böyle olsun eminim ki bizde aynı evlendik benim evde iki kaynanam 2 görümcem hatta 3 diyebilirim onun çocuğu kaynanamlar bakıyordu çok kalabalıktı eşimde bunaliyordu bende öyle ektim gelirdi yaa evime şunu alicam bunu alicam bilerek beni üzmek için konuşur konuşur giderdi odamıza geçince eşime anlatırdım içime otururdu az sabret aşkım bizimki daha güzel olucak o kudurucak bizimde evimiz ayrılacak her şeyimiz olacak derdi gerçektende 1 ene oturdum orda ister istemez çok şeylerde yaşıyorsun ama şimdi evim çok çok güzel o evine misafir bile çağırayım evi o kadar kotu benimki şu an çevredeki en güzel ev çocuklarıma daha yeni odada yaptım sende sabırlı ol biliyorum arkada destek olmadan cok zor benim kayinpederimin evi eltimde onun başka bir binasında oturuyor ben bu yönden şanslıydım eşim babasıyla çalıştı babasids evimizi bastan tadilata soktu isyedigim gibi yaptırdım tüm evi ama eğer bizim böyle bir şansımız olmasaydı çok net diyorum biz orda 2 sene de otururduk eşyalarımız sifirda olmazdı asla şu an ki gibi olmazdı seni anlıyorum birde hamilesin ekstra duygusallık büyük ihtimallede gençsin gezmek istiyorsun eşinle vakit geçirmek istiyorsun bizde hiçbir yere cikamazdik yanımdaydı ama bı dışarı gidmezdik ailem gelemezdi  çok iyi anlıyorum bilmediğin tanımadığın insanların icinde tek olmak belki annesi sana sıcak olsa bunuda yasamayacaksin ama tavırlı olması seni üzüyor yani eşinde hatalı demeyeyim ama seni engellemesi yanlış olmuş asla olmaması gereken bir şey kızarsın gerekirse 1 gün aramazsin ama sonra dayanamaz konuşursun sonuçta sende orda yalnızsın hamilesin
(3 puan) tarafından
Dünden beri engel atmış her yerde zaten ona tek ihtiyacım var oda beni böyle kırınca gerçekten yapayalnız kaldım ama barissak bile kırgınım
(237 puan) tarafından
Sen onunla biraz açık konuş kardeşim anlat bak ben burda yalnızim bu evin içinde eyvAllah sen bir şeyler için cabaliyorssn bunaliyorsan ben iki kat bunaliyorum annen zaten tavırlı ben istenmedigim yerde duruyorum bunu anla ve burda durmanın sebebide seni sevdiğim için de
(3 puan) tarafından
Söyledim defalarca ama engel yedim
(3 puan) tarafından
Benden bunalmış olabilir mi
(237 puan) tarafından
İşte bunu bilemiyorum peki senin şu an ailenle aran nasıl dönsen mesela ne tepkileri olur
0 oy
(3,009 puan) tarafından
Bu erkekler niye böyle anlamıyorum anaları ağzımıza sı.ar bişey demwz ama biz bişey desek demesek de suçluyuz Allah yardım etsin
(3 puan) tarafından
Sağol;( ona yazmak istiyorum ama normal de mesaj görebilir mi o her yerde engel atmış onun için
(3,009 puan) tarafından
Dene canım
0 oy
tarafından
Kaçarak evlenmiş olabilirsin canım ama neden ailesinin evine gittin birlik oturmayı kabul ettin eşimi seviyorum aşk evlilğliği yaptım ama bana birlik oturacez dese evlenmezdim evlenmedeh önce eşim kışın babamgil gelir kalır bizde filan yapmıştı onu da kabul etmemiştim senin hatan sadece beşta birlik oturmayı kabul etmez eşin seni enğelerrek kolaya kaçmış 1+1 tek göz odada olsa çıkın hem kaynanada zaten senii istemeyen tavırlar sergiliyormuş sana beni anlamıyorsun demiş asıl anlamayan senin kalın kafalı kocan kusura bakma canım
(3 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum ama çok kırgınım sadece bu engeli kaldırsa bile ona kırgınligimi surdurucrm olmamış gibi olamamiyom
0 oy
(2,667 puan) tarafından
En büyük hata senin. Bu kadar peşinde kosarsan engellediği halde arıyorsan hata senin. Kaçan kovalanır unutma
(3 puan) tarafından
Ne yapabilirim peki ;(
(2,667 puan) tarafından
Umursamaksin, tepki koyacaksın bir daha engellerse asla yüzüne bakmayacagini belirt. O yokmuş gibi davran
(3 puan) tarafından
Bana yaptığı gibi yapamıyorum hiç çünkü çok şey geçtim ona kaçarak seviyorum ama o kıyıyo bana
(2,667 puan) tarafından
Yapacaksın , kiyacaksin canım
(3 puan) tarafından
Allah yardımcımiz olsun inşallah;(
0 oy
(6,327 puan) tarafından
Belli ki yaşın küçük hem kaçmışsın hem de hemen çocuk yapmışsın hata sende. 

Kendini ezdirme eşine yazma arama sorma. Ailesine karşıda tepkili ol 
(3 puan) tarafından
Nasıl arım engeli her yerde atmış watsapta normal de bide zaten sosyal medya kulanmiyorz ikimizde ortak kararda kapattık beni watsapta bide normal de engel atmış engeli kaldırsa nasıl tepki verim;(
(6,327 puan) tarafından
Aramalar engelli olsan bile düşüyor sonuçta sms de düşüyor sadece engelli kısımda. İllaki bakıyordur. Sen yazma arama. Engeli açarsa cevap verme. Etkiye tepki yap.
(3 puan) tarafından
Kırgınlık var zaten bunu ona belirleyecem zaten ;(
(3 puan) tarafından
24 ben eşim de 24
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Macasi yoktu madem ne günahına girmiş senin bı insanın parası olmayabilir anlarım ama engellemek nedir 6 aylık evliyim diyorsun birde kendi neden sizinle durmuyor yanınızda girsin ise madem kendi bı yerde sen onlarla 
0 oy
(574 puan) tarafından
Kaçmissin kayinvalideyle yaşıyorsun hemen de çocuk yapmışsın..hatani mi soruyorsun
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Ailenle konuşuyormusun
0 oy
(2,872 puan) tarafından
Yok artık daha 6 aylık böyle ise ileriyi göremiyorum bile 

Engellemek ne demek ya 

Eşin beyinden özürlü galiba 

Gerçekten çocuk tavrı bunlar 

Eşinin gerçek yüzünü tartışırken görürsün zaten 

Anacı galiba 

Keşke kaçmadan önce evinizi barkinizi yapmış olsaydınız

Üzgünüm senin için

Ama eşinden ve o arezona  kertenkel.esi kayanana sana çektirir 
(584 puan) tarafından
Yazık daha yaşın genç ve benim hatam ne ben seviyorum falan diyorsun. Sen sevsen bile karşındaki seni sevmiyor bu açık ve belli yazık etmişsin kendine. Biraz kendine güven ve ezdirme ailenle de barışmaya bak, bu anlattığına göre koca olmaz bu kişiden. Aklını başına al

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 186 göst.
0 oy
24 cevap 734 göst.
21 Nisan 2024 Aile kategorisinde Hickimse1111 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 445 göst.
0 oy
7 cevap 296 göst.
20 Nisan 2024 Aile kategorisinde Aselmina04 (0 puan) tarafından soruldu

379,564 soru