0 oy
345 göst.
Diğer kategorisinde (2,312 puan) tarafından

Giderken üzülüyor msnz 3 gün oldu geleli yarın annem gitcek ii oldu bizede ama gidyr ya :'( ben yine tek kalcam evde :((

9 Cevaplar

0 oy
(15,745 puan) tarafından
Allah tan yakınlar aynı sehirdeyiz ama.yinede buruk oluyor içim bugün gelmişlerdi o ortamı onladar çok özledim ki her kafadan bir ses tartışıyoruz falan 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben şuan evime gidiyorum yoldayım annemlerde cuma geri dönecek çok üzülüyorum :( 

(119,483 puan) tarafından
nerden nere gidiyon daha yoldamisin
tarafından
Yoldayım hala Konya’dan Bayburt’a gidiyorum :( daha da 2 saatım var öldük
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Bugün geldiler bizimkiler de giderken tabiki de burukluk oluyor 
0 oy

1 kez bile gelmedi gelse uzulurmuydum :angel: bilmiyom o duyguyu tatmadim

(1,573 puan) tarafından
o gelmedı degıl gelemedi canım ben gıbı aynı ılcede olup dogum yaptıgında ıkıncı oldugu halde zorlandığını bıldıgı halde el gibi yarım saat ugrayıp gıtse napcaktın amaaan sen uzaktan dertlısın ben yakından
hee gelemedi ama imkan yaratsakda gelmez bence yaa aay bu aralar fazlasiyla gerginiz ☺️
(1,573 puan) tarafından
Kopmayın da :( ay lohusa lohusa geldıler yıne bana ya nıye benım sinirlerimi bozarkar kı zaten hassasım
kopmayizda ben gerilip onlara patliyom sonra anlasamiyoz seninki dogum sonrasi olagan seyler gecer hepimiz yasadik ❤️
(1,573 puan) tarafından
Yok be tatlım dogum oncesı de vardı deger verılmedıgını dibine kadar yasattılsr aynen de devam suan cok sınırlıyım onlara ve bitirdiler bendekı yerlerini malesef oyle psıkolojık falan degıl
0 oy
(2,354 puan) tarafından
Kardeslerım gelıp gidince öyle oluyorum ya 
0 oy
tarafından

6 yıllık evliyim 1 gece zorlayarak kalmıştır annem sevmiyor ama dip dibeydik şimdi gelip kalırmi bilmiyorum 

Geçen geldi gece gittiler 

0 oy
(2,803 puan) tarafından
Annem yakin ama babam gurbette calisiyor o izne gelip gidince cok uzuluyorum bir an once emekli olsada hep yakinimizds olsa 
0 oy
(921 puan) tarafından
Annem manisa ben istanbuldayım geçenlerde geldi 20 gün kaldı sonra gitti saatlerce ağladım birde hamileyim onun etkisi var sanırım ama nekadar büyürsek büyüyelim anneye hep muhtacız hep özlüyorum onu Allâh yokluğunu göstermesin

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 311 göst.
10 Eylül 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Ozlemyy (986 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
+1 oy
12 cevap 147 göst.
0 oy
49 cevap 1,263 göst.
15 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,170 soru