0 oy
143 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,540 puan) tarafından
Kızlar 3 yaşındaki kızım hasta grip olmuş burun akıntısı öksürük falanda var ne iyi gelir burnunu açtım çok kötü öksürüyor 

11 Cevaplar

0 oy
(1,402 puan) tarafından
Şuan aglayacam.psikolojim bozuldu oğlumda ayni sekilde catladi oksurmekten  iki.hafta önce ates öksürük diye gittik domuz gribi olmus hastanede yattik 2 3 gun ciktigimizda iyiydi  sadece balgami kalmıştı  ve suan hastaneden cikali 2 hafta oldu balgami atamadığı icin catliyor oksurmekten yine ilaclar havalar hicbisey fayda etmiyor uykuda yok zaten sabah 8 olsaydi randevu var götürecem yine sastim kaldim yapıştı gitmiyor
(1,540 puan) tarafından
Ay çok geçmiş olsun canım bende korkuyorum ateş falan yok burun akıntısı bide öksürük var bizde
-Reklam-
0 oy
(3,273 puan) tarafından
Karabiber ve zeytinyağı maşallah benim kızıma iyi geldi 
(1,540 puan) tarafından
İkisini karıştırıp icirdin mı canım
(3,273 puan) tarafından
Yok canım içirmedim karıştırdım hafif ılıklaştırıp göğsüne ve sırtına sürdüm
(1,540 puan) tarafından
Tamam canım yapacağım teşekkür ederim
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Tereyağında dut pekmezini cevir yiyebilcegi sıcaklıkta günde 3 kez 2-3 tatli kaşığı var göğsünü yumuşatır rahatlar minnoş geçmiş olsun.
(1,540 puan) tarafından
Saolsin canım yapacam
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Kızlar bir bakar mısınız 
0 oy
(4,628 puan) tarafından
Bal zencefil limon keçiboynuzu pekmezi canım ver hava varsa ventolin ver bittikten sonra dizlerine yatır aşağıdan boynuna doğru avuç içinle vur canım 
(4,628 puan) tarafından
Ver canım rahatlatır o
(4,628 puan) tarafından
(1,540 puan) tarafından
O zaman vereyim kız çok soğuk çıkardım biraz dursun da öyle vereyim
(4,628 puan) tarafından
Ney soğuk anlamadim
(1,540 puan) tarafından
Ventolin soğuk kız dolaba koymuş eşim
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Sarımsak kürü denediz mi ? Sarımsak bal limon . Hastalanmayançocuk diye bir instagram sayfası var orda inceleyin isterseniz . Allah acil şifa versin 
(1,540 puan) tarafından
Amin canım inşallah intgrm yok tatlım
0 oy
(112 puan) tarafından
El nebuluzatoru varsa hava ver uykudayken. Yada uyuyamiyorsq oksurmekten biraz balkona çıkar hava alsın derin nefes aldir. Ocakta cezveye bı tatlı kaşığı tereyağı bı tatlı kaşığı keçi boynuzu pekmezi koy biraz da şu koy ılık bir şekilde içir ona. Odasını havalandir mutlaka. Bı soğanı ortadan ikite böl üstüne bikac tane karanfil koy odasının yani başında dursun aşırı iyi geliyor o.. aklıma gelenler bunlar canım.
(1,540 puan) tarafından
Saolsin canım hava vereceğim de çok soğuk biraz ilinsin ilaç
0 oy
tarafından
Bize iyi geldi bana biri söylemişti , 5 diş sarımsağı rendeleyin tabağa koyun üzerini geçmeyecek şekilde zeytinyağı koyun 2 saat bekletip yatarken bebişinizin ayaklarına koyun çorap geçirin sabah çıkarın . Benim 5 aylık kızım 2 günde tamamen bronşiti o şekilde geçti 
(1,540 puan) tarafından
Deneyeceğim canım saolsin
0 oy
(916 puan) tarafından
Cok gecmis olsun 20 gun oldu tam bugun oglum 3 yasinda iburemin verdi ilk atesi yoktu dun ateslendi bugun gene gotrdum bogazi brz kizarik aslnda antibiyotige gerek yok ama oksurugu gecmedigi icin vercem dedi cam kozalagi pekmezi,prospan bitkisel surup,sarimsak küru denemedigim kalmadi yani gercekten napcagmi sasirdim artk bi ara iyilesir gbi oldu suan gene hapsurup burun akntnsi tikanklik oda başladi .biktim artk ozelkle ailem surekli hasta bilmem ne km ister hasta olsun ya bagisiklig icin kids macun kullaniyom,easyfishoil kullaniyom multivitamin kullaniyom daha napaym ben anlamadmki demekki bi ise yaradklari yok bitsnler almicam dahada  
(1,540 puan) tarafından
İburamin bende verdim dediğin bütün vitaminleri de kullandım hiç bir işe yaramıyorlar daha almıyorum valla yarın hava verecem geçmedi bir sağlık ocağına götürecem
(916 puan) tarafından
Goturun bencede belki antibiyotk verr ayni belrtiler cnku bzdede var .almicam bidaha bende o vitaminleri fln bitsin elmdekiler sadece pekmez alcam
(1,540 puan) tarafından
Evet canım yarın goturecem
0 oy
(15,824 puan) tarafından
Soğanı ikiye böl karanfil sapla 5_10 daha baş ucuna köy mucize gibi bişey Allah'ın izniyle çok geçmiş olsun Rabbim şifalar versin inşallah ❤️
(1,540 puan) tarafından
Amin inşallah canım saolsin
0 oy
(8,999 puan) tarafından
Dut kurusu kaynat Sabah akşam bir çay bardağı kadar ver. Benim oğullarım da öksürüyor ama baya azaldı çok şükür dut kürü ve hava verdim günde iki kez
(1,540 puan) tarafından
Bende sabah ilk iş hava verecem şuan durdu öksürüğü çok şükür
(8,999 puan) tarafından
Ben gündüz veriyorum birde gece onlr uyurken veriyorum
(1,540 puan) tarafından
Verdim hava daha iyi canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 40 göst.
13 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabiaaaax (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde _AsiMelek_ (3,921 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 111 göst.
14 Kasım 2023 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
21 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevaliss (449 puan) tarafından soruldu

379,120 soru

11,348,888 cevap

34,813 kullanıcı

...