0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (923 puan) tarafından

Napcagimi sasirdim.cidden artik demekki bi ise yaramiyolar yanlis mi dusunuyorum ?

image

7 Cevaplar

0 oy
(9,022 puan) tarafından
Şu Tayyar Öz'ün kurtlu macununu verme lütfen çocuğa. Ben imunol kullanıyorum hasta oldular ama kısa sürede toparladilar. Normalde hasta olsalar 1 ay iyileşmiyolardi bu kış henüz 1 kez oldular oda 4 5gunde geçti 
(923 puan) tarafından
İmunol nasl bsey alayim onuda:D
(9,022 puan) tarafından
Eczaneye sor canım yada netten araştır bağışıklık güçlendirici
-Reklam-
0 oy
(4,262 puan) tarafından
Bunlari boşuna verme. 

Oncelikle saglikli besleyeceksin. Yani gunluk mevsim meyvesi ve sebzesi yemeli. Gunluk yumurta,peynir,et yemeli. Basit karbonhidrattan uzak tutacaksin. Paketli urun ve seker vermeyeceksin. Sut asla verme. Market abur-cuburu yemeyecek. 

Gunluk sarimsak kuru ver. 1 dis sarimsak,1 tatli kasigi bal ve 3-5 damla limonu karistir ver. Sarimsagi kucuk kucuk dogra ve bu karisimdan 1 cay kasigi kadar ver.
0 oy
(1,590 puan) tarafından
Bunlara hiç gerek yok bncee pliss bağışıklığı için bol yoğurt meyve yedr cnnm
0 oy
tarafından
Ay vala yanlış anlama bak benim bir arkadaş var sürekli doğal şeyler der ilaçtan uzağız der yeminle çocuğu sürekli hasta sürekli ama her ay ben o çocuğu hasta görürüm işte yine kızımın ateşi çıktı bilmem falan şeyi kullandım insin inmezse mecbur doktora götürecm günlerce öyle sonra işte iyilesti falan bir ay sonra gene aynı bak eleştirmek kendimi övmek için demiyorum kızım üç buçuk yaşında çok şükür maşallah diyim rabbim hastalıktan korusun kolay kolay hasta olmaz yedir evde meyveni sebzesini et yedir yumurta yedir bak kızım çok sever eti yumurtayı yoğurdu hep böyle seyle Mandalina çok sever meyve ayırmaz onu daha çok yer boşver bunlara ne para veriyorsun daha bir gün evime böyle bir şey girmedi çok şükür bak azcık ateslense Üstün çıkarır ince giydiririm sabah hiç bir şey kalmaz kolay kolay hastaneye gitmeyiz bile benle babası hep hasta oluruz masallah kızım iyidir o konuda sende boşver hele şu ünlülerin ürünlerini hiç verme ya
(923 puan) tarafından
Masallah yok nye yanlis anlaym bende kendi kendime zaten söyleniyomki bindunya sey veriyoz ya ondsn hc hasta olmuyo diyom:D
tarafından
Verme sen onları vala boşver inanki hiç almadım bile yazık günah paranıza sen evde kendin yedir herşeyi bol bol ve çok üstüne de düşme bir şey olmaz zamanla görürsün hastalanmas artık öyle sürekli
0 oy
(747 puan) tarafından
Umca damla kullan canım benim oğlum 15 günde bir bademcik enfeksiyonu geçiren biriydi 1 aydır umca kullanyrm şeytanın kulağı sağır çok şükür umca damlada ilaç değildir bitkisel damladir tavsiye ederim 
0 oy
(268 puan) tarafından

Benim kizim 3 bucuk yasinda krese gidiyor bunu kullanıyorum guzel toparlatiyor bagisikligina da iyi geliyor hem severek iciyor tavsiye ederim

image

0 oy
(9,001 puan) tarafından

Hı birini kullanmayan ben :)

Geçmiş olsun canim bünye meselesi demek ki 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 50 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (923 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 250 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (923 puan) tarafından soruldu