0 oy
154 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (2,470 puan) tarafından
Oglum.cok seviyordu ne zmaandir da bekliyor oglum 3 yas 3 aylik izleyici yas sinirina bakiyorm nette bilgi bulamadim 92 dakikayms bu kadar uzun duracagini da sanmiyorm ama cokta heves ediyo kirmakta istemiyorm uygun mu 3 yas icin

3 Cevaplar

0 oy
(7,928 puan) tarafından
Ay kuşum çınarım yerim:) heves etmiş kız götür sıkılsa çıkarsiniz 
(2,470 puan) tarafından
Anneee tayffaaa diye gosteriyo ne zman binyerde gorse dunde babasi kizdi tayfaya gitmek yok diye agladi nasil
Bende hevesini kirmak istemiyorum acikcasi teyzesi
(7,928 puan) tarafından
Babada nasil kiymis yaa:(
Götür canım çok mutlu olur benim oğluşumun okulunada sineme gelmişti hani 3 boyutlu gözlük ne yani araba gelmişti. Öğretmen dedi isteyen para yollasın istemeyen de çocuğu sınıfta bekliyevek arkadaşları gidip gelene kadar ay dedim hayatta ben oğlumu öyle bırakmam verdim parayı öğretmenine efe gitmiş eve geldi anlatiyo böyle heyecanlı heyecanlı zipliyo kosuyo çok mutlu olmuştu kuzum
(2,470 puan) tarafından
Hep mutlu olsunlar hep gulsunler insAlllah efecimde sinemaya hizli giris yapmis 3 boyutlu olarak kuzum herseyleri guzel olsn hep
Birisi asagida yazmis karanlik gurultulu korkar diye ama bu sefer goturcem deyip goturmeyince de bana olan guveni hevesi kirilir diye de korkuyorm
(7,928 puan) tarafından
Kız ne olacak götür ya rahatsız olsa çıkarsiniz hevesini kırma çok istiyo diyorsun ben olsam kiyamazdim :)
-Reklam-
0 oy
(4,970 puan) tarafından
Benim kızım da 3 yaşında bu ara baya heves ediyor sinemaya. Ama bana göre o karanlık ortamda o kadar yüksek ses bu yaş bir çocuk için doğru değil. Biz genelde evde sinema havası yaratıp ufak ufak alıştırıyoruz. 4 yaşına gelmeden götürmem sanırım 
(2,470 puan) tarafından
Cok istiyo korkar mi hic bilmiyorm eylul den bu yana istiyo 29 aralikta neeeye gidicen diye soruyodu esim tayfaya diyodu o kadar kararsizim ki
(4,970 puan) tarafından
Ya korkarsa bu sefer üstünde kalır korkusu diye götürmek istemiyorum açıkçası. Ama onlar heveslenince de bizim içimizde kalıyor :) bi dene en fazla çıkarsınız filmden.
(2,470 puan) tarafından
Kesinlikle bide bunca zaman goturecem diyip goturmezsem bana olan guveni hevesi kirilir diye dusunuyorm
0 oy
(8,833 puan) tarafından
Kardeşim de yeğenimi götürmüş 3.yasinda. yarım saat filan izlemisler. Sonra çıkmışlar sjsjsj
(2,470 puan) tarafından
Soruyoduk 29 aralikte nereye gidicen tayfaya ta eylul den beri

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 559 göst.
27 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 94 göst.
14 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde I3lknurum.02 (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
4 Nisan 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.
26 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Beratcinar (2,470 puan) tarafından soruldu

378,402 soru

11,326,542 cevap

34,780 kullanıcı

...