0 oy
78 göst.
Diğer kategorisinde (1,059 puan) tarafından

2dogum dıyorum aslında 3. Böyle bakarsak 4 :D (ikizlerden dolayı)

43 haftada doğurdum ben inanıyo musunuz? 3parmak acıklıkla 6gun gezdım oylece. En son sezeryana gıdıyodum, ama cok korkuyodum. Bızım buralarda, ne kadar acıklık olsa da, işaret vs yoksa suni sancı vermıyolar. En son başka şehire gittik, kontrol için. Çünkü bebek artık 1 yaşına basıcaktk ahsjsh. Bide bavulu kocam alıyo arabaya bagırıyorum 6kez aldın yanında ne oldu alma dıyorum doguramıyorum sen babulu alınca. Iyıkı benden saklı almıs yanına vallahi kac saatlık yoldu.

Dr ilk kez görüyodum. İyiki de gördüm. Biz doğumu başlatıcaz diyerek beni saat 11falan aldılar doğuma. Suni sancı falan verildi. Bide ben kontrole gittiğim için makyajlı falan gitmiştim gören herkes şey diyodu ay ne kadar pozıtıvsınız falan işte surede okuyodum,şarkıda okuyodum. Ebeye sey dıyorum ay bende bısey yok ya bu nasıl olacak sancısız doguracam heralde falan. 5dk sonra inlettim hastaneyi :D ebe ve dr olması gereken odada 7-8 tane kişi vardı. Makyajla çıkılmazki oraya diyo biri. Bende sancıdan ölüyorum o sırada, siz bilmiyosunuz bilmediğiniz şeyler var ben doğurmaga gelmedim agsjsh 5bucuk saatten sonra çok şükür doğum yaptım. 

Hamilelik surecim o kadar berbattı ki, iyiki gelmemişim buralara vallahi beni şikayet edip kovardınız şurdan. Sonu guzel ya, Rabbıme hamdolsun. Rabbım ısteyen herkese nasıp etsın inşallah 

3 Cevaplar

0 oy
(119,519 puan) tarafından
aytac sahalara dondu vee muhtesel bi giris yapti bebek kac gunluk sua 
(1,059 puan) tarafından
Artık bol bol post yaparım hajs
Suan 20gunluk
(119,519 puan) tarafından
vaay taze lohusa
-Reklam-
0 oy
(12,740 puan) tarafından

Sağlıcakla büyütün inşallah ♥️

Nasıl olur şaşırdım hafta ilerlemesine

Burda max 41+0 bekleyebiliriz dediler,bende iki hafta uç sm açıklık la gezdim. Sancı kasılma hiç yoktu hamilelik zaten rahat sorunsuz geçti

Herkesi bıktırdım burda doğuramıyorum diye Perşembe doğurdum sonunda :D

(1,059 puan) tarafından
Benim bi videom var, doğuramıyorum ama doğurmalıyım dıye şarkı okuyorum orda herkes kopmusru gorunce agsjsh
0 oy
tarafından
Hadi gözün aydın ❤️ :) olmuş bitmiş artık şükür 

İlgili bir soru bulunamadı

381,364 soru

11,417,454 cevap

34,969 kullanıcı

...