0 oy
60 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından
Kizlar cuma gunu sezeryan oldum agrim sizim cok sukur fazla yok ama bebegim kuvezde onun icin sut sagiyorum ama sagarken egiliyom manuel pompa ve zor oluyo egilmezsemde olmuyo bakiyom sut geliyo mu diye zaten az az geliyo ama belim cok cok agriyo bugun sagarken egildigim icindir diye dusunuyom nasil yapabilirim birde yurusem mi yatsam mi bilmiyom tam kendimi iyi hissediyom ama bugun bel agrisi oldurecek sanki bnine yapabilirim belime sezeryanla ilgili sorulariniz varsa sorabilir siniz

2 Cevaplar

0 oy
(1,975 puan) tarafından
Belden uyuşmali olduysan o yüzden ağrıyor malesef. Doktorun ağrı kesici verdiyse onu iç uzan. Sütün azsa tahin helvası dereotu bunları ye süt yapiyor. 
(1,235 puan) tarafından
Belden uyusmali ama hic olmadi bugune kadar bende sut sagdigim icin diye dusunuyodum
(1,975 puan) tarafından
Evet eğilmişsiniz yeni oldugu için ağrı yapıyor. Bende ilk haftada doktora kontrolüne giderken durduk yerde belim agirmisti sonra geçti. Çok zorlanıyorsanız elektrikli sut sağma makinesi alın sizin içinde yorucu olmaz
-Reklam-
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Bu sekılde bel agrısı yaşamadım canım bılmıyorım gecmıs olsun gozun aydın kesınlıkle bol bol yürü canım
(1,235 puan) tarafından
Bol bol yurusem agri yapar diye korkuyom yurumesem iyilesemem diye korkuyom her ikisinide diyen var
(1,573 puan) tarafından
2 dogum yaptım ılkınde  eve gelınce salona yatak serdik 1 ay yattım nerdeyse kalkarken yatarken dıkısler karnım vs ageıyordu acıyordu korkup yatıyordum bısı olcak dıye meger yurume gerekmıs yattıkça kotu oldum bas agrısı mahvettı narkozu atamadım 10 gun bas agrısı cektım
ıkıncıyı 26 gun once dogurdum hastanede de hep ayaktaydım yurudum eve gelınce yatak falan sermedım bır cocuk daha oldugu ıcın tempolu zaten hayat suan :) ve ınan ne agrı ne sızı yatmadan ıyılestım toparlandım bas agrısı narkoz etkısı vs bısı yaşamadım o yuzden kendını zorlamadan yuru dedım hasta psikolojisine asla gırme ıyısın bebegını dogurdun sadece korkma yürü

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 409 göst.
11 Kasım 2019 Aile kategorisinde Hly (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 44 göst.
5 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sirindn (2,393 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 151 göst.
9 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Irmakbskrt (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 51 göst.
26 Şubat 2024 Aile kategorisinde Nur_lina (69 puan) tarafından soruldu

380,198 soru

11,382,656 cevap

34,882 kullanıcı

...