0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (11 puan) tarafından
Arkadaşlar özel sağlık sigortası hakkında bilgisi olan var mı? İnanın gram bilgim yok. Aylık mi ödeniyor yıllık mi ? Neleri kapsıyor mesela. Gecen gün cocugu özel bi klinige götürdüm. Tahlil yaptılar bi suru para aldılar. Hani özel sigorta anlaşması oluyor böyle yerlerin. Özel sigortam olsa ne kadar oderdim diye düşündüm. 

5 Cevaplar

0 oy
(1 puan) tarafından
Canım bende özel sağlık sigortası yaptırmak için çok araştırma yapmıştım  tanidigimin bir arkadaşı vardı sözde bu kişi sigortaciymis falan bende doğumum için özel sağlık sigortası yaptırdım kişiye 26.580 TL kaybim var ortada sigorta yok . Param da geri gelmedi tek birikimimizdi cimere başvuru yaptım ama sonuç ne olur bilemem sana tek tavsiyem acentalarin direk adreslerine giderek görüş sakin uzaktan herhangi bir işlem yaptırma ve gerçekten çok dikkat et her sigorta şirketine güvenme 
-Reklam-
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Ne kadar ödersin bilmiyorum ama benim eşimin var şirket yaptırıyor onlara yılda 12 kez gidiyorsun bir çok hastahanede anlaşması var benim 1000lira verdiğim serum muayene kan tahliline eşim 15 lira verdi. Ayakta tedavilerin çoğunu karşılıyor yatış olmadığı zaman yanii. Geçen benimde oğlum hastalandı domuz gribi oldu 1300 lira verdik eşim dedi seneye yaptıralım özel sigorta dedi de bilmiyorum 
0 oy
(2,440 puan) tarafından
Bnm arkadasm sigortaci ondan fiyat istemistim iki cocuk ve ben toplam 19bin kusur istiyodu. Kartla odeme yapacaktim ben baska turlu yok sanirim. Dun bizde kucuk cocugumu goturduk. Muayene test vs derken 4 bin bayildik. Esim arkadasinin yaptirdigi yerden fiyat alacak ama onlar sene basi 13bine yaptirmis. Iceriginin kapsamina gore degisiyo bir de. Yatarak tedavi veya ayakta tedavi vs fiyat degisir.
0 oy
(139 puan) tarafından

Benim var. Kapsamı sizin yapacağınız poliçeye göre degisiyor. Örnegin bazısi senelik muayane limiti oluyor bazisinin günlük. Kan testlerinde de ayni şekilde. Özel sağlık yaptırsanız da hastaneye göre tutarı karsılama oranları da değişebiliyor. Benim ki Karma sağlık sigortası. Bu şu demek ssk geçerli olan hastanelerde tamamlayıcı özelliği kullanıyorsun muayane başına 15 lira ödüyorsun. Ssk geçmeyen hastanelerde ise (acıbadem memorial gibi) 1300 tl ye kadar olan muayane ücretinin %20 sini ödüyorum 1300 üzerinin de tamamını

Sizin policenize hastalık geçmisine yaşınıza vs göre teklif veriyorlar size
0 oy
(1,659 puan) tarafından
8 yıldır sağlık sigortası yapıyorum tamamlayıcı Allianz sigortadan çok memnunum yaşa geçirilen hastalığa göre yıllık fiyat değişiyor tabiki doğumumuda karşıladı doğum teyminatli 3 sene ödedim tabi ek ücret ama taksitlede odeyebiliyorsun tek geçim de odeyebiliyorsun kişiye kalmış birşey ama 6 yaşından küçük çocuklar anne ile bir sigorta ettirilebiliyor kızımla ikimizde gidiyorz sadece devlet katılım payı olan 15 TL ödüyoruz ne işlem yapılırsa yapılsın dogumdada 15 TL ödeyip çıktık geçen sene 4500 TL doğum teyminatli ödedim taksitle 10 kere muayene ve tahlil yaptirmisimdir ki o halde bile 10 bin TL kârım var bide üzerine doğum baya kârlı çıktım yaylada öyle aylık 1600 mu ne ödüyorum ama zaten bir kere gitsem tahlil ultrason vb muayne 5 binden aşağı zor çıkarım yatışıda kapsıyor bu arada tabiki çok değişen ödeme  seçenekleri var baya detaylı şeyler var ama acı badem vs gitmek istemiyorsanız bunlar yeterli oluyor 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 65 göst.
5 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elisaa d (1,575 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 36 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Yrdsn (325 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 140 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Zeyneppp90 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Zeyneppp90 (11 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,581 cevap

34,862 kullanıcı