0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde (16 puan) tarafından
Sorum yukarda bnm bebeğimin 11 haftalıkken ultrason görüntüsünde CRL si 59.66 ve eltim buna dayanarak kız diyo varmı böyle bir şey ama bnm içime erkek doğuyor hemde Allah sağlıklı sıhhatli olanı versin ama gerçekten iki kızım var ve erkek olsun buda istiyorum ve ısrarla senin bebeğin kız diye diretiyo

4 Cevaplar

0 oy
(16 puan) tarafından
Bilen hiç kimse yokmu
-Reklam-
0 oy
(670 puan) tarafından
Ya Allah aşkına bazen Doktorlar bile emin olamıyor. Sizin eltiniz ne bilecek cinsiyeti biraz mantıklı olun. Buraya fotoğraf atıp cinsiyet soran insanlar var Allah akıl fikir versin ne diyeyim
(16 puan) tarafından
Degilmi Allah bilir hanım efendi öğretmen ya güya bn okumamış cahil gözüyle bakıyor bana
(670 puan) tarafından
Böyle saçma yorum yaparak kimin cahil olduğunu göstermiş bence bir daha söylerse yapıştır lafı susar:)
(16 puan) tarafından
Abo yok abla kaynanamın kıymetli gelini o bı şey dersem burnumdan getirirler sözde ben büyük gelinim tüm işlerinde ben evle malla mulkle ilgili bişey oldumu ona danışmadan adım atmaz
(670 puan) tarafından
Boşver takma sen kimin ne dediğini. Allah hayırlısını versin. inşallah gönlünden geçen olsun
(16 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim duanız inşallah kabul olur
0 oy
(9 puan) tarafından
Cinsiyetiniz nedir belli oldu mu?
(16 puan) tarafından
Evet erkekmis
(9 puan) tarafından
Erkek istiyordunuz sizde hayırlı olsun Sağlıkla kucağınıza alın inşallah
0 oy
(245 puan) tarafından
Bende duydum ama doktorlar bilr rmin olamiyor arkadaş hakli canim eltin heade istemiyor erkek olsun sen istiyorsun diye 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 4,852 göst.
14 Aralık 2020 Diğer kategorisinde ❣️DenizAselnAnnesi❣️ (1,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 827 göst.
12 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Cihangirnur (1,578 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 420 göst.
0 oy
0 cevap 106 göst.
2 Eylül 2022 Aile kategorisinde Irem111 (7 puan) tarafından soruldu

379,742 soru

11,368,039 cevap

34,850 kullanıcı

...