0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (192 puan) tarafından
29 aylık oğlum aşırı akıllı bir çocuktu çok çok akilliydi yani 27 haftalık hamileyim 2 aydir bambaşka bir çocuk oldu çok yaramaz kesinlikle laf dinlemiyor yapma dediğimi inadına yapıyor şiddete meyilli oldu niye böyle oldu anlamadım 

5 Cevaplar

0 oy
(483 puan) tarafından
29 aydan merhaba tam anlamıyla 2 aydır burnumdan geliyor hayat sürekli ağlama modu sürekli dağıtma modu sürekli kucak isteme yani inanılmaz bağıra bağıra ağlıyor ve oğlum da akıllı bir bebekti şimdi tanıyamaz hale geldim Allâh yardımcın olsun birde hamilesin ben değilim tahammülüm kalmadı
(192 puan) tarafından
Yemin ederim ağlayacak dereceye getiriyor beni bazen
(483 puan) tarafından
Ben bugün hıçkıra hıçkıra ağladım eşimi aradım dayanamıyorum diye bağırarak ağladım eşim geliyorum dedi gelme dedim evde oyalama yani al götür dışarıya evde nefes almak istiyorum dedim götürdü biraz da ağlama sesinden yanan beynim yerine geldi yani 2 aydır inanılmaz garip çok haklısın
(192 puan) tarafından
Diyorum bebeği mi kıskanıyor acaba ama bebek daha doğmadı bile niye böyle anlamıyorm ama isyan etmek istemiyorm bazen sinirden saçlarımı filan yoluyorum öyle geçiyor günüm ahah
(483 puan) tarafından
Sanırım 3 yaşa geçiş süreci erken başladı 2 yaştan daha tehlikeli 3 yaş diyo tüm çevrem yani sağlıkla büyüsünler ne diyelim
(192 puan) tarafından
Öyle canm tabiki tırnaklarına taş değişmesin Rabbim
-Reklam-
0 oy
(762 puan) tarafından
Birilerini ya da bir şeyleri örnek alıyor olabilir çocuklar o yaşlarda gördüğü her şeyi kopyalıyor.bize basit gelen şeylerde çocukta travma yapabilir iyi bi gözlem yapmak lazım sebebini bulmak için.Ek olarak nazar vs de olabilir her gün okuyun bakalım düzelxek mi
(192 puan) tarafından
Herkes söylüyordu çok akıllı bu nasıl çocuk laf dinliyor vs diye bilmiyorm ama bambaşka bir çocuk oldu teşekkür ederim
0 oy
tarafından
İlgini göster ilgisiz kalınca öyle olurlar yaramazlığıda kafana takma sağlığı yerindeyse bende 34 haftalığım ve doğumdan sonra ölebilirmiş dedi dr çocuk bu yapar yaramazlık 
(192 puan) tarafından
Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canm sağlıklı ömrü olsun
tarafından
Amin inşallah doğumdan sonra dicek şu kadar yaşıcak diye nadir görülen rahatsızlık çıktı 3 haftam kaldı doğuma küvöze girecek elim boş çıkcam hastaneden  
(192 puan) tarafından
Bol bol dua edicem senin ve bebeğin için inşallah yanılıyodur doktor Rabbim bilir canım kötü düşünme iyi olur inşallah
tarafından
İnşallah yanılmışlardır teşekkür ederim
tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim
0 oy
(66 puan) tarafından
Oğlum hep deliydi yaramazdı 30 dan asonr aynı daha da delirdi valla sözde dinlemiyor ne duyarsa onu kafasına kaydediyor memlekete gitmiştim çocuklardan küfür duymuş onları söylüyor mesela herşeyi denedim hala unutmadı oturup sinirden ağlıyorum bazen 
(192 puan) tarafından
Oğlum da öyle ne görse aklına kazıyor aynı şeyleri taklit ediyor
0 oy
(9,134 puan) tarafından
Biz 4 yaşa gidiyoruz ama bildiğin küçük bir ergen oldu agalama tutturma beğenmeme istememe vurma sağa sola birşeyler firtlatma bana babasına kardeşine dedesine nenesine herkese vuruyor 
(192 puan) tarafından
Aynı şekilde davranışları uyku düzeni bile şaştı bu saat oldu hâlen uyumamış gündüz uykusu da yok

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 218 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Emin2023 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 811 göst.
29 Aralık 2023 Aile kategorisinde 2935 (789 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 123 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde 175766 (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 149 göst.