0 oy
210 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,315 puan) tarafından

image

kullanan varmı çevresinde veya etrafında . Gerçekten işe yariyormu

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bnde arayis icindeyim brsuru buldmda ama hangisi alicm karr veremedm daha 

İse yarar yaramazmi acaba dye de karrsizim
-Reklam-
0 oy
(1,629 puan) tarafından

image

Şimdi yaptım içiyorum ümrantoonun ürünğ bu ben bu kadına çok güveniyorum seviyorum tüm ürünlerini alıyorum kahvesinede şans vermek istedim düzenli içmediğim halde 2 haftada 2 buçuk kilo verdim birde hiç su içemiyorum onuda içsem daha çok verirdim
(281 puan) tarafından
İyi mi gerçekten? Bende bu kadının cilt bakım ürünlerini kullanıyorum çok memnunum kahvesini de almayı düşündüm ama emzirenlere onermedigini söyledigi için almadım diyetle kilo vermeye çalışıyorum bakalım
0 oy
tarafından
Almayın içmeyin bunları bunlar iç orgsnlara zarar veriyor spor yapın sağlıklı beslenin 
tarafından
Bencede ben aldim pismanim
tarafından
Bi tanıdıgım herbilife denen şeyden içiyordu kalp çarpıntısı vardı anlatıyorum anlamıyo sebebi o içtiği şey diye anlamıyo asla
0 oy
(645 puan) tarafından
Eskiden bende merklanip bazende deniyordum sonra biri dediki bunlar ise yarasa sence etrafta kilolu insan kalirmiydi e mantikli geldi :) birde daha yeni bu tar seylerden bir kadin vefat etti haberlerde gordum gerek yok bence
0 oy
tarafından
Bunlar gerçekten işe yarasa kimse evinden eksik etmez önemli olan boğazı kısmak kararında net olmak bu kahve boş ve bu kahveyi yapan kişiler spor yapıyor yemiyor içmiyor niye reklamı düzgün yapmak için zayıf kalmak için herseyi yapiyorlar yani anlayacağın bu kahveler gereksiz 
0 oy
(299 puan) tarafından
Ya şunlara hala güvenen var mı Allah aşkına ya organları mahvediyor bağırsakları mahvediyor. Onun yerine az yiyin spor yapin kolaya kacmayin hemen lütfen 
0 oy
(1,961 puan) tarafından
Bir doktor hastasının detoks çayından öldüğünü yazmıştı. Bunları almayın belki ilk etapda birşey olmaz ama sonra acısını çok çekersiniz. Böyle birşey olsa diyetsiyenler neden var 
0 oy
(275 puan) tarafından
Şimdi bunları kullanıyorsunuz aaa ne güzel 2 hafta da 3 kilo verdim biraz daha kullanayim diyorsunuz. Yıllar sonra belki 1 sene belki 2 sene ama mutlaka birgün bir şikayet için hastaneye gidiyorsunuz ciddi bir sağlık sorunu. Kalp böbrek mide vs nerede olursa olsun. Sebebi bu . Hatta bu kahvele yüzünden hayatları mahvolanlae var. Yazık içmeyin. Her sabah aç karnına filtre kahve için daha sağlıklı. İçeriği ne olan belli olmayan şeyleri içmeyin. Hem sağlığınıza hem paranıza yazık. Biraz diyet biraz koşturmaca yavaşça kilo verin 1 seneye geçti doğum kilosun yavaş yavaş veriyorum. Hiç birşey yapmadan sağlıkla beslenerek 
0 oy
tarafından

Bunlarla kilo verilmez alma ben bitane aldım eşim göbegim var deyip duruyodu ama boğazinada hic sahip cikmaz iştah kesiyo tuvalete cikariyo deyip duruyo Buket Yildirim inandim aldım eşime dokundu ayağa kalkamadı basi donup durdu ustelik en pahalidan aldım 250 den aldim simdi 80 e kadar dusuyo kuponla inanmayın 

Yediklerine dikkat edip spor yuruyus yaparsan en en sagliklisini secmis olursun 

image

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 595 göst.
27 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Elif21 (2,572 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 139 göst.
0 oy
4 cevap 146 göst.
23 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neyla (37 puan) tarafından soruldu

380,081 soru

11,378,291 cevap

34,863 kullanıcı

...