0 oy
262 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (571 puan) tarafından

Kızlar özele gidiyordum normalde doktorum suyum geldiği halde doktor geri gönderdi bende devlete gittim yatış yaptı suni sancı verdiler öldüm resmen 37 hafta 2 günde dogdu şimdi kızımı kuveze koydular kızlar dua edin solunum sıkıntısı var inliyor :(

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah analı babalı büyütsün 
(571 puan) tarafından
Sağol cnm benim
-Reklam-
0 oy
(2,295 puan) tarafından
Rabbım ikinize de şifa versin çok geçmiş olsun inşallah sağlıkla alacaksin kucağına 
(571 puan) tarafından
Çok sağol cnm
0 oy
(3,111 puan) tarafından
Ya çok geçmiş olsun seninle özelden yazılmıştık aynı doktora gidiyorum ama neden geri gönderdi ki :( çok geçmiş olsun inşallah tez vakitte iyi olur yavrun
(2,103 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım allah analı babalı büyütsün ama suyu gelip 42 saat sonra doğum yapanı biliyorum yani açılman oşmadığı için öyle demiş olabilir ha devlet hastanesi sana suni sancı dayatarak doğurtmuş o da açılmanı tetiklemiş aslında özel deki doktır kötü bişey dememiş hastanede zaman geçirip bekleyeceğine evinde duşunu al hazırlan gel demek istemiş
(571 puan) tarafından
Canım acilmam vardı su kacagim vardı çocuğu riske attı yattığım yerde sancım geldiği gibi suyum gidiyordu badem.98
(1,785 puan) tarafından
Tamam su gider zaten gitsin riskli değil doğum başladıktan sonra haftan da iyi sonuşta plasentadan besleniyor çocuk. Normal sancınla doğurtacaktı seni devlette standart suni sancıyı veriyorlar ama önemli olan çocuğun sağlığı ve iyi olacak gün geçtikçe
(571 puan) tarafından
Selin demirci cenm sürekli suyu sızan nişanı gelmiş 5gundur sancı çeken bir hastaydimdvelet Hastanesi'ne yattım halla suyum siİyorduyattigim yerde bana kendisi gelsuyun leken olursa yaktiricam suni vericem dedi sonra gece acilden girdik kabuletmedi ve bana imza attirmaya calidti kendi rizamla çıkıyorum diyebeni sezeryana mecbur bırakmak istedi çünkü özel bölgede varis vardı önce yaparım dedi sonra yan cizdi
(571 puan) tarafından
Canım kendi sancım yeterli değildi devlet Hastanesi'de bana hemen  suni vermedisabah 11kadar sancım şiddetlenir diyeama çok fazla suyum gitti sancida siddetlenmedi
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Allah'ın izniyle çıkar canım Allah analı babalı büyüsün 
(571 puan) tarafından
Amin cnm Allah razı olsun
0 oy
(2,113 puan) tarafından
Rabbim şifa versin seni de tebrik ederim inşallah sağlıcakla büyüt tez zamanda kavuşun 
(571 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun cnm
0 oy
(250 puan) tarafından
Allah'ım sana bağışlasın yavrunu sağlıkla sıhhatla kavuşun korkulariniza ugratmasin Rabbim 
(571 puan) tarafından
Amin sağol canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından

Suyun geldıgı halde neden eve yolladı acaba ya :( saglıkla sıhhatle kavusursun ınsaAllah bebegıne korkma hıc

(571 puan) tarafından
Biraz daha varmis diyor bebeğin suyu zaten oturduğum yerde su geliyordu devlet Hastanesi'ne geldim her sancım geldiğinde su geldi sancimda yetmedi baktılar su azaldı suniyi verdiler
0 oy
(2,049 puan) tarafından
Doktoru şikayet et doktor hep suyunuz gelirse kanama olursa beklemeden gelin diyor. Senin doktorun tuhafmis doğum başladığı halde seni eve göndermiş. İnşallah saglikla alırsın kucağina canim
(571 puan) tarafından
Canım bana dedi suyun kanaman olursa direk gel hemde gidince geri git diyor
(2,049 puan) tarafından
Dengesiz o doktor kesinlikle şikayet et. İyi ki gitmişsin devlette
(571 puan) tarafından
Edicem Zaten
0 oy
tarafından
Gözün aydın olsun 
(571 puan) tarafından
Çok sağol cnm
0 oy
(1,591 puan) tarafından
Kizkardesim 34 haftalık doğum.yapti onunda suyu geldi doktoru hemen hastaneye yatış verdi 1 hafta kadar serum takviyesi yaptı bir süre ilaçla gününü bekledi tam 34 haftaya girince sezeryana aldı bebek terstir çünkü bizimde bebişjmiz küvezde rabbim bir an önce sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.  

Dr hatalı şikayette bulun şu geldiği zaman doğum mutlak aolur Allah korusun bebeğe karnında bisey olabilirdi 
(571 puan) tarafından
Yok cnm bu eve gönderiyor beni
0 oy
(7,211 puan) tarafından
Hangi doktor merak ettim. Sağlıkla al bebeğini çok geçmiş olsun 
(571 puan) tarafından
Ümraniye de cnm bosver
(7,211 puan) tarafından
Kız bende Ümraniye de oturuyorum söylede aynısına girmeyeyim
(571 puan) tarafından
Canm Kadriye şener ismi ama özel kliniğine gidiyordum ben
0 oy
(1,599 puan) tarafından
Gcmis olsn cnm rabbim şifasını verr ins
(571 puan) tarafından
Sağol cnm
(1,599 puan) tarafından
Sende saol cnm
0 oy
(103 puan) tarafından

Bende 37+5te doğum yaptım benim bebeğimide küvöze aldılar ama 1 kaç saat sadece çok şükür şimdi iyi 

İnşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur<3

(571 puan) tarafından
İnşallah benimkinide bugün verirler cnm Rabbimden duam
(103 puan) tarafından
İçini ferah tut
0 oy
(6,515 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah canım benim senin duan daha makbul şimdi bol bol dua ett ❤️
(571 puan) tarafından
Amin cnm Allah razı olsun

İlgili bir soru bulunamadı

381,558 soru

11,423,080 cevap

34,981 kullanıcı

...