0 oy
61 göst.
Diğer kategorisinde (677 puan) tarafından
Bebeğimin bacak boyu 35 haftada ölçüm yapıldı 32 haftalık gözüktü doktor tekrardan detaylı ultrason istedi yaptırdım oda 2 3 gün gerileme var oda çok normal dedi dün gittim 37 haftadayız bu sefer bacak boyu 35 de kalmış kol boyu da 34 haftada kalmış dedi bu çocukta 32 haftada gittiğimde gram bi gerileme yoktu ama 35 haftada doktor böyle söylemeye başladı karın çevresinde kafasında bi sıkıntı yok çok şükür ama bi anda sorun çıkması kafamı iyice karıştırdı doktor 

Sizinde başınıza böyle bişe geldi mi

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Farklı doktora gitmeni tavsiye ederim cnm 

Banada gelismemis suyu bitmiş şu bu herşeyi dediler ama hiç bir şey çıkmadı 
(677 puan) tarafından
Eşimde dedi bir daha bu doktora götürmeyecem die şurada doğuma bişe kalmadı kafamızı allak bullak ediyolar 35 haftada detaylıya girdim o kadar para verdim bi sıkıntı yok deniyor geri buna gidiyorum 2 hafta sonra gene gerileme var Dior
tarafından
Bı bahane bulup Sezer edip para alma derdinde cnm belli oluyor
-Reklam-
0 oy
(410 puan) tarafından
Benm oyleydi 3.5 hafta ya kadar geriledi hep boyle farkli cikiyordu riskli gebelikteydim 32. Haftada nst ye baglandik ilk kalp atisi bile yok denildi desm 3.5 hafta geri kucuk nst onun icin erken olablr mi dedim de beni kmse rahatlaran birsey soylemedi doktorlar dolustu odaya sonuc bebegm minyondu ama beni yediler bitirdiler 2.5 yasinda gece aglamasi yasiyoruz piskologlar diyoe ki hamileyken stres mi yasadin babasini yasadim hc korkma. 
(677 puan) tarafından
İlk başta sorun olsa hani kabullenirsin bir anda 35 haftada gerilemeden bahsediyorlar canım sıkıldı ilk başta kolda sıkıntı yoktu ama şimdi onda da sıkıntı var diyor
(410 puan) tarafından
Benmde 25ten sonra basladi sanirim once 2 gun 3 gun 3.5 haftayla kapattikhatta 2 kere imza atip ciktim alicaklardi niye aliyosunz dedim gelisimi durmadi kilo aliyor bi bakalim disarda buyusun dediler cevap hc beni tatmin etmedi tabi herkes aynu seyi yasamaz ama perdembe kontrolum vardi pazartrsi duruma bakip doguma alicaklardi cuma gunu normal dogum yaptim 38+4te dogdu ama 3.5 hafta geriydi iste suan 2.5 yasinda 11 kilo anca oldu kucuk ilerliyoruz
(677 puan) tarafından
Benim oğlumda 17 aylık 9 kilo 10 aydan beri kilo almıyor ama oğlumda hiç gerileme fln var denilmedi
(410 puan) tarafından
Benmkide su 3 aya kadar 9bucuk kiloydu smdi 11.200 oldu birden oldu
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Canım hiç moralini bozma bende 32 haftaya kadar hiç bir sorun yoktu ondan sonra önce 1 hafta karın ve baş çevresi geri dedi sonra devlete gittim 37 hafta olması gerekirken 35 le uyumlu ama sorun yok dedi kilosu da zayıftı sonra 38+5 de tekrar özele gittim aynı 2 hafta geride dendi aynı gün doğurdum ve çok şükür bir sıkıntımız yoktu sadece biraz minyon ve zayıf o da toparlar inşallah zamanla 
(677 puan) tarafından
Kilosuna 3100 dedi bilmiyorum baya kafa karıştırıcı bi doktor sıkıntı yok diyor öteki de 3 hafta geri de diyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 63 göst.
0 oy
5 cevap 44 göst.
28 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (618 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,096 göst.
3 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
24 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu