0 oy
615 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim bazen bebisimiz çok kalkarsa ben dayanamayacak gibiysem uyuyorum o kalkıyor bakıyor pispisliyor, sabah işe gidecek olmasına rağmen

Sizinkiler de kalkar mı arkadaslar²

54 Cevaplar

0 oy
(614 puan) tarafından
Kalkar kalkmasa daha iyi.  Üstünü orterken durtukluyor mu ne hep uyanır bebeğim
-Reklam-
0 oy
(54 puan) tarafından
Yorumları okudum da benim ki baba değilmiş üçüncü çocuğum hepsinde de ayrı odada yattı çocuklarının nasıl bir bebeklik geçirdiğini bilmez bebeğim 11 aylık 11 aydır ayrı yatar kendileri 
0 oy
(1,204 puan) tarafından

Canım eşim bırak bakmasını odada kıyamet kopuyor adam horlayarak uyuyor :D

0 oy
(2,782 puan) tarafından
Kalkmaz 12 saat çalışıyor hoş kızım gece uyanmaz ama yine kalkmazdi 12 saat çalışıyor şuan bile eve geliyor saat 21.30 da koltukta uyuyakaliyor yatağa zor yolluyorum uyanmiyor 
0 oy
(144 puan) tarafından
Yorumları okuyana kadar erkeklerinin genelinin böyle olduğunu düşünür kendimi teselli ederdim ama değilmiş demekki :D bebeğim 2 yaşında ve herşeyiyle tek başıma ilgilenmişimdir uykudan kalkmasını geçtim yani. Bikaç defa salonda uyuyakalmış gibi yaptı ama zamanla bu çoğalmaya başladı şimdide ayrı yatıyo zaten :)))
0 oy
tarafından
Sanki yeminli gibi ölse kalkmaz ben hasta hasta yine ben baktım iki çocuğa hastane işlerindede öyle sen getir sen götür tüm yük bende
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Yardımcı olur ben mama yapana kadar o kucağında oyalar ağlamasın diye .
0 oy
(588 puan) tarafından
hayir asla baska.odaya gidiyor
0 oy
(1,702 puan) tarafından
Eşim kalksa da ikizler beni istiyor,o sırada babayı gören basıyor çığlığı hepimiz uyanıyoruz
0 oy
(1,206 puan) tarafından

Asla kalkmaz 2senedır  ben uykusuzum

0 oy
(1,656 puan) tarafından

Benimki hayatta kalkmaz bebek morarana kadar ağlamasa. Ama bebeye bagirinca hemen kalkar bagirma bebek ne anlar diye başka türlü kalkmaz :D. Sinirle git bak babamın evinden getirmedim diyorum

0 oy
tarafından
Kalkarda ben kaldirmiyorum ne gerek var sabah 7 de işe gidiyor bazen geç geliyor işi ağır yoruluyor bi de bebeye mi baksın ben evde ne yapıyorum canımın istediği zaman bebeyle uyuyorum bence hiç gerek yok eslerimizi yormaya onlara da yazik
tarafından
Doğru söylüyorsun canimm
0 oy
(946 puan) tarafından
Adamın yüzünü görsek Şükür edecez :D oynasın gündz gönlünü etsin yeter zaten her Zaman olmuyor genelde hasta olursa kalkıyp avutamazsam sorun oglumn sadece bende avunması daha cok aglr babası avutacak olsa illa ben
0 oy
(793 puan) tarafından
18 aylık oğluma toplasan 3 kere uyanmıştır. Çocuk 3 gecedir ateşli ben başında sabahlıyorum o uyuyor. Ağladığını duysa bile kalkmaz hep benim hatam en başta kaldırmadım. Bebeğim mama da içerdi 1 kere bile uyanıp hazırlayıp icirdigini bilmem. İlk 3 ay başka odada uyudu uykusuz kalmamak için keşke o zaman evi yıksaydim başına şimdi öyle olmazdı 

İlgili sorular

+1 oy
36 cevap 617 göst.
2 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 83 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 109 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 219 göst.