0 oy
833 göst.
Aile kategorisinde (209 puan) tarafından
Nasıl öğrendiniz , neler hissettiniz ?

24 Cevaplar

+1 oy
(2,726 puan) tarafından
Aldatılanların buraya gelip anlatacagini sanmıyorum. 
-Reklam-
0 oy
(4,308 puan) tarafından
Bildiğim kadarıyla hayır :)
(4,308 puan) tarafından
Ayyy canım benim sağol yazdığın için. Allah'ıma binlerce şükürler olsun Tomris daha iyi. Ama eşimle biz gittik bu seferde. Zatürre için yattığımız hastanede covid kapmışız. :( yavrum hem zatürreyle hem covidle savaştı. Bir de beyaz kan hücreleri eksik olduğu için takipliyiz biliyorsun. Valla öldük öldük dirildik. Ama şükürler olsun daha ilk defa bugün ateşsiz bir gün geçirdi. Gözünü açtı yavrum. Aman dikkat edin müthiş salgın varmış
(2,270 puan) tarafından
Ayyy kıyamam yavrucaga sana esinede Rabbım şifalar versin
Evet cidden fena salgın var yeğenim aniden ateşledi  aksam serum yedi sürekli ilaç veriyorlarmis ateşi düşmüyormus
Gecenki postunada geçmiş olsun dileklerimi ilettim görmedin heralde canım tekrar çok çok geçmiş olsun size ayyy çocuklar hasta olmasın yaa
(4,308 puan) tarafından
Görmedim kuzum kusura bakma yaa :( Allah razı olsun çok sağol
(2,475 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım. Bu ara aşırı bir salgın var yaa Rabbım çocuklarımızı korusun
İnsan dışarı çıkmaya korkuyor
(4,308 puan) tarafından
Amin balım çok sağol.
0 oy
(63 puan) tarafından
Aldatılmak sadece fiziken olmaz erkeğin ters bakısı da aldatılmadır 
(13,825 puan) tarafından
Sen eskilerden misin ay
0 oy
(119,342 puan) tarafından
suana kadar hayir oyle bisi rabbim dusmanims yasatmasin 
0 oy
(394 puan) tarafından
Şükür 4 yıl oldu öyle birseye rastlamdim esimde öyle biri degil Allah sasirtmsin tabi
(1,175 puan) tarafından
Valla bir şaşırtıyor . Sonra sende şaşırıyor sun ☺️☺️
(394 puan) tarafından
Tovbe  de kiz esim iyidir  Allah razı olsn
(1,175 puan) tarafından
Takılıyorm canm Allah daim etsn başımdan geçti de o yüzden dedim ☺️☺️
(6,047 puan) tarafından
Sen nasıl aldatildin az bişey hatırlıyorum seni
0 oy
(473 puan) tarafından
Kız iki saat yazdım eşim geldi çıktım daha yazamam ha
0 oy
tarafından
Bende aldatilmadim insallahta aldatilmam
0 oy
(433 puan) tarafından
18yıl oldu çok şükür daha öyle bişey yaşamadım Allah yaşatmasın 
0 oy
(1,125 puan) tarafından
En büyuk korkularimdan rabbim gostermesin 7 yıllık evliyim
0 oy
(885 puan) tarafından
Çok şükür hiç rastlamadım oylebişeye
0 oy
(4,973 puan) tarafından
2017de eşimi tanıdım 2020de evlendim şimdiye kadar elhamdülillah bı yanlışını görmedim bu yapmayacağı anlamına gelmiyor tamm namazında niyazinda arkadaş çevresi hiç Yok kardeşleri dışında işten eve evden işe . Ha yapmak isteyen insan her türlü yapar bilemem. Güvenim tam fakat insan oğlu çiğ süt emmiş ha yakalarsam böyle birşey çok kötü olurum elim ayağım tutmaz herhalde bilmyrm ki
0 oy
(526 puan) tarafından
Malesef ki evet 
0 oy
(1,570 puan) tarafından
Daha önceki sevgilim en yakın arkadaşımla aldatmisti ama iyiki gitmiş bitmiş şimdi eşimle gayet iyiyim çok şükür esimide çok seviyorum 
0 oy
(212 puan) tarafından
Aldatılmadım.kimsede aldatılmaz inşallah kimse hakketmiyor aldatılmayı bence
0 oy
(275 puan) tarafından
Bildiğim kadarıyla hayır, işi gereği gittiği geldiği heryeri biliyorum ama ben babama bile güvenmem kimse k.b bu yapmayacağı anlamına gelmiyor çünkü sağım solum hep onlarla dolu .
0 oy
(311 puan) tarafından
Daha önce kaynanam hep derdi kendine çok güvenme diye bende hayır asla asla öyle bir şey yapmaz eşim. Kesin güvenir dim. Ama sağolsun bana babama bile güvenmemem gerektiğini çok güzel bir şekilde öğreti.

Gerçi aldatmayı bile becermemiş dolandirlirmiş ti. Buda onun ilk ve son deneyimi oldu evi terk ettim boşanma eşiğinden döndük.eger öyle bir halt yerse sonucun nolacagini gördü.cok pişman oldu  yalvar yakar barışmak istedi 2 ay felan ne beni ne çocukları gördü.her gün hergun   annemi aradı eve geldi  en son babam affet bir daha olursa sen beni ara ben gelir kendi elimle seni alırım.dedi.oyke barıştım  o gün bu gündür de hiçbir girişiminde bulunmadi. Ozaman net tavrimi beli etmeseydim babam ona kendim alırım kızımı demesydi belkide aldatirdi ve belkide aldatmaya devam ederdi.
0 oy
(1,629 puan) tarafından

Lisede aldatılmıştım karşı sınıfımdaki kız gelip sen …. Sevgiliymişsin dedi evet dedim e bende sevgiliyim dedi ben şok salya sümük ağla ağla öldüm sonra çocuk dedikş o kız beni aldatmıştı bende ondam intikam aldım aslında seni seviyorum sjsjs. Salakl bende kabul ettim barıştım halbüki benimle sevgili olduktan sonra onla da oldupu için onu değil beni aldatmış oldu ama dank etmedi :D bana kalsa boynuzlarım çıkana kadar farketmeyecektim :D

(178 puan) tarafından
E ne oldu sonra:))))
(1,629 puan) tarafından
Sonra bana dedi ki beni sevginle boğuyorsun ben dayanamıyorum buna :D benden ayrıldı ama ben hala ölüyorum aşkımdan bi 6 ay dönsün diye bekledim sonra kaza yaptı öldü. Allah rahmen eylesin çok üzülmüştüm ailesine gençliğine hayallerine
(178 puan) tarafından
Mekanı cennet olsun inşallah
0 oy
(3,401 puan) tarafından
Eşimi bin  tane kadının arasına koysam asla yine ondan  şüphe duymam  o kadar ki sevgisinden  bin kat eminim
(3,401 puan) tarafından
Niyet önemli cnm niyetinde varsa  herseyi yapar
(1,575 puan) tarafından
Kesinlikle net konuşma. O da bir insan evladı bir anlık nefse hakim olamama meselesi. İnşallah hiçbir zaman olmaz tabiki ama erkeklerin hiçbirine asla güvenilmez.
(3,401 puan) tarafından
Cok net konuşurum  benim eşimin  nefsi  çok temiz  asla aldatma  işlerine giripde  yuvasını bozmaz  kocamı iyi tanıyorum  ki bu kadar net konuşuyorum
(1,575 puan) tarafından
Peki tamam
(227 puan) tarafından
Masallah ama cok büyük konusmayın yapmıcagı varsada sizin bu kadar büyük konusmanızdan dolayı yapar Büyük konusmaktan Allaha sıgnırım diyin .cunki gercekten asla kesinlikle olmaz yapmaz dediginiz sey basa gelir
0 oy
(4,673 puan) tarafından
Valla benim bildiğim yok aldatip hala yakalanmadiysa da helal olsun :) 
0 oy
(54 puan) tarafından
Yemin edebilirim ama kanıtlayamam 14 yıllık evliyim ilk zamanlar ses kaydı yakalamıştım sosyal medyadan uygunsuz fotoğraf gönderme bir kaç mesajlaşma ama hepsinin açıklaması var diye açıklamaya çalıştı bende yedim bunlarda aldatma kanıtlayamam dediğim birisiyle yatıp yatmadığı

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 455 göst.
9 Kasım 2023 Aile kategorisinde Anne-bebek (761 puan) tarafından soruldu

380,133 soru

11,379,786 cevap

34,868 kullanıcı

...