0 oy
228 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Hayırlı akşamlar kızlar hemen konuya girmek istiyorum biz birkaç ay önce oturduğumuz yerden taşındık yeni bir yerde ev kiraladık malum kiralar çok pahalı bizde resmen dağlık bi alanda merkeze uzak bir yerde ev kiraladık bütçemize göre. Yanlız burda market okul hiçbir şey yok bildiğiniz Allah'ın dağı kendim de çocuklarım da çok sıkılıyoruz çocuklarımı ana okuluna vermeyi düşünüyorum eşim calıştığı için çıkış saatinde bizi alıp eve bırakamıyor bulunduğumuz yerde de özel araç olmazsa ulaşım yok bende düşündüm çocuklarımı  anasinifina veriyim hem orda çalışır hemde onlarla olurum okulda temizlik görevlisi olmak için ne yapmam lazım kızlar sizce olurmu. Benim için de değişiklik olur bunalıyorum burda. Bilen yardımcı olabilirmi

6 Cevaplar

0 oy
(1,988 puan) tarafından
Mantıklı senin içinde çok iyi olur okulun müdür ile görüş ihtiyaçları varsa alırlar 
-Reklam-
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Okulda ihtiyaç varsa olur noye olmasın ki . Hakkında hayırlısı olsun cnm ☺️
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Mantikli canim da seni bu sartlarda kabul edecek okul var mi. Bi de digerlerinden daha erken gidip daha gec cikarsin. Kac cocugun var onlarada ucret isterlerse pek mantikli da olmaz. Sana da asgari ucret verdiklerini dusunursek.
(4 puan) tarafından
Anlayamadım ? Neyin ücretinden bahsettiniz geçen sene gönderdim sadece kayıt ücreti aldılar
(4,237 puan) tarafından
Okul ucretsiz mi ,ee o zaman cok iyiymis calismasaniz da verin bence evde sklmasinlar.
0 oy
(394 puan) tarafından
Suan alim yoktur sanırım iskurdan başvuru yapılıyor okul için sen yinede bir sor müdüre faln 
0 oy
(7,959 puan) tarafından
Benim oğlumda ana sınıfına gidiyo orda temizlik görevlisinin 2 oğlu anasınıfta hem çocuklarına bakiyi hem okulun temizliğini yapıyo ay bende imrendim ne güzel dedim:) 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 147 göst.
11 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 122 göst.
25 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ahsen61 (235 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 42 göst.
0 oy
5 cevap 171 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde Birkoalaannesi (496 puan) tarafından soruldu