0 oy
254 göst.
Diğer kategorisinde (270 puan) tarafından
Kızlar oğlumun bugün 40 çıktı  marta kızimda 4 yaşına giricek o kadar zorlanıyorum ki inanin aklım olsa daha yapmazdim çocuk kardeşiyle yanlız bırakmaya korkuyorum yanında iken bile zarar vermeye çalışıyor güzelce söylüyorum canı yanar diye ayrımcılık yapmıyorum ama ev işi yemek gerçekten çok zor gecicek demi kızlar bugunler motivasyona ihtiyacım var eşimde uzakya çalışıyor yaşım 25 

10 Cevaplar

0 oy
(2,702 puan) tarafından

Ozaman ilk motive benden gelsin bende 3 çocuk var yaşları 3_4_8 sabahtan akşama kadar ev işi çamaşır bulaşık yemek okula iki çocukla bırak tekrar gel okul çıkış saatinde  iki çocukla tekrar abilerini almaya git sonra geri gel yemek yap ödev yaptır anlayacağın en iyi günlerin inan bana evet çok zor bişey ama başarırsın inan birde şöyle düşün bak ben kanserden ameliyat oldum ayakta durmaya çalışıyorum hiç kolay değil herşeyin başı sağlık çok şükür sağlıklısın böyle düşün geçecek bunlarda sadece biraz zaman 

(2,993 puan) tarafından
Geçmiş olsun rahime kocan olacak o .... yola geldi mi yoksa aynı mı
(2,702 puan) tarafından
Can çıkar huy çıkmaz acı ama gerçek o şrfszzz ömrünün sonuna kadar iflah olmaz ama hep bana derdi senin bişeyin yok diye kendisi de hipertansiyon tansiyon hastası oldu onunla boğuşuyor o kadar içkiye rağmen hiç bir sorunu yok henüz tansiyon dışında Allah sorsun canım ne diyim
(2,993 puan) tarafından
Eden bulur canım emin ol bu dünyada da öbür dünyada hesap verecrk onun iyi günleri
-Reklam-
0 oy
(374 puan) tarafından
ilk zamanlar zor oluyor ama belli düzen kurduktan sonra alışıyor insan o tempoya. benimkilerdr 4 ve 2 yaşındalar 
0 oy
(11,092 puan) tarafından
Geçecek tabi ki :) bazı şeyleri biraz salmayı öğren işler yetişmezse de olur. Bebek uyurken oğlunla birlikte yap işlerini. Sana yardım etsin, ettikçe keyiflenir. Bebekle ilgili de ondan yardım iste ufak şeyler bez ıslak mendil getirsin, uyuturken ninni söylesin falan işte. Şimdi kıskanır o ama geçecek zamanla. 
0 oy
(15 puan) tarafından
Oğlum 2 yaşındayken ikinci çocuğum dünyaya geldi :) düşün bebekti daha altı bezli bebek ikisiyle ayrı ayrı aynı anda ilgilenmeye çalışıyordum.  Yeri geliyordu eve elimi suremedigim zamanlar oluyordu yemek yapabildiysem ne mutlu bana diyordum . Ama çok değil biraz ele avuca gelsin bebiş rahatlarsın çok kısa bi dönem aşırı zorluğu oluyor . Tabi çocuk büyütmek yetiştirmek başlı başına zor o hiç bitmez . Ama suanki kastettiğin zorluğu anlıyorum o geçecek yakın bı dönemde en fazla bebiş 3 - 4 aylık olana kadar sikacaksin biraz dişini ki kızın da büyükmüş en azından biraz da olsa derdini anlatabilecek seni anlayabilecek yaşta bebiş uyurken onunla oyunlar oyna oda kardeşine alışmaya çalışıyor annesi onu da anlamak lazım. Bütün ilgi ondaylen şimdi ilgi bölündü oda afallamistir :)
0 oy
(831 puan) tarafından
2 ay sonra ben aynı yaşa aya denk gelecek dogumuma gurbetteym bende Allah yardımcın olsun zor zamanlar gerckten 
0 oy
(12,565 puan) tarafından
Kizım 19 aylık oğlan bir haftalık. Evde baş başayız eşim gece 2'de kapatıp geliyor. Allah tekrar nasip etti anneliği şükürler olsun tadını çıkarıyorum ☺️
0 oy
(246 puan) tarafından
Benim kızım da 12 Ocak ta 4 yaşına girecek 10 günlük oğlum var sezaryenliyim kocam bu saat oldu hala çalışıyor kızım Allah tan zarar verme huyu yok zor tabi ama bu günlerde geçecek hep zorlu olmayacak iyi düşün hayata iyi tarafından bakmaya çalış 
0 oy
(7,410 puan) tarafından
Benim kızımla oğlum arasında da tam 3 yas var canım. Bende şimdiki aklım olsa kızım daha küçükken kardeş yapsaydım diyorum. Annem hep ikisi bir arada buyur dogur derdi kızardım illa 3 yas olsun diye;D gördüm 3 yasida. Başta zorluk oluyor ama geçecek canım ilk zamanlar da ki gibi asla devam etmez merak etme. Oğlusun minnak daha kızına biraz daha vakit ayırmaya çalış onu oyalayacak bilseler alabilirsin.

Bu günler zor olsada tadı bile ayrı canım. Rabbım acılarını göstermesin büyüdüklerinde de keşke hep küçük kalsalar deriz;)) sende güzel yanlarını düşün canım kendini strese sokma. Bi kaç sene sonra kızın dünyanın en harika ablasi olacak ve kardeşini sürekli koruyacak insaAllah ❤️
0 oy
(2,864 puan) tarafından
4 çocuklu hayattan merhaba canım

İkisi benim 

İkisi eşimin eski hanımının çocukları

Kızım 4 aylık

Oğlum 3 yaşında

Diğer çocuklar 21.    22 yaşında

Ev tımarhane

0 oy
(1,656 puan) tarafından
Benim kızımda Mart'ta 4 yaşına giriyor küçüğü 15 aylık ilk bebeklikleri çok güzel geçiyor canim şimdi hergun kavgalari bar büyüğü karışmaz ona ama küçüğü sürekli onu dövmeye çalışıyor oyuncağını alıyor kızımda deliriuor ama vurmuyor şükür küçüğe ama ben kafayı yiyorum hergun evde ikisinin kavgası dün oyuncaklari kaldırdım baktım olmuyor geri çıkardım benim başım kucuguyle dertte kurtlu gibi asla durmak bilmiyor benimde eşim hzakta çalışıyor benle çocuklarız canım valla tek başıma büyütüyorum yemek temizlik ev işi market herşey yaparsın sende 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 131 göst.
0 oy
16 cevap 230 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde est16 (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 34 göst.
13 Ocak 2024 Aile kategorisinde Kubramustafa (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 333 göst.
13 Ocak 2024 Aile kategorisinde Kubramustafa (65 puan) tarafından soruldu