0 oy
377 göst.
Diğer kategorisinde (916 puan) tarafından
Bana kalsa hergun yikicamda esim laf soyluyo hasta oluyomus blmem.ne sizleri merak ettm 3yasnda oglum

33 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim oğlum 1 yaşında 3 günde bir Bayburt soğuk çünkü 
tarafından
Ben ailemin yanında kaldım canım bir sene normalde evimiz Bayburt’ta eşim 2.5 ay önce dönmüştü eve ben daha 3 gün oldu döneli eşim öğrenci Bayburt’ta geçen sene deprem olunca ailemin yanında kaldık eşim iş buldu filan sonra bu sene okullar açılınca işini buraya aldırdı Bayburt’a yani bende evime geldim :)
(11,093 puan) tarafından
Annenlerden ayrılmak zor evet ama artık o da lazım. Alıştır kendini bu fikre. Oğluşunla baş başa keyifli vakitleriniz olsun :)
tarafından
Evet alıştırmam gerekiyor oğlan da evi sevdi ama yatağını filan  aşırı yadırgıyor 13 aylık olmasında da az kaldı şimdi ay atlıyor ya atak başladı zor uyuyor tepiniyor uyuturken bağırıyor filan eşim çok ilgili bir babadır sağolsum beni yalnız bırakmaz ama okul iş derken yalnız kalacağım düşüncesi olusuyor orda geceleri annemler vardı birde anne baba ya işte ayrılmak zor geliyor ama alışırım bir kaç günüm ve ya haftam zor geçer insanoğlu nelere alışmıyor :)
(11,093 puan) tarafından
Şimdi yeni düzen değiştirdiniz ya birden yatak alıştırmak çok zor olur. Üsteleme yazık kız birlikte yat bi hafta on gün, sonra yerine kaldır kıyamam yaa :)
Alışırsın alışırsın sıkılırsan yaz bana asdfsdf :))
tarafından
Ayy canımsın ❤️

Yoook yanıma filan yatırmam  babası ezer :D baba da bensiz uyumaz :D onun yatağı da yanımızda zaten :)
-Reklam-
0 oy
(438 puan) tarafından
11 aylık oğlum 2 günde 1 banyo yaptırıyorum.
0 oy
tarafından
Ben haftada iki defa yikiyorum bazdnds 3
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Biz düzenim yok belli olmaz bizde. 
0 oy
(1,072 puan) tarafından

3 günde bir biri vardı 3 ay yıkamamıştı kimdiki o:'(

tarafından
Rahatsız edici bir durum ya. Kızıma hep bana nasıl davranılmasını istersem onun gibi davrandım. Yaz günleri her gün banyo yapıyorum kızımı da yıkıyorum. Zaten çok terliyor.
(1,072 puan) tarafından
Aynen öyle:D
(2,104 puan) tarafından
Benim eltim de 3 ayda bir yıkıyor kızını yakın temasımız olduğu için biliyorum çok kötü kokuyor ki bir çocuk kokar mı hiç kokarmış öğrendim yengem de öyleydi kızı bebekken öpemezdik kusmuk  kokardı
tarafından
Ben bekarken öyle denk geliyordum. Bebek anne sütü, mama ve kusmuk karışımı bir şey kokuyordu çoğu kişinin. Hatta bu kadar ağır koku nasıl oluyor diyordum anne olunca anladım :)
(2,104 puan) tarafından
Evet yaa öpüp kusmamak için acıdının tatlı tebessümü ile dönüyorduk ayıp olmasın diye hiç anlam veremiyordum neden bir bebek bu kadar pis kokar diye yıkanmamaktan kaynaklı bir durulmuş meğerse doğduğundan beri 11 aylık şuan her akşam yıkarım bazen de 1 gün ara ile yıkarım
0 oy
(12,580 puan) tarafından
Kizım 19 aylık her gün yıkadım doğuracağim güne kadar. Oğlum bügun bir haftalık olacak ikisini de her gün yıkıyorum canım 
0 oy
(831 puan) tarafından
Haftada iki genelde 3 günde ama artık zorlanıyorm 7 aylk hamileym buyuk ama ugrasrken bile yoruluyorm 
0 oy
(889 puan) tarafından

Kızlar benim 12 yaşındaki oğlan nefret ediyor banyodan haftada bir bazen zar zor haftada iki anca sokuyorum duşa kız bu çocuk kime çektiyse kedi gibi suyu sevmiyor:D:D

(1,752 puan) tarafından
Bnm kizimda iki buçuk yaşında önceden çok severdi şimdi ağlıyor villa
(889 puan) tarafından
Haftada 2 bence yeterli kış günü sürekli suya sokmamak lazım yazın zaten denizden havuzdan çıkmıyo benimkisi :)
0 oy
(1,053 puan) tarafından
2 güne bı ev sımsıcak iyi geliyor 
0 oy
(2,519 puan) tarafından
Yazın her gün kışın 3 günde bir yıkarım 
0 oy
(163 puan) tarafından
D.bakır. 2 en fazla 3 günde bir yıkarım 
0 oy
(933 puan) tarafından
Neredeyse hergun yikarim
0 oy
(119,242 puan) tarafından
hergun yikiyorum 
0 oy
(2,243 puan) tarafından
İki günde üç günde bir
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Hasta değilse iki üç güne bir hasta ise haftada bir kış için söylüyorum 
0 oy
(1,176 puan) tarafından
6 aylık hafta bir kere soğuk oluyor büyüdü küvete sığmıyor maalesef akşam abisi ile yaptırdım . 1 dk arkamı döndüm hemen kusmuş boşuna yıkadım batırdı kendini bu sefer de silmek zorunda kaldım hasta olur diye ikinci kez yikayamadim
(1,176 puan) tarafından
Kış için söylüyorum bu arada bir de bebek . 7 yaşındaki oğlum hafta da 3 kez. Yazın nerdeyse günde 2 kere olur çok terler
0 oy
tarafından
2 günde bir yıkıyorum. Çok terliyor, bir de kendi başına yemek yediği için döke saça yiyor o yüzden mecbur yıkıyorum. Şu an hasta her gün yiyorum sünizleri açılsın vücudu nefes alsın diye. 
(916 puan) tarafından
En dogrusu valla annmde bi dunya laf yapiyo hasta cocuk yikanirmi blmem ne anlatamiyorum ki
tarafından
Hastayken daha iyi oluyor. Banyodan sonra da burnunu yıkıyorum. Tertemiz oluyor.
0 oy
(17,718 puan) tarafından
Hasta olur kiz ben 3 gune bir yazin hergün ama
0 oy
tarafından
Yazın hergun kışın 3gunde bir yıkıyorum sobanın önünde 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Kızımda atopik dermatit vardi, cildi aşırı kuruydu. Doktor haftada en fazla 2 defa banyo yaptır demişti yazın bile. Şimdi de haftada 2 falan

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 254 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
+1 oy
50 cevap 976 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde defnecn (4,430 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 194 göst.
0 oy
10 cevap 281 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ruya123 (471 puan) tarafından soruldu