0 oy
91 göst.
Aile kategorisinde (104 puan) tarafından
Ne zaman söylenmeli ailelere benim kayınvalidem herkese yayar kesin

10 Cevaplar

0 oy
(17,786 puan) tarafından
3 aylik olduktan sonra soyledim ben 
(104 puan) tarafından
Kendi ailenize peki
tarafından
Kız naptın veliyi :D
(17,786 puan) tarafından
Allah belasini o velinin :D napcam kiz gittim uyardim öğretmenlerde vardi daha yaklasamaz
(17,786 puan) tarafından
Kiz kardesime ilk soylerim sonra esime baska kimseye demem
tarafından
Actıon bekliyordum senden ya :D
-Reklam-
0 oy
(1,333 puan) tarafından
Öğrenir öğrenmez söyledik biz. Yayıldı evet ama Allah'a emanet dedim bıraktım 
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Aslında doğru olan 4 aya kadar söylememek 
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Annem gile ogrendigim an :)) kayinvalide gile 4bucuk aylıkken soylemezdimde neyse :))
(104 puan) tarafından
Ay sende tam benim kafadasın ayıp olur mu acaba öyle eşiniz söylemek istemedi mi
(4,548 puan) tarafından
Ben söylemek istemedim eşim baskasindan duyarlar dedide de söyledim ;))
0 oy
tarafından
9 haftalıkken hamile olduğumu öğrenmiştim. Öğrendiğim gibi söyledim. Canı verende Allah, alanda Allah. Birinin aaaa Duygu hamilemiymiş demesi ile bir şey olmaz diye düşündüm. Herkesi aradım tek tek. Evde masa kurdum, herkesi çağırdım masaya da ultrason, emzik, patik koydum. 
0 oy
(1,575 puan) tarafından
İlkinde düşük yaptığım için tekrar gebe kalınca 3 ay falan kimseye demedik ama kızıma hamile kaldığımda 2 buçuk haftalıkken söyledim herkese kimse çocuk düşündüğümüzü bilmiyordu şok oldular :D 
0 oy
(3,083 puan) tarafından
13 haftalikken söyledik 
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Öğrendiğim gün samimi olduklarıma söyledim ikinci gün de aile büyüklerine söyledim 
0 oy
tarafından
Eşim 4 haftalıkken annesine söyledi  kaynanam herkese yaydı ağzını tutamadı resmen ilan etmiş bı dur daha ortada bişey yok noluyor da söylüyorsun bide ben ilk gebeligimi düşük yaptım belki nazar değer bişey olur düşünce yok herkese yaymış ben kendi kardeşlerime bile 8 haftalıkken söyledim babam hala bilmiyor utandım diyemedim 14 haftaligim 
(3,083 puan) tarafından
Keşke tembihleseydin eşini :)) ben kimseye söylemeyeceksin dedim tam 12+6de dedi annesine bende 14 haftalığım şuan gıcık oldu ama benim kaynanam geç söyledik diye :DD  her şeyden haberi olmazsa çatlıyor
0 oy
(374 puan) tarafından
Öğrendiğim gibi söylerim herkese saklamam sevmiyorum

İlgili sorular

+1 oy
27 cevap 314 göst.
16 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Canparcam (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 84 göst.
0 oy
5 cevap 189 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Vidividi (1,538 puan) tarafından soruldu