0 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde (97 puan) tarafından
Kızlar 24subat doğumumun son günü  sezeryan olacagm için gününü kendim belirliyorum 20subat sonrası balık önceside kova oluyor sizce hangi burç olmalı? Kovamı balıkmı ? İlk oğlum koç burcu buda erkek olacak .

18 Cevaplar

0 oy
(544 puan) tarafından

Balık erkeği duygusal olur anasına da bağlı olur kova tam tersi bağımsızdır ona karışılmasını hiç sevmez :D ama ilerki sevgilileri için ikiside çok zor karakter :D 

-Reklam-
0 oy
tarafından

Benim ki 19 Şubat doğum günüm bir yerde balık yazıyor bir yerde kova ama son güncellemeyle kova olduğumu öğrendim hdjdnns senin bebiş balık olacak ama ay benim yukselenım de balık :D

0 oy
(1,214 puan) tarafından

Erkek balık anneye düşkün olur balik olsun o yüzden :D

0 oy
(238 puan) tarafından
Benim oğlum 24 Ocak kova ben kova burclarini severim meraklıdır eğlencelidir bilgictir ama inatçıdır bağımsız takılmayı sever. Balıklar duygusal oluyor hassas oluyor 
(439 puan) tarafından
Benimki de kova çabuk sıkılıyor sizinki de öyle mi :D
(238 puan) tarafından
Evet birşeye hevesleniyor mesela hemen sıkılıyor hevesi geçiyor sürekli farklı şeyler istiyor:)
(439 puan) tarafından
Yemekte seçiyor mu peki
(238 puan) tarafından
Çok değil 2 yaş sendromunda şuan bı gün sevdiğini ertesi gün sevmiyor bazen seçiyor bazen secmiyor sizinki
(439 puan) tarafından
Benimki 11 aylık aynen dediğiniz gibi sevdiğini ertesi gün yemiyor. Bende farklı farklı yapmaya çalışıyorum. Ancak öyle yiyor. Ki severek yediği şeyler çok az
0 oy
tarafından
Benim kızım balık anneye çok düşkün olurlar duygusal nazlı bı o kadarda inatçı seviyorum huyunu bende balığım 
0 oy
(507 puan) tarafından
24 Şubat doğum günüm balık burcuyum 
0 oy
tarafından
Kesinlikle kova olmasın, kova erkeği çok çapkın en kötü şöhretli bekarlardan biri. Evlenmez, ciddi ilişki sevmez. Mantık odaklıdır asla duygusal değildir, soğukturlar. 
(562 puan) tarafından
Yok bee bunlar medyanın abartması :D biz kovalarin ne bu çektiği :))
0 oy
(97 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ay benim eşim kova bence kova erkeği doğurma ilerde çok laf yer manitadan :D kuzenimin oğlu balık 5 yaşında duysak anasının dibinde ayrılmaz 

(439 puan) tarafından
Birde zeki oluyorlarmış, sürekli yenilik istiyorlar vs vs :)
(97 puan) tarafından
Mantıklıdırlar evet kolay kolay kendini kullandırtmazlar ama çok da merhametli olurlar
(439 puan) tarafından
Evet :)
(97 puan) tarafından
Allah sağlıklı uzun ömürler versin inşallah evlatlarımıza
(439 puan) tarafından
Aminn inşallah
0 oy
(41 puan) tarafından
valla balık duygusal olur, kova bağımsız olur. bence kova olması daha iyi, bağımsız zeki olur, kendi ayagı üstünde durabilir. balık biraz fazla duygusal, alıngan olur 
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Balıkla ugrasamam. Kova olsun bizim olsun. Oğlum kova burcu. Memnunum çok sukur.
0 oy
(562 puan) tarafından
Balık burcuna nedense uzağım aglak olacakmis gibi hissediyorum:) ben kovayim ama seninki erkekmis iki kova erkeği tanıyorum ikisi de birbirinden aşırı farklı biri çok centilmen düşünceli bi insan biride tam angara bebesi bence aile yetistirmesiyle alakali yani çokta burca takılma:) 
0 oy
(660 puan) tarafından
Bir kova olarak kova diyorum zeka borcu:)
0 oy
(163 puan) tarafından
amannn balık mi tövbe olsun bir balık erkeğiyle ewli olarak söylüyorum 
0 oy
(3,443 puan) tarafından
Kova........... 
0 oy
tarafından
Ben 28 Şubat balığım 
0 oy
(7,633 puan) tarafından
Balık erkekleri çokkk cimri olur kova çok güzel eli açık başarılı sosyal olur kova erkeği.
0 oy
(8,395 puan) tarafından
Esin balık burcu ailesine bağlı merhametle bir adam Aynı zamanda da duygusal balık olsun bence
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Eşim ve oğlum kova  ve ikisi de çok zor kocadan uzak dur derim bağımsız ve çok eşli olurlar yani kovadan uzak dur hatta annem eşimin kova olduğunu duyunca aman aman demişti ama oğlumda kova oldu herkesin dediği tek şey allah yardımcın olsun umarım anlatabilmişimdir durumun vahimliğini

İlgili bir soru bulunamadı

381,363 soru

11,417,446 cevap

34,968 kullanıcı

...