0 oy
71 göst.
Aile kategorisinde (785 puan) tarafından
Kızlar ben eşimden habersiz 6 aydır gizli doğum kullanıyorum bunu bir bilen iyi hocaya sordum hoca dedi eşinin vebalini giriyorsun ona söylemen lazim kızım cumartesi günü 2 yaşına girecek esidke diyo büyük ama ben gebelik ten korkmuş benimki zor geçiyor bubdurumda ne yapmalıyım 

3 Cevaplar

0 oy
(8,595 puan) tarafından
Yapacağın şey çok basit eşine ikinci çocuğa hazır olmadığını söyleyeceksin ve ikna edeceksin 
(785 puan) tarafından
İkna olmuyor maalesef kızımda sürekli bebek diyir arkadaş çevre yok o sekidle hani gebelik korkmuş
-Reklam-
0 oy
(3,486 puan) tarafından
Neresi büyük. Valla yalana gerek yok. Biri kreşe okula vs gitmeden ikinci çocuk çooook yorucu. Özellikle eğitimine de önem veriyorsanız çok çok zor. Anneyi hem fiziken hem ruhen tüketiyor. 

Eşinizle oturun konuşun ne istediğinizi. Sonuçta anne her zaman daha fazla yoruluyor. 
(785 puan) tarafından
Evt bende dedim defalarca ama hayır diyor hani kendisi de ilgilenir ama benim gebelik zor
(3,486 puan) tarafından
Erkek istediği kadar ilgilensin. Kadının dişi çürüyor hamileyken kemikleri sızlıyor. Bu durumda anlamıyorsa ilaç kullanmaya devam edebilirsiniz. Zorla olmaz bu işler. Bir ömür sorumluluk ve büyük çocuk ihmal ediliyor çok küçük olduğu zaman.
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Neden gizliyorsun ki eşin bebek mi istiyor 

Ayrıca bence bu bebek meselesine anne karar verir çünkü taşıyan biz doğuran biz büyüten biz babaya noluyor 
(785 puan) tarafından
Evt canim eşim bebek istiyur  bende hocaya sordum hoca dedi eşin vebaline gitiyursun ondan guzli kullanrark
(2,974 puan) tarafından
Çok yanlış ya bir anne hazır değilse buna babanin karışmaması lazım bence güzelce konuş yapamam yipranirim zamanı gelince olur de anlasın
(785 puan) tarafından
Tamam canım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 271 göst.
19 Nisan 2024 Aile kategorisinde Minimalist (300 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 132 göst.
1 Kasım 2021 Aile kategorisinde mervenurr (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 647 göst.
25 Eylül 2019 Aile kategorisinde İnstructor (738 puan) tarafından soruldu