0 oy
75 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,324 puan) tarafından
Anneler bebeğim  5 ay 11 günlük  doktor tadım yapabilirsin dedi birşey olsa bırak  dedi şimdilik  yoğurt  3 gün  verdim iki günde  patates  verdim yoğurt karıştırıp  bir mama kaşığından  az  yarın ne vereyim

5 Cevaplar

0 oy
(2,674 puan) tarafından
Havuç , kabak bunları haşlayıp ver canım. Bir süre sonra meyvelere geç . Elma armut muz . 
(3,324 puan) tarafından
Havuc sademi vereyimm cnm yoksa icine yoğurt  katayım  mi
(2,674 puan) tarafından
Canım ben hemen karıştırma taraftarı değilim. Önce tüm sebzeleri tattirip daha sonra karıştırma taraftarıyım. Çok fazla olmayacak şekilde sadece tadım amacli havuç hasla azıcık zeytinyağı koy Sadece bir tatlı kaşığı kadar havuç ver. 3 gün boyunca artırarak ver. Kabağı da aynı şekilde. En son istersen öyle verebilirsin. Çünkü daha küçük tatlar birbirine karışmasın zaten doyumluk değil tadimlik olmali
(3,324 puan) tarafından
3 gün yoğurt verdim cnm iki gundde patates  bugün iki  tatlı kaşığı  verdim yemeğinde azıcık yoğurt koyup verdim yedi
-Reklam-
0 oy
(15,861 puan) tarafından

image

image

image

bak canım bende dün gördüm bunu bebeğim 4 aylık olacak 1 haftaya şimdiden bakiniyorum
(3,324 puan) tarafından
Ay çok  saol cnm ekran görüntüsünü aldim
0 oy
(201 puan) tarafından
Havuc kabak patates verebilirsin az suda haslayıp ez .6 aydan sonra sogan kavurup icine patatesi kabak havuc karıstırıp az suda haslayıp blenderden gecir birazcıkta irmik ..şimdilik yogurt muz kabak havuc ver az az 
(3,324 puan) tarafından
Tamam cnm onuda  yapacam
0 oy
(264 puan) tarafından
Bende yeni basladimm canım ek gıdaya yoğurt havuç kabak patates sırasıyla gittim .yoğurdu şuan hergun yarım çay bardağı veriyorum .yeni tattiği sebzeye ek olarak .önce karıştırma bence herşeyin kendi tadını alsin.gelecek ay karışık veririsin .bugün de balkabağı verdim haşlayıp tam mevsimi tadı kıvamı çok güzeldi severek yedi bebeğim .sonra brokoli vereceğim.sonra mevsim meyveleri .sonrada tarhana çorbası sebze çorbası diye devam edeceğim .
(264 puan) tarafından
2 ocakta 5 ayını doldurmus olacak .kilosu boyu ileride olduğu için doktor tavsiyesi ile 4 buçuk aylikta geçtik ek gıdaya
(3,324 puan) tarafından
Kac kilo cnm  boyu  filan
(264 puan) tarafından
Boy 74 kg 9.200 canm biraz tombiş benim kızım :)
(3,324 puan) tarafından
Kilosu filan maşallah iyi  cnm neden erken ek gıdaya  geçtiniz  benim kızda 4 aylık aşısında  7200 kiloydu
(264 puan) tarafından
Sadece mama yiyordu zaten mamayı reddetmeye başladı son zamanlar .birde ise geri dönecegim yılbaşında doğum iznim bitiyor tadimlari halletmek istedim alerji vs.olursa diye kendim yanında olmak istedim doktorumda zaten onay verdi 15 gün erken geçmiş olduk sadece tadimlari yapıyoruz işte .ama yoğurt yiyor yani seviyor
0 oy
(2,089 puan) tarafından
Havuç verebilirsin.
(3,324 puan) tarafından
Havuçu  dilimleyip  haşlayayım mi cnm
(2,089 puan) tarafından
Aynen dilimle haşla sonra ezip icine bir damla zeytinyağı damlatıp verebilirsin
(3,324 puan) tarafından
Tm cnm çok saol

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 29 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Emine S (15,861 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 30 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (298 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 80 göst.
0 oy
3 cevap 72 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,170 puan) tarafından soruldu

378,423 soru

11,327,292 cevap

34,780 kullanıcı

...