0 oy
47 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (142 puan) tarafından

Anneler kızım alerjik bi çocuk yatağını yorganını komple değiştirmeyi düşünüyoruz kullandığınz bu tarz yatak varsa önerinizi bekliyorum

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Canım eğer ki aşırı derecede etkilemiyor sa alma benim oğlum da ileri derecede alerjik bir bebekti bende değişmek istedim Dr a sordum hayır dedi çocuğun alışması gerekiyor bu şekilde yaparsanız ömür boyu gider dedi ve gerçekten Dr un dediği gibi oldu ve alıştı 

(142 puan) tarafından
Kuzum bebek olsa haklısın ama 4 oldu hala geçmedi git gide de artıyo gibi :(
tarafından
O zaman birşey diyemiyorum cnm
-Reklam-
0 oy
(53 puan) tarafından
Ablamın çocuğu da alerjik ve yataklarını değiştirdiler etkisi oluyo gerçekten iyi düşünmüşsünüz
0 oy
(55 puan) tarafından
Benim hem kendi yatağm hem oğlumun yatağı bu özellikte. geceleri hapşırık öksürük mininmuma indi yorganı yastığı da ona uygun aldık
(142 puan) tarafından
Peki yastık yorganda ne kullanıyosunuz?
(55 puan) tarafından
O da yine aynı markadan suprella clean serisinden onlardan da çok memnunum
(142 puan) tarafından
Baktım şimdi siteden yatağın diğer özellikleri de güzelmiş yorgan falan da içime sindi kaliteli duruyo
(55 puan) tarafından
Evet hem kaliteliler hem rahatlar cidden dediğim gibi aldığmzdan beri de şikayetler baya azaldı
(142 puan) tarafından
Yarın mağazasına uğrayıp bi bakıcaz eşimle bunlara çok teşekkürler
0 oy
(3,040 puan) tarafından
İyi kalitede bir pufi bir yorgan silikon yastik isinizi fazlasıyla görür istediğiniz zaman yıkayıp tekrar kullanirsiniz haberiniz olsun.Bir de yaşına uygun yatak tamam bu kadar benim kızımda alerjik rinit var yün (yorgan yastıktan) pamuğa sonra silikon geçtik extra bir ürün almadık gayet rahatsız ama biz eşimle sigara kullandığımız için disarda icsekde evde birde hava temizleyici kullaniyoruz özellikle geceleri.
(142 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim. hava temizleyiciler benim de aklımda geçen bakım 3bin liraya da var 20ye de var sizdeki hangisi bi de sigara kokusunu geçiriyo mu gerçekten
(3,040 puan) tarafından
Ciğerler sünger gibi olduğu için özellikle derin uykuda nefesimizin kokusu eve yayılıyor diye aldık biz amaç sigara kokusu değilde toz akar alerjik polen evde ne varsa yakalasin daha fresh bir hava versin diye philips var bende Ac2939 alerjik filtreli bir cihaz evde koridora koyduk ben memnunum ben geçen sene 2022 mayıs da 7000 tl aldim
(142 puan) tarafından
ay inanamıyorum trendyolda 18k olmuş fiyatı
(3,040 puan) tarafından
Senin için baktım ptt avm de 14000 kusur ben daha önce bebek arabasi vs aldim ordan bir sorun olmadı istersen bak
Piyasada bir dyson  birde bu cihaz da alerji için onay var o zaman bu daha ucuzdur bunu almıştık biz.

Türkiye de her sene ucuzlayan tek şey insan hayatı  malesef..
(142 puan) tarafından
Son cümlene okadar katılıyorum ki:( bakayım oraya çok teşekkür ederim tekrardan

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 74 göst.
5 Nisan 2024 Aile kategorisinde Gurbett (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
21 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Edcmnf (587 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
3 Eylül 2023 Aile kategorisinde 6565 (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
1 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Fatmaaa43 (112 puan) tarafından soruldu

382,856 soru

11,460,641 cevap

35,046 kullanıcı

...