0 oy
513 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oğlum 9 aylık kolik olduğu için sallamaya mecbur kalmış bir anneyim 3 ay sonra kolik krizleri bitti fakat sallanmadan hiç bi şekilde uyumuyor sadece hamak beşiğinde ve onda rahat edemiyor büyüdüğü için gece sürekli dönüyor yatağına alsam kalkıyor uyurken bile kendini sallattiriyor uykusuzluktan ağlıyorum eşimde yok 4 gündür Allahi aşkına bilen yardim etsin bittim :(((

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Sallama çok buse cnku beyni donuyo artık afalliyo ben bu şekilde sallamayi bıraktım 
tarafından
Uymuyor ki yabrum başka turlu
tarafından
Ysuuf da öyle uyurdu bende sallamadan uyuttm artik salladikca kafası döner senin de döner emin ol
tarafından
Kız vertigo var birde valla bayilcam
-Reklam-
0 oy
tarafından
Buna çözüm bulan banada dedim benim kizim da sürekli uyanıp sallanmak istiyor bir sallıyorum bi emziriyorum bi sallıyorum bi emziriyorum çok zor gerçekten "(
tarafından
Bittim canım bittim valla artık açlıktan uykusuzluktan bayilacam Allah sana da yardim etsin
tarafından
Amin canım benim ya çocuk büyütmek çok zor gerçekten inşallah kıymetimizi bilirler çünkü biz onların  kıymetini çok biliyoruz ve onları çok seviyoruz
tarafından
Valla resmen bittim yavrum basimin ağrısından maf oldum
0 oy
(782 puan) tarafından
Alisinca birakamiyolar kuzum benim yigenim 3 bucuk yasinda hala sallanmak istiyo en iyi uykusuzluktan gozleri kapanana kadar uyutma sonra yataga yatir oyle dene birde
tarafından
Çok inat canım artık hamak beşiğe de sığmıyor baktım büyüğü de yok
0 oy
tarafından
Ben yazdım sana wp den dediğimi yap sonra otur bana dua et 
tarafından
Analmiykrlar meto ama bir gün beni hastahanede toplucaklar herkes anlicak o zaman
tarafından
Gel İstanbula seni tımarhaneye yatıralım huni de takarız kafana
tarafından
Biletimi al geliyorum
tarafından
Bileti niye ben alıyorum pardon söyle anıla alsın
tarafından
O zaman yollamaz ki meto kaçak gelcem :))
0 oy
(2,201 puan) tarafından
Canim cozumu bulan biri varsa allah rizasi için banadaa deyin
tarafından
Uyku eğitimi var canım isle bak youtubeden bittik ya bittik
0 oy
tarafından
Bem bi durumu 1 yasinda atlattim nasil dersen ilk baslarda ayagimda sallamadan pışpışlaya pışpışlaya ama elim sûrekli bacaklarinda karninda idi yaninda oldugumu hissetsin diye daha sonra yanina yatarak ayni sekilde daha sonra uzaktan pışpışladim ama tabi ilk baslar felaket zordu tam vazgecegim derken yavas yavas alisti 
tarafından
Ay insallah başarılı sonuç alırım canım yazicam biraya da
tarafından
Sabirli ol annesi
tarafından
Sabır değil de kıyamıyorum be canım aglamasina işte:(
tarafından
Kiyamiyoruz canim hepimiz anneyiz ama iste onlarinda bir duzene bir kurala ihtiyaclari var boylede biz cok mahvoluyoruz
tarafından
Kesinlikle canım hemde ne maf olmak
0 oy
(2,102 puan) tarafından
Pes etmemen lazım. 3 gu n sadece dayanacaksın. Koy yatağına ac ninniyi pis pis yap poposuna. O kalktıkça sen geri yatır o ağladıkça sen daha çok okşa sırtını karnını. 3 gün idare et dayan. 3 gün sonra alıştırırsın canim
tarafından
Nevo cok inat ya alışır mi sence
(2,102 puan) tarafından
Alışır canım bu senin elinde. 3 gün yorulacaksin ama yıllarca rahat olacaksin onu düşün. Ağlasa da zirlasada alma kucağına oksa geri yatır okşa geri yatır. Ninni de açık olsun ağlasa da pes etme. Sonra hep kendi uyuyacak onu düşün.
tarafından
Ay nevo insallah dua edin Allah aşkına ya
(2,102 puan) tarafından
Inşallah canım inşallah
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Kucağında salla beşiğine koy ben öyle çözüm bulmuştum.3 gün direndi sonra alıştı canım.
tarafından
Inşallah canım ya valla beni maf etti bana da dua edin
(5,938 puan) tarafından
Rabbim güç kuvvet versin canim.Inşallah tez vakitte ali-şir annesi
tarafından
Amin canım amin .Allah razı olsun ❤❤
0 oy
(4,545 puan) tarafından
Sallanan beşik al tek çözüm bu sanki
tarafından
Amaç sallanmayi bıraktırmak canım anlamı kalmıyor ki o zaman

İlgili sorular