0 oy
281 göst.
Diğer kategorisinde (273 puan) tarafından
Kizlar Kasım ayında bı hastende doğum yaptım ebem cok kötü hakeretler etti bana o an hiç bişey yapamqdim şimdi şikayet etmek istiyorum napmam lazım karnıma bile oturup zorla itiler bebeği uyucaklarmis beni bekleleyemezlermis kaç tane suni yediğim belli değil 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cimeri ara sağlık bakanlığını ara mutlaka 
-Reklam-
0 oy
(185 puan) tarafından
Bence hiç uğraşma bişey yapmazlar çünki delil yok
0 oy
(5,325 puan) tarafından
Hiçbirşeyde yapılmıyor yediğin hakaretler sana kalıyor. Çok kötüler benimkide öyleydi maalesef . 
0 oy
(1,076 puan) tarafından

Ben ne okudum böyle :wassat:

0 oy
(203 puan) tarafından
Bana da öyle laf söyleyen oldu ağzının payını o anda da olsa verdim herkes haddini bilmeli o halimle kavga ettim yani benimkiler sus pus oldular
0 oy
tarafından

Anam ne okudum ben :angel: beni ebenin biri bir iki üç azarlar gibi oldu. Usulca kadına sakin sakin dedim ki "odamdan çık ve bir daha sen gelme" dedim bir sonraki gelişinde de çok tatlı sevecen bir bayan olmuş olarak geldi :D bu saatten sonra şikayet etmen bir anlam ifade etmez. Ben acile gitmiştim bir keresinde 3 saat bekledim. Video çektim o şekilde şikayet ettim baş hekim aramıştı beni 

0 oy
(2,726 puan) tarafından
Canım ismini cismini biliyorsan cimere yaz bilmiyorsan da yaz mutlaka bir uyarı verirler ona
0 oy
(533 puan) tarafından
E nabizda hastanede sizin icin kullanilan ilaclar yaziyor olabilir. Onlari delillendirebilirsiniz. Suni sancilar belki oraya işlenmiştir. Cimere yazarken elinizde bir delil olsun diye söyledim. Ya da cevrenizde o hastanede doğum yapip ayni durumu yasayan varsa onlarla birlikte hareket edin

İlgili bir soru bulunamadı

380,080 soru

11,378,025 cevap

34,863 kullanıcı

...