0 oy
332 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

anne elinden doğum günü pastamız bu orta fare ne ara büyüdü ya

14 Cevaplar

0 oy
(749 puan) tarafından
İşten çıktım Otobüsteyim eve gitmeye çalışıyorum

Maşallah çok tatlılar ❤ doğum günü kutlu olsun 
tarafından
Saol kuzum Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(396 puan) tarafından
Doğum günü kutlu olsun inşallah sağlıklı huzurlu uzun uzun yaşları olsun ailesi ve sevdikleriyle Birlikte❤️
tarafından
Saol cnm Allah razı olsun
0 oy
tarafından

Doğum günü kutlu olsun 

Çay fındık keyfi yapıyoruz 

tarafından
Tşk ederim canım afiyet olsun
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Hayirlı yaşları olsun canim oh afiyetle yesin kuzucuklar☺️
tarafından
0 oy
(2,666 puan) tarafından

image

afiyet olsun canım, kimin doğum günü ise de mutluluklar. Ben de oğlanı banyo ettirdim az oynasın uyutacagim 
tarafından
Saatler olsun cnm
0 oy
(1,035 puan) tarafından
Nice yaşlara

Ellerine sağlık..
0 oy
tarafından

Yemek yaptım kocam pavyona gitti onu bekliyorum öyle :D

tarafından
Mizah yapiyorsundur umarim
tarafından
Hahaha vala gerçek gitti ama o niyetle değil canım ya asker eşim geldiğimiz yerde gazinolar var köylerde iğrenç yerler biraz sıkıntılı yıl başından önce de denetleme yapılacakmıs o yüzden gittiler içki bile ağzına sürmemiş bugüne kadar şükür ama öyle pis bir yer ki küçücük bir yerdeyiz ne pislikler dönüyor Allah korusun öylelerinden bakma gülüyorum falan ama tiksiniyorum artık böyle adı geçince düşün ya küçücük köylerde tekel bayileri var yaşlısı genci erkeği kadını su gibi içiyor icebilirler eyvallah kimseye bir şey diyemem babam da içen biri o yüzden ben nefret ediyorum ve böyle ortamda böyle insanlarla olmak çok zoruma gidiyor çok rahatlar misafirliğe gidiyoruz yemeğe rakı masası kurulmuş oluyor ben o masaya oturmak zorunda değilim bana saygıları olması gerekiyor ya da gitmeden önce diyebilirler böyle diye gitmem yani çocuğumla o ortamda olmak okadar kötü bir durum oldu ki benim için hiç unutamıyorum babam içer ama bir gün evine getirmez bizim yanımızda icmemistir ama yinede ben nefret ediyorum getirdiği şeyleri yemeğe bile tiksiniyordum hep elinden bir şey yemezdim vala
tarafından
Allah yardımcın olsun cnm bende içene saygı duyarım ama çok şükür ne eşim ne ailem uzak bu illetten öyle ortama asla girmem çocuklarımı sokmam Allah hepimizi şeytanın olduğu ortamlardan sakınsın
tarafından
Amin amin öyle vala burda eşimin iş arkadaşları falan hepsi içiyor geldiğimiz yerde de icerlerdi çok şükür hiç öyle arkadaş kurbanı olmadı zaten öyle bir şey olsa ben onu bırakıp giderim bunu biliyor şimdi bile nasıl rahatsız oluyorum anlatamam yani o iğrenç yerde olması kadınlar falan var çok pis şeyler dönüyor
tarafından
Aynn kadın olan ortamda içkide varsa şeytan nefisle uğraşır durur
0 oy
(1,029 puan) tarafından

Allah bağışlasın nice yaşları olsun birlikte büyüyorlar ya zaman su misali:)

Bende uyutuyorum bebisleri sabah 7 buçukta ayaktalar zaten erken uyusunlar bari:))
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Doğum günü kutlu olsun nice seneleri olsun ☺️

Daha iki aylık zillim ışık ses çok aldığı için karanlıkta kısık ses tv izkemeye çalışıyorum kızılcık şerbeti bitene kadar uyanmasa da nerdeeee ☺️
0 oy
tarafından
Kaynanamgildeyiz maalesef kaynimgil gorumcemgil burda ve çok sıkıcı bi ortam 
tarafından
Aboo Allah sabır versin en sevmediğim ortam
0 oy
(6,353 puan) tarafından
Oğlanı uyutucam inşallah doğum günü kutlu olsun pasani 
tarafından
0 oy
(13,106 puan) tarafından

İyiki doğmuş paşa :) büyümüşte abi olacak :)

tarafından
Saol cnm orta faremiz çabuk büyüyor
0 oy
(1,011 puan) tarafından

Allah sağlıklı ömürler versin cnm

Bende hiçte havalar hoş değil ya eşim bu akşam şehir dışına gitti 2 ay kdr ben ztn hamile halimle diş ağrısı yüzünden ölüp ölüp diriliyorum gece kesin uyutmayacak belli :(

tarafından
Allah şifa versin kuzum ya çok zor gebelik te dış agrisi
0 oy
(2,361 puan) tarafından

çekyatın aynısı ben küçükken vardı gözlerim doldu :'( nice yasları olsun iyiki doğmuş <3

tarafından
Saol cnm Allah razı olsun kaynanamn evi komple nostalji

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 353 göst.
12 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 219 göst.
30 Mart 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 175 göst.
4 Şubat 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (600 puan) tarafından soruldu