0 oy
211 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (271 puan) tarafından

Kızlar 1 ay oldu bende genital siğil çıktı, 2 taneydi birden 5-6 olup cogaldilar , sonra eşime baktım ondada var 2-3 tane bide çok minikler var, kadın doğuma gittim hemen bana bir siğil ilacı verdi onu kullandim sabah akşam 1 hafta içinde kuruttu resmen kurtuldum yok etti, bana dedi esinde varmı bende evet ondada var dedim oda ürolojiye gitsin hemen dedi randevu aldım git diye randevuye gitmemis iptalde etmemiş, 15 gün randevu alamiyo şimdi, doktor prezervatif kullanın dedi, evde iki âdet vardı kullandık dedim git al yine ben alamam.diyor, su benim sürdüğüm ilaçtan sürelim diyorum düzenli kullanmıyor, ve benle korunmasız ilişki yaşamak istiyor, diyorumki bak bunlar ciddi rahatsızlıkmis hpv gibi rahim ağzı kanserine yol aciyormus diyorum hiç önemsemiyor ne yapacağım onda bitmediği sürece bendede bitmez sürekli bulaşır:'( nasıl anlaticam bu kalın kafaliya. 

5 Cevaplar

0 oy
(2,604 puan) tarafından
Eşin bencilligi de geçmiş sanki mağaradan yeni çikmiş pes
(271 puan) tarafından
Valla o kadar haklisinki,  beni kanser edip öldürmek istiyor sanirm hiç umrunda değil , internette türlü türlü seyler yazıyor insan korkuyor zaten
(3,055 puan) tarafından
Seni korkutmak istemem de annemde siğil değilde hpv çıkmıştı hatta kanserli hücrelere yakın tehlikeli denilmişti smear testinde ve rahmini alalım dedi doktor. Daha gençsindir riske atma kocanı da tedavi olana kadar yaklaştırma
(271 puan) tarafından
:(((( ayy peki annen rahmini aldirdimi? Çok üzgünüm valla. Dün biraz zorladı beni üstelik ilişki için.. nefret ediyorum valla ondan artik.
(3,055 puan) tarafından
Aldırdı mecbur zaten yaşı vardı menopoza da girmişti 58 yaşındaydı geçen sene oldu
(271 puan) tarafından
Anladım :(
-Reklam-
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Tek çözümü tedavi olana kadar birlikte olmayacaksın nefret ediyorum bencil erkeklerden 
(271 puan) tarafından
Olmak istemiyorum zaten anlamıyor dün biraz zorla yapmak istedi bildiğin git prezervatif al ozaman dedim, almadı almam diyor ozaman benden uzak dur dedim
0 oy
tarafından
Erkeklerde bu gerizekalilik olduğu sürece biz 2024ü de göremeyiz 
(271 puan) tarafından
Aynen öyleeeee okadar haklısın
0 oy
(2,674 puan) tarafından
İlişkiye girmeyerek
0 oy
(337 puan) tarafından
Sende de siğiller geçmeden birlikte olmak yok senin korunmasız zevk'in için rahim ağzı kanserine yakalanamam de sen beni düşünmüyorsan bende seni düşünmem diyebilirsin 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 187 göst.
20 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Gunesselin9 (549 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 114 göst.
20 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Gunesselin9 (549 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 316 göst.
2 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 935 göst.