0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (100 puan) tarafından
Kızlar 17 haftalık hamileyim  bundan önce 3 4 defa ozlele gitim erkeğe benziyor dedi ama kesin demiyom dedi benziyor dedi bugünde devlete gitim oda bi cikitini var erkeğe benztim dedi kesin demiyom dedi eşim şehir dışında çalışıyor sürekli burda dgl 1 haftalığına geldi bizde kesin olursa alışveriş yapalım dedik bi çocuğum daha var tek başıma zor olur çünkü böyle olup değişen varmi acaba 

2 Cevaplar

0 oy
(221 puan) tarafından
Sağ salim kucağınıza almak nasip olsun 20 haftadan sonra daha net belli olur canm istersen biraz daha bekle cinsiyyet tam netleşsin bebişde büyüsün daha yolun yarısındasınız :)
(100 puan) tarafından
Öyle tabi önce sağlık eşim sürekli burda olmadığı icin halletmek istedik olmadı
(221 puan) tarafından
Nasip İnşaALLAH bidaha geldiğinde belli olur :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay ben bu yüzden gidemiyorum cinsiyet için 12 haftalıktı gittim 17 18 de söylerim dedi o yüzden git gel yapmak istemiyorum çok uzak o haftalarda da söylemezse artık ne yaparım bilmiyorm sen bir dahakine çikolata falan bir şeyler ye öyle git belki hareketli olursa net gösterir 
(100 puan) tarafından
Hareketli cnm maşallah ztn ama çıktını var diyir ama işte kordon mu başka bsiey Bilmiyorum ozeldeki de aynısı demişti

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 137 göst.
0 oy
1 cevap 34 göst.
5 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Livmirmin1993 (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 113 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde sinos2194 (151 puan) tarafından soruldu

379,621 soru

11,364,118 cevap

34,841 kullanıcı

...