0 oy
126 göst.
Diğer kategorisinde (213 puan) tarafından

image

bu konuda düşünceniz nedr kendilerine gelince ortalığı ayağa kaldırıp size herşeyi yapan söyleyen insanlar misal 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Böyle zihniyetler yüzünden şuan mutlu evlilik kalmadı.
-Reklam-
0 oy
(119,694 puan) tarafından
nesli tukenesiceler
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Dogru elin olglu kizina yedirirnce hoş guzel, kendi oglu elin kizina yedirince yiyici , evlendirmeyin ozaman oglanlarinizi alin tursusunu kurun bagri elin kizinin gunahina girmeyin 
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Benim kaynana dan rol çelmiş teyze:) 
0 oy
(9,025 puan) tarafından
Çok doğru. Biz eşimle farklı memleketlerdeyiz. İki düğün oldu. Kaynanam bizim memleketteki düğüne gelmedi şaka gibi. Şimdi benim de iki oğlum var düğünleri olacak ve ben gitmicem çok değişik. Görümcem de evlendi. Damat tarafı burnundan getirdi. Sadece kendi evinde düğün yaptılar. Hiç kınaya filan gelen olmadı. Bana yaşattığınin fazlasını yaşadılar. Görümcemi çok severim o üzülsün istemem ama kaynanam için de bişi demiyorum. Allah görüyor.
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Bunlar yüzünden insanlar evlerinde mutlu olmuyorlar. Gelinleri kendilerine köle aldıklarını sanıyorlar, kendi kızlarına aynisi yapılsa ortalığı ayağa kaldırıyorlar 
0 oy
(185 puan) tarafından
Aslında bu kişiden kişiye değişiyor iki insan mutlu olduktan sonra dışarıya kendilerini kapatmaları lazım elalem ne der algısı var yıllardır bu elalemi bulamadım kim yahu bu elalem kocam kazanır ben yerim kime ne bundan yeri gelir ben kazanırım birlikte yeriz bizim paramız bize ait kimseye laf düşmez

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 829 göst.
21 Eylül 2022 Aile kategorisinde Kadriyetaycur (814 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 521 göst.
24 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 288 göst.
23 Mart 2020 Diğer kategorisinde papatyambenim06 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 126 göst.