0 oy
841 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,062 puan) tarafından
Ben 49 kiloyum 4aylık bebişim var kendimi anne gbi hisseddmiyorum bazen bakıyorum aynaya zayıf olunca hiç olgun gözükmüyor insan kadına kilo yakışıyor ya varmı böyle 50nin altında anneler ?

51 Cevaplar

+1 oy
(8,961 puan) tarafından
Sus kız jsjsjsj kilodansa zayıflık daha iyi emin ol 
(1,062 puan) tarafından
Bilmiyorum ya sanki zayıflık çirkinlik gibi geliyor bana neden çünkü etrafımda herkes şişko :d
(1,219 puan) tarafından
İki çocuk doğurdum 52 kiloyum
(8,961 puan) tarafından
Benim de iki çocuğum var ama 60 kiloyum sjsjsj
-Reklam-
+1 oy
(1,191 puan) tarafından
Ben cok zayiftim kilo almak icin ugrasiyordum simdi oldum 80 kilo  zayiflamak icin ugrasiyorum  bir ortayi tutturamadim ikiside zor ya saglikli kilo lazim 
(4,182 puan) tarafından
Ayy aynen bende nısanlıyken 49 kiloydum cok zayıftim kemiklerim çıkmıştı hiç yakışmıyordu iştah fln kalmamıştı.. Sımdı 2 dogum yaptım 80 kılo ile basım belada
(1,191 puan) tarafından
Evet ya ikisinin ortasi lazim cok zayifliklada rahatsiz olunuyor fazla kiloylada
0 oy
(2,011 puan) tarafından
boyun kaç  peki 
(1,062 puan) tarafından
Hadi ya kız herkes böyle zayıf mı olmak istiyor ben sesimi çıkarmayayım o zaman ama kim görse ay sen ne kadar zayıflamışsın ne bu halin diyor üzülüyorum
(4,198 puan) tarafından
Millet kiskandigina diyordur:) ben zayiflayamiosam zayiflar sismanlasin bari mantigi ile:)
(4,236 puan) tarafından
Canim bence zayif degilsin kilon ideal. Bende 55 olunca herkes ne zayifsin diyo ama degilim.
Ayrica anneligin kilolayla ilgisi yok ,ben 60 kg yim lise ogrencisi gibiyim :D cok takma yani. Cocugumu goren teyzeler vah yavrum erkenden evlenmissin bi de cocugun var diyolar 32 yasindayim :D
(1,062 puan) tarafından
Hahaha bende aynı 30 yaşındayım ama 20 anca sanıyolar
(7,750 puan) tarafından
Durun kızlar. Duruma bir açıklık getirmek istiyorum 1.55 boya sahip ve 45 kilo ile doğumdan çıkmış bir anne olarak :) öncelikle kızım doğalı 3 sene oldu çok şükür. Şu anda ilk defa 53 kiloyu gördüm ve böyle çok güzel ve rahatlamış hissediyorum ama bu aralar da maalesef uyku yorgunluk problemleri olmaya başladı. Bilemiyorum kilo ile mi alakalı yoksa vitamin eksikliği varmış onunla mı alakalı :/ diyeceğim o ki. Kilo mu almak istiyorsun, kesinlikle tavsiye ederim. Yani zayıf olmak hep güzel gibi bakılıyor ama zayıfın halinden anca zayıf anlar. Gerçekten çok zayıf olmak da kötü çok kilolu olmak da. Bunun dengesi olmalı.
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Malesef deilim
0 oy
tarafından

3 çocuğum var 50 kiloyum annelik ile kilonun ne alakası var kizz bazen bana kardeşin mi diyorlar büyük oğlanı seviniyorum bile :D

(1,062 puan) tarafından
Aynen bende öyle olcam
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Niye öyle düşünüyorsun ki. Cnm takılma bunlara ben de 45 kilo ile ilk bebeğime hamile kaldım doğum yaptım 52 kiloya düştüm sonra 55 oldum zor bela 2.hamilelikten snra 68 kiloya çıktım şuan diyete başladım hedef 50 
(1,062 puan) tarafından
Şimdide zayıflamayamı çalışıyosun ya bunun ortası yokmu :d
(1,175 puan) tarafından
Aynen öyle valla çok kilo aldım boy 1.60 yani en azından 55 kilo olsa yeterli
0 oy
(905 puan) tarafından
Bende geçen yaz zayıftım ki 49 kiloya düşmüştüm ve oğlum 11 yaşındaydı bence gayet güzel bişey ne giysen yakışıyor boyum çok uzun değil abes durmuyordu
(1,062 puan) tarafından
Öyle de ben 54 falanken daha güzeldim sanki şuan çirkin hissediyorum
(905 puan) tarafından
Aman alırsın kız dert ettiğin şeye bak
(1,062 puan) tarafından
İştah şurubu alcam :d
(905 puan) tarafından
Aynen deneyebilirsin iştahın yoksa
0 oy
(439 puan) tarafından

Kimi çok kilodan kimi de az kilodan şikayetçi:) kilonun tadını çıkar bence ye iç sonra yine ye hatta sonra yine ye :D

(1,062 puan) tarafından
İşte sorun orda ben iştahsızım bekarken iştahım vardı yiyordum kilomda 54 falandı evlendim stresten iştah falan kapandı
(439 puan) tarafından
Yediğin de alıyorsan sıkıntı yok. İştah Hayatın belli döneminde gidip tekrar yerine gelebiliyor
(1,062 puan) tarafından
Doğru diyon sağol ya valla böyle yorumlar beni motive ediyor ya
0 oy
(987 puan) tarafından
3. Gebeliğim 1.60 şuan 51 kiloyum 23+1 haftalık 
(1,062 puan) tarafından
Bende 50 kilomile hamile kaldım 60 doğum yaptım şimdi 49
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Ben ise 48 kiloyum
(1,933 puan) tarafından
Hemde 3 tane birde hamileyim etti 4
tarafından
Elif masalllah canım kaç yaşındasın merak ettim
(1,933 puan) tarafından
38 yaşında
tarafından
Ya kucuksundur diye tahmin ettim pardon ben geç evlendim çünkü 4 yaş büyüksün benden çokta fark yok
(1,933 puan) tarafından
Yok boyum uzun
0 oy
(1,094 puan) tarafından
keşke dersim bu olsa bende kilomdan şikayetciyim az önce zayıflama kahvesi aldım 360 tlye azcık kilo verim diye
0 oy
(13,047 puan) tarafından

2 çocuklu anneyim yengemle der nereden çıktı bu çocuklar :)

Hayatım da görmediğim kiloyu 2 çocuktan sorma gördüm 49.8 idim şimdi 50  civarı olmuşum :)

(1,062 puan) tarafından
Ay alemsin kız hayatımda görmediğim kiloyu gördüm deyince 70in üstü dicen sandım :d
0 oy
(992 puan) tarafından

Vardı artık yok canım :'(:'(

0 oy
(331 puan) tarafından
Bende 53 kiloyum 60 bile yok boyum benide dışardan görenler eminim kızımı yeğenim yada kardeşim saniyodur ama bide bardağın dolu tarafından bakalım kilolu olsaydık daha çok şikayet ederdik emin ol 
(1,062 puan) tarafından
Ya işte dışarı çıkınca utanıyorum kucağımda çocuk sanki bana bakıyolar çok kücük duruyorum ya
(331 puan) tarafından
Niye bunu bu kadar dert ediyosun ki kim ne düşünürse düşünsün yaşin kaç
(1,062 puan) tarafından
30 yaşındayım ne bileyim oldum olası insanların ne düşündüğünü umursamışımdır
(331 puan) tarafından
Ben daha 25 yaşındayım ozman emin ol ben senden daha çocuk duruyorum dur :))
0 oy
tarafından
Keşke zayıf olsam kilo vermek için büyük çabadaym
0 oy
(29 puan) tarafından
Bnde 51 kiloyum doğumdan sonra bı ara 48 oldum sonra biraz toparladım 
0 oy
(344 puan) tarafından

Ne güzel şikayetler bunlar ben 75 olunca :D

0 oy
(656 puan) tarafından
Ben canım 1.60 boy 52 kilo :(
0 oy
(3,704 puan) tarafından
1.58 boy 53 kilo ben. Bende zayıfım ve gerçekten anne gibi durmuyorum. İyi ki de durmuyorum :) 4 çocuk bu arada
(1,062 puan) tarafından
Evet bende çocuğun kucağına çocuk vemrişler gibi :D bide yaşım 30 yani küçükde değilim ama 35 de olsam değişen bişey olmayacak gibi
(3,704 puan) tarafından
Ben 32 :) değişmiyo bacım değişmiyo
0 oy
(7,043 puan) tarafından
İki çocukla 54 kiloyum daha da zayıflarım gibi geliyor. 

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 114 göst.
26 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sarya (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 386 göst.
3 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Mervekrvl (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 658 göst.
5 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Mavilimm (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 162 göst.